www.sudzibas.lv Sia ER klinika, par 3D diagnostiku

Sia ER klinika, - par 3D diagnostiku

Aizgāju uz 3D diagnostiku, mīļie cilvēki lūdzu neuzķeraties uz šo pasākumu. Procedūra šāda- uzliek rokas un kāju pēdas uz spoguļu plāksnēm un kompjūters sāk analizēt jūsu slimības. Pēdējās muļķibas jo man vissveselākais organismā izrādījas sirds bet īstenībā man ir lielas sirds problēmas dēļ ko arī man ir piešķirta invaliditāte.Pārējais viss tika uzrādīts aptuveni nu būtībā slimību simptomi ar kādiem manā vecumā slimo pilnīgi jebkurš cilvēk,s tika norādītas vispārigas analīzes kas nav pilnīgi vajadzīgas. Viss šis process ilga 15 min. pēc kura saņēmu disku ar 3 lappām kurās bija norādīts ko drīkstu ēst un ko nē un pat to visu atdevu 22,- eiro. Pilnīgs un galīgs ašrlatānisms un naudas izkrāpšna.

D