www.sudzibas.lv Energolukss Sia Neprofesionalitāte

Energolukss Sia - Neprofesionalitāte

Šajā kantorī strādā ĻOTI neprofesionāli darbinieki. Pārdošanas daļā daži menedžeri un viena blonda asistente vispār nemāk lietišķi un profesionāli sarunāties ar klientiem, paskaidrot loģiski par saviem produktiem. Runā apmēram tā - Čau! Ok, tad tiekamies rīt. Gaidīšu tevi. (lietišķās sarunas nekādas) . Tad atnāc, visiem viss vienalga, norunātā tikšanās laikā atnāc un visa pārdošanas daļa ir aizmirsusi par tikšanos un atrodas pusdienlaikā, neviena nav. Gaidi viņus, atskrien aizelsusies blondīne, atkal nekāda lietišķuma vai sapratnes par klienta vajadzībām.... Kautko mēgina labot lietas labā, bet nekas viņai nesanāk... Gaidi vien kad atnāks kāds gudrāks. Mjaa.... Beigās paliec neizpratnē par visu.Nevienam neiesaku pīties ar šo uzņēmumu!!!!!

Z

E Energolukss 13.10.2015

Labdien,

Paldies par Jūsu viedokli. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Labprāt izskatīsim Jūsu sūdzību un veiksim nepieciešamās darbības, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti. Lai efektīvāk izvērtētu konkrētās situācijas klientu apkalpošanas nepilnības, lūdzu sūtiet situācijas aprakstu uz [slēpt]@energolukss.lv .