www.sudzibas.lv SIA EKO LTD nepilda dotos solījumus

SIA EKO LTD - nepilda dotos solījumus

Vēlos informēt apkārtējos par krāpnieciskām darbībām no šīs firmas.Situācija - pasūtīju logus, noslēdzām līgumu, termiņš noteikt 25 dienas. Līgumā noteikto avansu samaksāju, bet logu jau nav 2 mēneši!!! Kad zvanu uz biroju, tad man stāsta visādas pasakas- nav stiklu, tad furnitūras, tad saplēsts kaut kas un jāpārtaisa. Šo visu man saka, tad, kad pati zvanu. Tad kad sāku apmeklēt biroju katru otro dienu (nu jau otro nedēļu), tad uzzinu, ka kaut kāda sērga piemetusies darbiniekiem - visi pa kārtai slimo un tie, kas atrodas birojā arī izskatās slimi, klepojoši, bet vēl sēž, tik neko nevar pateikt - kad būs mani logi????

BondsBonds 24.09.2014

Ej uz policiju, raksti iesniegumu par krāpniecību un naudas izspiešanu.

T tranzistors 27.05.2015

Tikai ne pie viņiem! EKO LOGI kantorim ejiet ar līkumu.
1- Termiņu neievērošana (milzīga!!!)
2- Nebeidzamas problēmas
3-Slikta attieksme pret klientu (neinformēšana, meli)
4- Zema logu kvalitāte
5- Pie pasūtīšanas prezentē kvalitatīvus materiālus, bet pie montāžas lieto vislētāko, kas vien var būt
5- Neprofesionāla montāža
Viela pārdomām...