www.sudzibas.lv Ekk Hr Sia Negodīgs darba devējs

Ekk Hr Sia - Negodīgs darba devējs

Darbinieku vervēšanas firma uz Igaunijas vadu rūpnīcu izmanto negodīgus darba līgumus, algas vienmēr iekavē. Nodrošinot naktsmītni, būs jādzīvo istabās nevis pa 2 cilvēkiem - bet gan p 4 un 5 cilv. Kopā ar narkomāniem, alkāniem, zagļiem un izbij. Cietumniekiem. Neuz'kerieties uz elīnas tukšajiem solījumiem! Pkc vadu rūpnīcā keilā darbinieki mainās biežāk kā maximā.

B

E Elīna Ko 23.08.2015

Paldies par viedokli cien. Burbuljis,

Precizēsim iformāciju, uzņēmums nevervē, bet pieņem darbā. Tiek slēgti parasti standarta līgumi ar kuriem cilvēki var iepazīties laicīgi, pirms tos parakstīt.
Uz Keilu, sūtīja „parastos” strādniekus bez pieredzes un bez īpašām prasībām.
Tādēļ šim cilvēkam tiešām savā ziņā ir taisnība, jo mēs esam ļoti daudz strādnieku aizsūtījuši mājās, dēļ tā ka neievēro iekšējās kārtības noteikumus, neierodas darbā laicīgi, pa brīvdienām dzeras un taisa nezinko, aiz nav ko darīt. Protam arī pa kādam mūsējam ir sataisījuši dieva zīmes, citreiz šķiet ka no ķēdes norāvušies tikuši citā valstī.
Savus darbiniekus mēs mēģinām pēc iespējas atlasīt, tomēr cilvēka īsto seju var redzēt tikai reālā darbībā. Kaut gan mēs neesam vienīgie, kas sūta uz Igauniju un par pārējo cilvēku kvalitāti es nevaru atbildēt.

Dzīves vietas cilvēkiem ir par brīvu, ja tiek ievēroti noteikumi. Ja cilvēks izvēla pats īrēt dzīves vietu tiem pat piemaksā mazu kompensāciju un tad gan var izvēlēties kādu dzīvokli grib un dzīvot ar ko vien vēlas.
Lielākā daļa mūsejo tomēr dzīvo 2 ist. dzīvokļos pa 2 cilvēkiem istabiņā tātad 4 cilvēki dzīvoklī, ar dažiem izņēmumiem uz vairāk nekā 70 mūsējiem cilvēkiem, kas strādāja Keilā.
Un Keilā vienu brīdi tiešām bija situācija, ka vairs fiziski nebija dzīvokļi ko noīrēt, jo LV strādnieku tur jau bija ap 200 un pēdējos ņēma uz neilgu laiku tāpēc pāris mēnešus dažos dzīvokļos bijai vairāki cilvēki kopā, bet ne pieci vienā istabā.

Un ja cilvēkam ir pretenzijas, mēs parasti izskatam iespēju apmainīt dzīves vietas vai cilvēkus ja savstarpēji nesaskan, bet protams katram atlasīt pēc viņa gaumes kaimiņus mēs nevaram, labākais variants ir braukt divatā vai pat draugu/paziņu pulkā kur sanāk visiem kopā dzīvot, tie nekad nav sūdzējušies, ja nu paši savā starpā nesaplēšas vai nesataisa pārāk skaļas ballīites un jau kaimiņi sāk sūdzēties.

Tur pretī citos projektos un pilsētās kā piem. Vīlandos mums dzīvo 3 istbu dzīvoklī 3 cilvēki un katrs savā istabā, tas ir atkarīgs no darba vietas un iespējām tuvumā atrast dzīves vietas.

Zinu ka tie kas kādreiz strādāja ERIKSON (bet mēs ar viņiem nestrādājam) cilvēki dzīvoja pa 6 vienā telpā 2 st. gultās, mums tādu apstākļu nav un nekad nav bijis.

Algas mums vienmēr ir izskaitītas algas datumā, ja cilvēkam ir cita banka nevis Swedbanka (LV), tad pretenzijām nav pamata. Uz citām Igauņu bankām, tiešām nauda ienāk iespējams nākošajā darba dienā vai pat iet 2 dienas un ja pa starpai ir brīvdienas, tad to laikam dažiem ir grūti sagaidīt, ieteikums nomainīt banku.
Ir bijis tikai viens gadījums 2 gadu laikā, tas tiešām bija pavasarī, kad alga iekavējās uz 1-2 dienām jo nauda nāca no Somijas un aizkavejas, pēc tam mēs nomainījām algas datumu un tad algas datums kļuva 15 no tā laika nav bijis, ka alga būtu izskaitīta pēc 15 datuma.

Lai kā būtu, vienmēr būs cilvēki kam kaut kas nepatīk, it īpaši tiem kas paši strādāt negrib.
No pieredzes daudzi strādā ir apmierināti un prom netaisās. Un ļoti bieži mūsējie prasās atpakaļ, kas paši ir aizgājuši un pat ārzemes izbraukājuši grib pie mums atpakaļ strādāt.

Veiksmi visiem sava īstā darba meklējumos,
Ar cieņu,
Elīna Koršuna
EKK-HR vadītāja.

E Elīna Ko 23.08.2015

Paldies par viedokli cien. Burbuljis,

Uz Keilu, sūtīja „parastos” strādniekus bez pieredzes un bez īpašām prasībām.

Veiksmi visiem sava īstā darba meklējumos,
Ar cieņu,
Elīna Koršuna
EKK-HR vadītāja.

C chmoha 24.08.2015

tādus kā jūs vajag likvidēt

I igors 16.08.2016

Likvidesim tadiem te nav vietas. Noladetie krapnieki.

C chmoha 24.08.2015

pati pie tiem vadiem ar savu čomu raineru negribi pastāvēt, tādas firmas kā jūsējā ir gnīdas, kas dzīvo uz citu rēķina, jeb uzskati ka esi mesija kas dāvā darbu, sūda starpniekfirmele kas eksistē tikai uz tā ka ir muļķi kas viņu vietā strādā

C cebureks24 21.10.2015

Oficiāli minimālā alga. Īstermiņa un zema ranga darbi. Kritiski dzīvokļi.

C cebureks24 21.10.2015

Oficiāli minimālā alga. Īstermiņa un zema ranga darbi. Kritiski dzīvokļi.

C cebureks24 21.10.2015

Negodīgi līguma papildnosacījumi: ja cilvēks saslima-jāmaksā par katru dienu pavadītu dzīvokli; ja cilvēks neatnāca uz darbu-bargs sods; ja neiepatikāties - dabūsiet oficiālo minimālo algu.

C cebureks24 21.10.2015

Pēc teksta varat spriest, ka EKK-HR/starpniekbodes vadītājas valoda ir visnotaļ nabadzīga, "čomiska", žargoniska.

G Garnet 24.03.2016

cenšās ielīst dibenā "parastajiem" cilvēkiem..

X xzibit 03.11.2015

Caur EKK-HR nostrādāju nedaudz vairāk par gadu un varu teikt +/- viss apmierināja.

Nesaprotu par ko šeit vairums ''cepjās" ? Vienmēr ir izvēle... kaut kas nepatīk vari staigāt..

G godigums123 26.02.2016

pats kadu laiku tiesi caur so firmu straadaju Ericsson firmaa,un vis apmierinaja! dzivojam viesnicas izstabinaas un lidz darbam ar KAJAm bija nieka 15min un biju parsteigts pa algu kad es biju nostradajis tik maz stundas tur! tadu algu es LV sanemtu pa 1,5men a tur pa 20 mainaam

J JULIJA34 06.08.2016

hvatit obseratj ,ja towe tam rabotala okolo goda i menja vse ustraivalo,nikto nas ne obmanival,a to 4to vam wtraf davali,tak ne4ego bilo buhatj kak svinjam,vas tuda posilali rabotatj,i Elina i Rainer horo6ie ljudi,spasibo im za to ,4to dali wans vstatj na nogi,mne oni o4enj pomogli.firma o4enj serjeznaja vse vovremja ola4ivajut,i esle estj problemi,to vsegda pomogut.

I igors 16.08.2016

Cauri Elinu ludzu uz Igauniju nebrauciet. Itka viss bija labi alga laicigi bet ka aiziet prom nav ne apreikina, un neatbild. Jau vairak ka menesi apreikinu neesmu sanemis. Un saitos ari neatbild, un necel telefonu. Isti krapnieki, taka uzmanieties.

K kritikis666 05.12.2016

PKC GROUP stradaju 1 gadu,pie tada darba ir japierod,darbs ir sūds...pirms mani pieņema darba man neko tolkam nepaskāidroja,kas jadara bus,ja cilvekan ir kaut druska smadzenes tad tas darbs liksies ka viegla pastaiga...ar dzivošanu no sakuma nebija nekadu problemu,BET...kad saka paradities visadi PABIRAS (alkani,zeki,dzeraji un nariki) tad sakas visadi brinumi,kautiņi,dzeršana,narkotiku lietosana darba vieta,...īsi sakot...mans komentars ir neitrals,runajot par algam varu teikt lai izlasa liguma nosacijumus un tad paraksta,nevajag tagad sudzeties par savam pielautajam kludam...P.S ja tev ir smadzenes un nedaudz ciena pret sevi,tad tajā (firma) tu nestradasi,izvele ir plaša
P.S par kludam sorry,gruti raxtit

K kritikis666 05.12.2016

vershos pie JULIJA34...tu pielavi sava raxtitaja kludu...nevis vis tevi apmierinaja,BET visi tevi apmierinaja (iznemot mani) TOP1

J JULIJA34 06.12.2016

больше докопаться не до кого?меня всё устраивало!не понимаешь значения слов-не лезь куда не просят!учи русский язык для начала)

č Čupakabra 06.12.2016

Čebureks uzjautrināja. Par ko sūdzies? par to, ka jāmaksā par dzīvokli slimības laikā? Un par to, ka dabūji maksāt sodu, ja neatnāci uz darbu? Laikam gribi strādāt tad, kad pašam iepatīkas un paģiras nemoka. Vai par savu dzīvokli tad, kad esi Igaunijā (tātad nedzīvo) Tev nav jāmaksā īre vai apsaimniekošanas maksa?

V Vitālijs Darzins 16.02.2017

Stradaju jau vairak vai mazak ka 3 gadus pie Elinas, nekadu sudzibu nav bijis pa so laiku.
Visiem tim kas noliek Elinu varu pateikt ka pasi pie ta esat vainigi.
Citiem iesaku neklausit sos negativos komentarus.

P Piekrāptā2017 30.03.2017

Negodīgi,pēc darba līguma laušanas ne saņemiet ne centa.Ne algu,ne aprēķinus ne slimības lapas.Elīna melo nesarkstot.Darba attiecības pārtrauc nebrīdinot.Kad tev pedējā darba diena uzzini pēdējajā darba dienā.