www.sudzibas.lv SIA Dental nekvalitatīvs darbs

SIA Dental - nekvalitatīvs darbs

Sveiki!
Kā jau lielākajai daļai cilvēku, man ir grūti atrast "savu" zobārstu. Biju atradusi, taču zobārste pācēlās uz citu valsti.
Bet stāsts ir par SIA "Dental" zobārsti Daci Pinku, kuru izvēlējos no milzīga klāsta piedāvātās informācijas. Apmeklējot zobārstu man ir svarīgas 2 lietas, lai nav sāpīga vizīte un lai ir kvalitatīvi veikts darbs. Šo pateicu arī ārstei, uztaisīja man rentgenu sāpīgajam zobiņam, iešļircināja pretsāpju un sāka tīrīt kanālus. Bija sāpīgi, tādēļ redzot atspulgu manās acīs, daktere vēl 2 reizes atsāpināja. Ejot prom jutu tādu kā reibumu, taču nodomāju, ka tas dēļ stresa un anastēzijas. Vakarā jutu, ka sāpes atpakaļ, sestdienā un svētdienā riktīgi mocījos, līdz padevos un aizgāju pie savas draudzenes zobārstes, rindā nosēdēju ~ 2 stundas, taču tas bija tā vērts, cilvēku bija daudz un bez pieraksta. Daktere manu zobu apstrādāja 15 minūšu laikā un bez maksas, jo to ko ieraudzīja, bija kaut kas. Kanāli nebija iztīrīti, kaut kāda vatīte salikta. Un par vatīti manos zobu kanālos es atdevu 35 latus. SUPER!!! Lūdzu, Dace Pinka, ejiet apmācībās un iemācieties darīt savu darbu pareizi, jo cilvēki pie jums iet, lai uzlabotu savu veselības stāvokli. Nav nepieciešami stāsti un draudzīgi smaidi, vienkārši ārstējiet pareizi vai ejiet strādāt citā sfērā, nemokiet civēkus!!! Un netaisiet paši sev ļoti sliktu slavu. Plus neaizmirstiet klientiem čekus izsniegt!
Labākais, ka draudzenes zobārste man lika viņai noticēt, ka, ja viņa saka, ka nevajag anastēziju, tad nevajag! Un tā es pirmo reizi un arī nākamās reizes laboju zobus bez lieka stresa, viss notiek ātri un kvalitatīvi.

J jolanta85 08.10.2013

Kaut kā neticas ši visam stāstam, esmu dakteres Daces Pinkas kliente jau labu laiku, esmu gājusi pie viņas ar zobu, kuru viena cita daktere bija paredzejusi raut lauka, Dr. Pinka tīrīja kanālus, jā, divas dienas jutu sāpes, bet tagad ir lieliski. Izklausās pec dr. Pinkas konkurentiem. Par čekiem, ne jau daktere dod čekus, bet registratūras darbiniece. Es esmu apmierināta ar šīs ārstes darbu...

R Romija 09.10.2013

Lasot šo sūdzību esmu šokā par pacientu neizglītotību! Nu, mīļie cilvēki, kādā gadu simtā Jūs dzīvojat????Cik ilgi vainosiet ārstus un sāksiet rūpēties par savu zobu un mutes dobuma veselību? Jau teksts par sāpošu zobu kuram jātīra kanāli ir tas kurš liecina par vienaldzību pret savu higiēnu! Aizmirstiet mītu par iedzimtajiem, sliktajiem zobiem! Ja zobi būs tīri tad tiem nebūs iemesla bojāties un tiem "sliktajiem" dakterīšiem nebūs darba.

K Krista1 29.08.2016

Par dakteri Pinku sūdzības līdz šim man nav (par laimi).
Negribu piekrist par "vienaldzību pret savu higiēnu". Man ir bijis jātīra 2 zobiem kanāli, bet par zobu bojājumu līdz pat kanāla iekaisumam nekas neliecināja. Maniem zobiem ir ļoti bieza emalja, tadēļ tie nebojājas no ārpuses, bet gan no iekšpuses. Varbūt mazāk saldumi jāēd, bet tāpat - ne vienmer var problēmu laicīgi ievērot.

I Ir111 21.10.2013

NEPIEKRĪTU!!! Lieliska un profesionāla zobārste, 100% tikai pozitīvas atsauksmes, man visi radi, draugi iet pie viņas un ne reizi nav bijušas problēmas. Vajag piezvanīt un izrunāt visu ar dakteri nevis skriet un meklēt citu ārstu! Un tiešām čekus dod administrātors nevis pati daktere sēž un sit čekus!!!

Lasot aprakstu par to cik draudzene ir forša zobārste un cik daudz cilvēku pie viņas iet, izklausās tiešām pēc KONKURENTIEM !!!

E esme 18.07.2014

Man pie vinas liktaa plombe jau izskrita taas pasas dienas vakaraa!

V vieča 29.08.2015

Dacei Pinkai ieteiktu nepacelt balsi un iemācīties normāli sarunāties ar saviem klientiem.

E ELLIO 29.08.2015

Varbūt beidzot vajadzētu sākt kopt savus zobus. nevis visā vainot ārstu?

V vieča 30.08.2015

Varbūt vispār zobārstus mums nevajag ? ! Kopjam zobus un iztiekam bez zobārstiem !

E ELLIO 30.08.2015

Pamēģini iztikt, es labprāt paskatītos::DDDD

K KristaV 28.10.2015

Izskatās, ka kādam vienkārši gribējies izlikt savu žulti. Dace Pinka ir zobārste ar lielo burtu! Profesionāla, ļoti pretimnākoša, saprotoša un ļoti zinoša savā jomā. Gan es, gan mani draugi dakterējas pie Daces Pinkas jau 6-7 gadus un vienmēr viss ir noritējis augstākajā kvalitātē. Ir bijušas arī situācijas, kad daktere Pinka pieņem ārpus kārtas, kad ir bijušas lielas zobu sāpes. Tāpēc ļoti grūti noticēt augstākminētajam. Un par čekiem muļķibas - 7 gadu laikā nevienu reizi neesmu izgājusi no klīnikas bez čeka! Jāpiebilst, ka arī cenas Dental klīnikā ir ļoti demokrātiskas. Paldies tādiem zobārstiem kā Dace Pinka :)

K Krista1 29.08.2016

Cilvēkam laikam nekad nav kanāli tīrīti. Pēc tīrīšanas uzreiz zobu netaisa ciet, liek pagaidu plombi. Pēc 1-2 nedēļām ņem ārā pagaidu plombi un vēlreiz iztīra, saliek zāles, aizpilda kanālu un tad plombē ciet pavisam. Pēc kanālu tīrīšans zobi var būt jūtīgi vairākas dienas.