www.sudzibas.lv SIA Cbfix un Kaspars Soļims Krāpšanās, meli, zagšana

SIA Cbfix un Kaspars Soļims - Krāpšanās, meli, zagšana

Uzņēmums Cbfix ir radies no Armets-A problēmu nerisināšanas un parādu pēc. Cbfix ir tā pati vadība kas Armets-A, pareizāk sakot – Krāpnieki, Meļi un Zagļi. Mēs bijām pieci darbinieki kuri strādāja šajā uzņēmumā un pelnīja naudu uzņēmuma vadībai, bet pret mums attiecās kā pret mēslu. Viss slēpjas aiz Arvja Vālodzes muguras, kurš sola darbiniekiem brīnumus, bet izdara tīri daudz – neko. Kaspars Soļims ir labs un pārliecinošs uzņēmuma lielākais Melis, solot uzņēmumiem brīnumus kurus nevaram mēs ražotnē izpildīt, bet viņam tas neinteresē, jo galvenais jau ir nopirkt no salona jaunu Mersi par mūsu naudu, jo formas mums atņēma par nesamaksātiem rēķiniem, miskastes sen jau nav, kur izmest atkritumus, apstākļi briesmīgi pat uz toleti mums nācās iet aiz ražotnes sētas jo to par nesamaksātiem rēķiniem protams atņēma ar visiem mūsu sūdiem, labi ka tā. Cbfix savācās daudz projektus un pēc tam mums ir jāstrādā par kapeikām visu nakti, par to mums pat nepasaka Paldies, jo viņiem jau ir vienlaga, viņi nezina tādu vārdu. Mums pat nav neviena sertifikāta, nevienu metinātāju nav apmācijuši, vismaz es neesmu bijis uz apmācībām. Daudzi metina ļoti slikti pat drausmīgi, nevienas pārbaudes šis uzņēmums nevarētu iziet. Kasparam Soļimam viss ir vienalga, galvenais ka ir pabarojis savu resno punčuku un par mums visiem bija nospļauties, ka tik pašam labi, sauca arī mūs par lopiem. Rāda klientiem drausmīgo cehu, pat nevar atļauties mums nopirkt ķiveres. Pedejais kronis bija ka šie mums iedeva jaunu darba līgumu angļu valodā, strādāsim kaut kādā mistiskā Igaunijas firmā, protams līgumā bija rakstīts ka mums pašiem būs jāmaksā sociālie nodokļi no 4.00 eur, tad mēs vispār neko nesaņemtu, jo tagad jau Cbfix mums maksā aploksnē un nodokļus nemaksā, ne mums bezdarbnieki ne slimības lapas, ne atvaļinājumi. Tad nolēmām iet prom un pastāstīt jums par jauko uzņēmumu. Kā lielais šefs brauc ar jaunu auto uz mūsu rēķina nemaksājot nodokļus un uzmetot daudzus piegādātājus. Nekad nestrādājiet ar Kasparu Soļimu, stāsta tikai Melus un Nepilda solijumus. Viņš pat nezina kā sauc viņa darbiniekus. Nostrādājam vienā mēnesi ap 220 stundas un mums mistiski izmaksā tikai par 180-190 viņi paši izdomā cik stundas var noņemt darbiniekiem un uz kādu naudu apčakarēt, piemēram man bija likme 4 eur stundā, bet reāli izmaksāja ap 3.20-3.50 eur stundā. Tā šie gudrinieki apčakarē ne tikai pasūtītājus bet arī savus darbiniekus. Paldies Kaspar, cerams ka tava ģimene ir paēdusi labi un daudz, kā vien liecina tavs izskats, atšķirībā no mums.

I

A Agris01 19.07.2016

Ļoti labi uzrakstīts un tā visa ir patiesība par to kantori kurā strādā slavenais Solītājs un Melis - Kaspars Soļims un viņa uzticamais draugs, kurš braukā ar balto Range Rover. Mūsu uzņēmumu Soļims jau piečakarēja Armets A laikā, bet nu kad viņi mistiski izveidoja CBFIX tad domājām ka viss būs savādāk/labāk, bet līdz labākam tur vēl ir tālu un nekad nebūs. Arī otro reizi kad pasūtījām metāla konstrukcijas no CBFIX, Kaspars mums solīja, ka viss būs termiņos izpildīts un tik labi, ka paši leposies ar darbu, protams nekas tam līdzīgs tur nebija. Termiņus nokavēja, konstrukcijas nācās pārtaisīt un vēl mums par to vajadzēja maksāt par viņu nekvalitatīvo darbu un Soļims vēl atļāvās no mums sākumā izspiests avansu vairāk kā 50% apmērā. Mēs vairs nevēlamies ne redzēt Kaspara Soļima seju ne arī dzirdēt neko par CBFIX uzņēmumu, kurš grauj Jelgavas tēlu. Neticiet ne Kasparam Soļimam ne CBFIX uzņēmuma solījumiem, jo beigās tie vien izrādīsies meli.

K Kaspars Solims 19.07.2016

Labdien,
Lasu un brīnos par to ko pieļauj mūsu valsts likumdošna, šeit ir iespējams cilvēkus nomelnot, apmelot un tamlīdzīgi, bet neviens neuzņemas atbildību.
Var jau būt, ka kāds arī notic šiem konkuretntu vai bezdarbnieku rakstītajam sviestam.
Ja tā visa būtu patiesība nestrādātu mūsu uzņēmumā vīri gadiem un nebūtu patstāvīgu klientu.
Noteikt ne vienmēr es un uzņēmums nav varējis izpatikt visiem, bet nu ne jau līdz šādai pakāpei.
Dotajā portalā var ielogoties ar savu īsto vārdu nevis slēpties, piemēram Agris01 vai Igors 12345. Puiši ja jau tādi taisnības meklētāji, rakstam pa godīgo, lai var redzēt šos CBFIX izmantotos nabadziņus!!!
Lai veicas!

A Agris01 21.07.2016

Kaspar rakstu tev atbildi uz tavu komentāru.
Neviens tevi nenomelno vai neapmelo, bet gan izklāsta visu taisnību par tevi un tavu CBFIX uzņēmumu. Mēs neesam ne tavi konkurenti un ne arī bezdarbnieki, bet gan esam pasūtītāji, kuri uzticējās un meklē taisnību, tieši to ko tu nespēj dot citiem. Man nav jāatklāj no kura uzņēmuma mēs esam, bet gan pats sapratīsi mazo mīklu kas nav grūta. Tad runājot par lietu. Tu biji tas kas solija mums atvest mūsu pasūtijumu termiņa ietvaros un ar augstu kvalitāti, ne es. Mēs pasūtijām Auto nojumi, kuram ir neliels svars bet arī to TU spēji piegādāt ar kavējumu un nekvalitatīvu produktu. Kaspar mēs šeit nemelojam, mēs tikai gribam pateikt citiem kāds TU un TAVS uzņēmums ir īstenībā. Mēs pat varam pajautāt viedokli par TEVI mūsu kolēģiem no SIA „Arčers” un SIA „Merks” par taviem projektiem, kurus esi viņiem piegādājis ne tikai ar 3 mēnešu kavējumiem, bet arī piegādājis nekvalitatīvus izstrādājumus un ticis izmests no būvlaukuma. Es domāju ka šeit ir lieki komentāri par TEVI, kas TU esi par cilvēku.

K Kaspars Solims 26.07.2016

Agri01 nožēlojami, vārds uzvārds, vai kompānija?

A Agris01 28.07.2016

Kaspar Soļim, neko nožēlojamu mūsu uzņēmums un es šeit nesaskatu. Drīzāk jau nožēlojamas ir TAVAS rīcības. Tikko TU pierādiji to ka TU un TAVS CBFIX uzņēmums ir pievīluši pasūtītājus un piegādātājus, ka TU pat pats vairs neatceries ko kam esi ražojis un piegādājis ar lieliem defektiem un protams ne noteiktajā laikā kā minēts līgumā. Saņēmām informāciju arī no būvniekiem ar kuriem strādājāt pie Mārupes ielas „RIMI”, kurš bija protams nokavēts kā jau vienmēr un + TU un brīnišķīgie Tavi strādnieki strādāja uz vietas objektā un pārtaisija visu projektu, jo bijāt saražojuši visu nepareizi, kas protams jums sen jau ir ikdiena – apsveicu. Bet to jau TU arī laikam vairs neatceries. Mums ir Kauns par tādiem uzņēmējiem kā TU Kaspar un TAVI MELI ir atklāti Kaspar.

E edzusmet 08.08.2016

Soļims baigi lielas facebooka par ventspils struklakam, tas pimpis vispar man vel parada ir par to nerzas metinasanu, stradajam bez brivdienam divas nedelas tad iedeva vienu dienu brivu un viss atkal metini apmeram 14-16 stundas no vietas, tas resnis man paldies nebija pateicis tagad lielais dzeks itka vins to butu paveicis,redzesu tevi uz ielas naksies parunaties un gaidu savu naudu kretin.

L lembis 08.08.2016

cik zinu vienmer ir vienosanas par to cik tiks samaksats par kvalitativi veiktu darbu. ja darbs netiek veikts kvalitativi un ir japartaisa un tiek izlietots materials, tad par ko gan maksat?

E edzusmet 22.08.2016

Lembi tu esi? Par kadu kvalitati tu runa ja resnis vilto visus dokumentus un nav nevienam metinatajam sertifikata. Mes pasi nevienu paraugu neesam metinajusi visu dara citi cilveki kuri mak to darit. ja mes nemakam metinat tad kapec pienem darba tad? Maksat par to lai izietu sertifikatus nevis lai tos viltotu.

A Agris01 16.08.2016

Kaspar Kaspar Kaspar kas atkal notiek ar tevi un tavu Sia Cbfix?
Atkal nav piegādāts viss projekts laicīgi pēc noteiktā termiņa?
Un kā jau vienmēr esi kārtējo reizi pievīlis savu ilggadīgo klientu.
Tu gan esi riktīgs JOKS.