Brūzilas Sia Saldus Pagasts Kursīši - Apšmaucējs

Cilveki mīļie nēsat dumji un bez līguma nestrādājat es nostrādāju 6 maiņas par slaucēju ziemnieku saimniecibā saldus kursīšu pagasts sia brūzilas ferma pie vilnis. Stradajot atklājas ka sieviete aizgājusi uz slimibas lapas viņš saimniecībā meklē strādnieku slaucēju es pieteicos jo bija mazliet pieredze slaukšanā bet pec brivdienām kad es zvanīju un intresejos kad man jābūt darbā viņš man palūdza vairāk nebraukt no saldus uz darbu jo esmu atlaist jo esot bijis pedejā dienā piedzēries kas nebija tiesa esmu jau bez darba ilgu laiku un nēsmu arī no turienes saņemis nekadu apreiķinu un dzīvošana viņam ar ir drausmigā stāvoklī vienā dzīvoklī dzīvo pa vairākiem iemītniekiem nava ne kadas sadzīves tehnikas ne gultu normālu dzīvokļi ir malkas apkurīnami un malka gaze un visa iedzīve jāved pašam no mājas jo pat normāli nav kur est pagatavot. Bet sludinajumā liek ka piedāvā labiekārtotu dzīvokli

R