www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Parādu piedziņa

SIA „Julianuss Inkasso Latvija” - Parādu piedziņa

SIA „Julianuss Inkasso Latvija” darbiniece Irina Ušakova-Meldere pārcentusies un izveidojusi viltus profilu portālā draugiem.lv ar vārdu Liana Likasa (17), un izsūta vēstules par iespējamām parādsaistībām, pat nepārliecinoties, vai saņēmējs ir īstais parādnieks. Vēstuļu teksts aptuveni šāds:Paziņojam, ka Jūs meklē no SIA "Julianuss Inkasso Latvija", sakarā ar jūsu iespējamām parādsaistībām pret vienu no mūsu klientiem. Lūdzam telefoniski sazināties ar mums, lai precizētu šo informāciju. Mūsu klientiem, kuriem ir maksājumu grūtības piedāvājam slēgt vienošanos, kas pielāgota klienta spējai maksāt. Irina Ušakova-Meldere. Julianus Inkasso Latvija SIA ,Talr. 6785 29 90, 2886 26 25, [slēpt]@julianus.lv

Likumsargs 23.08.2014

Paziņo draugiem.lv administrācijai par viltus profilu un tie zinās ko darīt!
Šī Ušakova-Meldere ļoti centīga, žēl ka pārcenšās un ar likumu ievērošanu viņai arī tā pašvakāk ir, bet domāju, ka PTAC ieviesīs skaidrību!
Rakstiet iesniegumu PTAC!

V viesis-1970 05.02.2015

Man ir atnācis analoģisks teksts no Ludmilas Milasevicas - 18

K kristineh 30.03.2015

Ko pie velna nozime šis!!!
sis man iratnacis pagasgad tiko izlasiju!!!
mistiski dati !!!kas tas par paradumurgu.

Facebook User
Nosūtītājs: SIA Julianus Inkasso Latvija
Brīvības iela 149, Rīga, LV-1012
Rīgā, 28.02.2014.

Paziņojums
Ar visiem jautājumiem, piedāvājumiem un iebildumiem par šo paziņojumu lūdzam griezties pie SIA "Julianus Inkasso Latvija" pārstāvja, kurš parakstījis šo paziņojumu.
Ar cieņu,
Ludmila Miklaševiča
Julianus Inkasso Latvija SIA
67783140, 29132639, [slēpt]@julianus.lv

J Judīte 23.02.2016

Mani tiranizē kundze Nataļja Goršeņina, sūta e-pastus, draud ar kaimiņu un radu apmeklēšanu un turklāt zvana maniem kaimiņiem! Lūk viņas kontakti:

Nataļja Goršeņina
Julianus Inkasso Latvija SIA
Tālr. 20023888, [slēpt]@julianus.lv
Fax: 67783130

S Sanita Kalva 17.04.2016

Ea sadu vestuli sodien sanemu.

E Elgars Reķis 21.07.2016

Sanjemu kko liidziigu:

10:16
baiba grīnberga
labdien, elgar! Jūs nevar sazvanīt. Atzvaniet lūdzu par lietu nr. 702680249. Tel. Nr. 29132639

jaunkundze neuzskata par vajadziigu atbildeet uz manu jautaajumu, kas taa par lietu. Tagad domaju pie ka versties - advokata vai policijas :) vareetu iesist ziliidu ciparu kabataa... :)

S susuriite 11.05.2017

Es šodien saņēmu šādu sms -
NEKAVĒJOTIES veiciet maksājumu! Vai TIKAI tiesa, bloķēts konts, vēršanās pret Jūsu mantu motivēs Jūs sākt maksāt? Atzvaniet ŠODIEN. Info: 22311094.

Jā, esmu parādā, apmaksu esmu veikusi, bet saņemu šādu SMS. Man gan tie izskatās kā draudi. Runāt ar viņiem nav jēgas, jo viņi neklausās. Nosūtīju SMSun norādīto telefona numuru, ka vēl kaut reizi saņemot šādu ziņu SMS vai epastā, vērsīšos attiecīgajās iestādēs.

T TheGame 10.10.2017

Man FB pisas virsuu dazadas,tgd meginaju jaunu kriitu panemt uzreiz dabuja manus datus, tgd zvanas un uz epastiem raksta Kristine Grinberga

I Ilze Nikotiins 05.06.2019

Es nesaprotu, kādā sakarā, man Anglijā dzīvojošajai, raksta visādas Kristīnes feisbukā par māsīcas kredītu ar kuru man nav nekāda sakara!
Stulbums kaut kāds.

F Figna 30.03.2021