www.sudzibas.lv Baltic Logistic Solutions Ļoti slikta attieksme no vadības puses pret darbiniekiem

SIA Baltic Logistic Solutions - Ļoti slikta attieksme no vadības puses pret darbiniekiem

Mīļie draugi!
Ja Jūs gribat strādāt bez brīvdienām, pazaudēt savu veselību un JUMS patīk,kad JŪS pazemo,laipni lūdzam SIA "BLS" Ķekavā.Mēs Jums laipni piedāvājam:

1)Nepārtraukto nakts maiņas grafiku(jo nepārtraukti trūkst cilvēku attieksmes dēļ)
2)Apjoma palielināšanās, darba alga paliek vienmēr tāda paša
3)Nav pusdienas pārtraukuma,ka gan labierīcības atrodas tālu
4)Neapmaksātās virsstundas(bet jāaizkavējas KATRU DIENU uz 2-3 stundām)

Secinājums:
Ir vajadzīgi cilvēki bez sava viedokļa,raksturojuma,jo citādi atlaidīs.

K

K kuku6ka 05.03.2014

Согласна со всем. Посмотрите объявления, они постоянно ищут людей. Из начальства нет ни одного с образованием. На собеседовании много обещают, а на деле всё иначе. Не стоит устраиваться в данную компанию.

S saintific86 29.03.2015

Тоже там работал. Подтверждаю выше сказаное. Условия работы отвратительные.

S Santa17 28.10.2015

Nevarēšu piekrist visā iepriekš minētajā, tomēr varu teikt, ka daļa taisnības tur ir.
Uzņēmums BLS ļoti labprāt taisa naudu uz nabaga darbinieku rēķina, kuriem atalgojums ir vienkārši smieklīgs.
30-40% veiktā darba netiek vispār apmaksāts.
Paziņa strādā par produktu marķētāju, kura ne tuvu nav apmierināta ar savu darba specifiku un atalgojumu.
Produktu marķētājs veic vēl virkni dabu, kuri darba samaksā neietilpst.
Pārvieto preci, aptin gatavo produkciju, ceļ lielus smagumus un tt.
Vēlaties pazaudēt veselību, NĀCIET UZ BLS!
Algas nožēlojamas!

S saldaaa 06.11.2015

BLS vadība tiešām ir neizglītoti cilvēki, ja tu izpatiksi priekšnieka pavēlēm un pielabināsies - tiksi tālu, bet ja ne - padzīs kā nevajadzīgu suni, tas ir pilnīgi normāli.

G gunta2 06.10.2016

Jā es pievienojos jau iepriekš rakstītam ja mans draugs šogad nostrādāja augustā veselu mēnesi pedejā dienā bez iemesla pasaka kad tu esi atlaist un vel šobrid nav samaksāta alga atieksme pret darbniekiem briesmīga daži darbnieki pat strāda bez darba līgumiem