SIA Autoskola VIKTORIA - par mājas lapu

Vēlējos noskaidrot: vai nav kāda institūcija, kas pārbauda firmu mājas lapās ievietoto tekstu pareizrakstību? Kā piemēru varu minēt autoskolu VIKTORIA, kas īpaši izceļas ar saviem murgojumiem. Kauns lasīt, kā arī nav saprotama tekstu jēga ( ilgais ceļš uz motociklu). Iesaku visiem padomāt par apmācības kvalitāti šajā skolā.

J

I Ints 22.02.2010

Cienījamais Jāni, katra uzņēmuma mājas lapa, vai arī privātpersonas, ir tikai un vienīgi viņas privātīpašums, un ievietotā informācija ir vienīgi un tikai vienīgi viņa īpašums, ja nepatīk- nelasiet, par ko ir jūsu sašutums ? Vai tiešām interneta vidē esat tāds iesācējs, ka neatšķirat privātas lapas no publiskas reklāmas vai citas publiskas informācijas ..

M mimy 28.04.2010

Ļoti cienijamais Jāni, es galīgi nepiekrītu tev jo šajā skolā ir diezgan profesionāli pasniedzēji un runā tīrā latviešu valodā!
esmu šo skolu pabeigusi un esmu sajūsmā!

O Olga 07.09.2011

Ļoti laba autoskola! Esmu arī to pabeigusi un visi pasnedzēji ir ļoti forši cilvēki. Arī direktors vienmēr visu izskaidros un palīdzēs.

I Iveta 08.09.2011

Ārprāts, ko jūs tur taisnojaties ...pašiem smiekli nenāk pr sewis slavēšanu ..laba autoskola, nu un tālāk ? Pašiem tik ļoti patīk ? Nu tad priecājaties un nepūderējiet citiem smadzenas, āksti !

I Ievīte 09.04.2014

Nepiekrītu, esmu beigusi šo autoskolu un noliku tiesības no pirmās reizes, ļoti laba autoskola, lai gan vienīgā, kurā biju, bet vienalga mācības ļoti patika. Un visādi cilvēki iet mācities, kuram veicas labāk, kuram sliktāk, kurš vispār neprot braukt, bet tak mīļie cilvēki, ir jāmācās!!! un nevajag novelt vainu uz citiem, ja nesanāk!!! Vajag vairākas braukšanas paņemt, lai iemācitos to visu braukšanu.. itkā cssd visiem pēc kārtas dot tiesibas.