SIA ARTIKUL Entertainment - neprofesionalitāte

Visu cieņu biļešu servisa darbībai. Pati pārdodu biļetes uz visiem pasākumiem, tādēļ biju ļoti nepatīkami pārsteigta par rezultātu. Biļetes uz Allas Duhovas koncertu Todes iegādājos jau JANVĀRĪ tā kā šo trupu dievinu. Nebija problēmu izvēlēties sēdvietas,jo pati dien dienā pārdodu biļetes. Dzintaru koncertzālē sākot no 11.rindas sākas "baznīcas soli" ,kuros grūti nosēdēt. Tādēļ ņemu biļetes 10.rindā,kur garantētas mīkstas sēdvietas. Pietam tik agri iegādājoties biļetes,ir iespēja ņemt vistuvāk vidus ejai,kas arī tiek darīts.
Tātad no janvāra gaidu koncertu bez bažām,jo zinu,ka esmu iegādājusies vislabākās biļetes,ko studente var atļauties. Atbraucot uz koncertu,ar līgavaini konstatējam,ka pastāv 1.-9.rinda,kuru starpā ir iespraukusies mistiska 5a rinda.. tālāk seko D rinda un tad jau baznīcas soli. Sēdvietu koordinatore arī apjūk,ka vajadzīga 10.rinda.. organizatore mūs un vēl daudzus neeksistējošās 10.rindas biļešu īpašniekus izmētā pa brīvajām vietām zālē. Viss būtu labi,ja mūs neiemestu pie pašas izejas,kur skats ir galīgi no malas un koncerts nebaudāms. Kādēļ jāpārdod biļetes mistiskā rindā un jābojā visa atpūta,ko gaidīju ilgāk par pusgadu????

D

S swet day 16.05.2015

Man arī bija tieši tāda pati situācija ar cirka izrādi "Emocijas" Arēnā rīga. Nopirku sēdvietu parterī tieši pa vidu 10 rindā, un mūs ar bērnu pārsēdinājā pašās beigās kreisajā pusē pie ložām, kur pilnīgi neko nevarēja redzēt. Kad nācu vēlreiz pajautāt par vietām, man rupji atcirta, ka man jau sen norādīja manu vietu, lai es eju un tur arī sēžu.

O oljaolja 22.05.2015

Полностью Вас поддерживаю, сказать, что ARTiKUL Entertainment плохие организаторы - ничего не сказать! Вчера на концерте Елены Ваенги и Интара Бусулиса было очень неприятная ситуация, спорчен вечер, выкинутые деньги... купила билет в 113 секторе (стоимость билетов 30-40 euro), "типо" 114 сектор был продан, а на самом деле, 114 сектор был закрыт чёрной, тяжёлой занавеской, из 113 сектора видно только половина сцены, а должно было быть видно всю сцену и 2 экрана (с правой стороны от сцены), я довольно часто покупаю билеты и точно знаю как я буду видеть, музыкантов на сцене закрывали провода и колонки - в результате ничего не видно, о том что на сцене были музыканты (воздушные инструменты) я узнала в самом конце, когда певица представляла свой коллектив. Возмущался весь сектор, так как мы сидели за экранами, о том, что их два, мы об этом даже не догадывались, если этому цена 30-40 euro, то что тогда должно быть за 25 euro, посидеть и послушать или постоять и послушать? В перерыве охрана предложила пересесть на свободные места - организатор разрешил, только организатор забыл сказать, что свободных мест в этом секторе нету... Народ у нас, конечно, культурный, повозмущался, в перерыве сходил в "буфет" и на этом успокоился, удовольствия даже не на "0", один негатив к сожалению... Учитесь на чужых ошибках, покупайте билеты только у проверенных организаторов.