Sia Argo bau - krapnieki

S I A ARGO BAUUzmanieties no siis firmas. Vaditaja valentina.Un vel kaukads alexandrs un andreis ,teica alga ik pa 2 nedelam,un tiks izprocentets darbs un tas kas bus izdarits pa 2 ned to ari sanemsim,un menesa beigas parejos..beigas 50 € katram iedeva,un tos pasus godigi nesamaksaja,piemeram es biju un vel viens bij katrs pa 3 dzivokliem izspaktaleejis un noslipejis un sanemam 50,viens cits nebij pat 1 dzivokli izspaktalejis un ari 50. Intresanta sistema.Nezinatajiem varu paskaidrot ka pat avansi procentejas lidz 50% no tavas algas. Es kopa uztaisiju 250m2 kopeja summa par m2 ta jau smiekliga 4€m2. Tas nozime biju nopelnijis 375€ un 50% bus 187.5 Tas kurs nebij vienu dzivokli pat izspaktalejis kopeja platiba 81m2 tas nozime ka par nospaktalesanu vinam pienaaktos 81€ taatad vinam iedeva lielaako dalu-50€. Ja ir kadi jautajumi par kadu firmu rakstiet cik spesu tik atbildesu. [slēpt]@gmail.comMans ieteikums. Pirms ejiet stradat uz kadu firmu parbaudiet lursofta kads finansialais stavoklis firmai ir un vai nav uzsakts maksat nespejas proces.Lai veicas.

Y YoYo 27.12.2014

Kaut kas tev ar matemātiku klibo!!
Ja m2 maksā 4Euro, tad 375Euro nekā nesanāk ... būtu jābūt apaļam 1000Euro par 250m2.
Ja 375Euro ir pareiza summa, tad tu smērē to špakteli pa 1.50Eur nevis 4Eur.
Kaut kā derētu tomēr pašam arī sekot ko raksti, citādi rodas priekšstats, ka strādā pa roku galam un tad gan nav nekāds brīnums, ka arī darba devējs tevi apjāj.

S strelnieks86 27.12.2014

tas bij par spakteli un slipesanu 500 e, un parejais vel 500 kopaa jaa 1000, es par avansu procentesanu mineeju

S strelnieks86 27.12.2014

Spaktele 1€m2, slipesana 50centi un gruntesana 50centi es biju nospaktalejis un noslipejis tas sanaak 375, to sauc par procentesanu .
Protams katra firma procente pa savam.

S strelnieks86 27.12.2014

Yo yo-iteiktu pasam iemacities sekot lidz ko citi raxta, vai vismaz izlasit visu suudzibu.taa kaa sanaak ka pasam klibo... un necenzetos izteikumus paturi pie sevis.