www.sudzibas.lv SIA ALŠI 2 Nemaksā darba algas

SIA ALŠI 2 - Nemaksā darba algas

Aicinām uzmanīties no SIA ALŠI 2 nestrādāt pie viņiem!
Amatpersonas Sergejs GRIGORJANS, Romas RAKŠNYS nemaksā saviem darbiniekiem algas. Kā pienāk solītās algas izmaksas datums, tad sola citu datumu. Darbinieki jau neskaitāmas reizes mēģinajuši vienoties mierīgā ceļā par savu algu izmaksu, norunā tikšanos objektā ar Sergeju un Romas, taču norādītās personas atkāŗtoti neierodas. Šāda neierašanās norunātajā laikā atkārtojusies vairākas reizes. Kad zvana, uz telefonzvaniem parasti neatbild, ja atbildd, saka, ka naudas viņiem nav, ka esot sastrīdējušies ar ģenerāluzņēmējiem, izdomā katru reizi neesošas lietas.

No liecinieku stāstita, darba līgumus slēdz nelabprātīgi.

K

ffffffyyyyy 09.12.2014

Eti dva uroda ewo svoe polu4at, osobeno za ljudej kinutix v lielupe:)

M MK5000 09.02.2016

Они кидают всех и везде никому не платя зарплату даже бугалтерам ,всегда находят какюнибудь историю но денег не платят

M MK5000 09.02.2016

SIA ALŠI 2 - Nemaksā darba algas