www.sudzibas.lv Sia 4B Water Tukšo Solījumu Darbavieta..

Sia 4B Water - Tukšo Solījumu Darbavieta..

Labdien! Kam nav ar ko nodarboties, laipni lūgti šajā firmā. Sola diemžēl vienu, bet realitātē ir pavisam kas cits! Atalgojums tur diemžēl darbojās tikai solījumu līmenī, jo diemžēl kad pienāk laiks maksāt, tad kā izrādās, ka tomēr par solījumiem maksāts netiek, lai gan darbs tiek darīts! Domāju, ka upuru uz šo iestādi ir pietiekoši daudz..

iDmore 30.03.2016

Pārbaudes laikā maksāts netiek un nopelnīt iespējas diemžēl nav, jo netiek nodrošināta pat tāda iespēja, lai gan iesākumam solīts tiek sazin kas.. Vējā izmests laiks un nervi..

K Krishinjsh 31.03.2016

Pats vien esi vainīgs. Ja ej strādāt prasi līgumu, ja kaut ko sarunā mutiski ar uzņēmumu kurā nesen sāki strādāt prasi pretī papīrus. Ja tici godavārdiem no maz pazīstamiem cilvēkiem, tad pats vien esi vainīgs. Kā saka ir aitas un ir cirpēji!

iDmore 31.03.2016

Iet runa par to, ka līgumā ir norādīts punkts, kad pirmo mēnesi strādā ar cieto algu, bet pēc tam ar bonusu.. Ja cilvēks norāda, ka alga ir 25 datumā, bet kad pienāk 25, tad tiek paziņots, ka pirmais mēnesis ir tikai uz bonusa.. Nevis kā ir jebkurā normālā uzņēmumā cietā + bonuss..
Pat nav tik svarīgi par aitām un cirpējiem, bet lai uz šo grābekli nekāpj citi un zin jau laicīgi ko sagaidīt no šī uzņēmuma..

S susurs34 31.03.2016

Šeit ir jauns forums, kur var apspriest darba devējus, dalīties ar pieredzi utt. tavsdarbadevejs.latvianforum.net Jāizbeidz darba devēju visatļautība!

E elce 14.04.2016

Kur jus stradajat Jelgava?