Sia "1Tors2" Sia Xperts4Biz - Krāpšana

Esmu pastrādājis nepilnu mēnesi kompānijā Sia Xperts4Biz, kura nesen ir pārdēvējusi savu vārdu uz SIA "1TORS2". Kompānija nodarbijas ar TELE2 produkcijas pārdošanu un tīrīšanas līdekļus, cilvēķi staigā pa mājām un dzīvokļiem un pārdot rūterus un sim kartes. Stundas maksas nav nekādas, procenti nāk tikai no tā, ko pārdod. Algas sistēma ir tāda, ka darbiņiekiem i noformēts pašnodarbināto starus un automātiski no visiem naudas līdzekļiem, kas ienāk kontā iet 9 % nost. Ja salūst mašīna, jāmaina riepa vai kāds sods, tad jāmaksā no savas kabatas. Strādā līdz vēlai naktij, gadījās pat tā, ka mājās atbrauc 02:00, kaut gan solīja, ka darba laiks būs līdz 21:00. Ja darbinieks grib aiziet no darba, tad ir jāslēdz pašnodarbinātā amats. Alga nāk tikai tad, ja pircējs atstā produkciju un tikai nākošā mēneša beigās! Ja esi atradis citu darbu vai gribi iet projām un slēgt pašnodarbināto statusu, tad algu nedabūsi, neskatoties uz to, ka jau sen tur nestrādā. Uzskatu, ka kompānija krāpj netikai darbiniekus, bet arī valsti, nemaksājot nodokļus. Novēlu nevienam nekāpt uz tiem pašiem grābekļiem, jo katru mēnesi tur ir jauni darbinieki, nesen redzēju nva mājaslapā, ka atkal meklē darbiniekus. Saka, ka ir cieta alga, pelnīsi 1000 eiro mēnesi, sanāk nenopelnīt neko, vēl maksāt 70 eiro per riepu maiņu un par mašīnas mazgāšanu, esi pašnodarbināts, jāgaida vesels mēnesi, kad atdos algu, ja stāšos citā darbā pazaudēšu visu algu. Nevaru saprast kā tādai kompānijai kā TELE2 var būt tādi partneri!

B