Shopping Service SIA - Sviests

Diemžēl nevaru pateikt neko labu. Gribat atrast darbiniekus, kuri piekrīt strādāt par kapeikām un bez darba līguma par "chestnoe slovo"

Ventilators 08.12.2015

latvijas televīzijā ir raidījums "Aizliegtais paņēmiens".. sižets Frics. noskatieties.

Jāmekle normāla darba vieta. Jābut pārliecinātam par saviem mērķiem un sasniegumiem. Tā arī tiks pie labākas darba vietas par kapeikām. Viss nāk ar pieredzi un cīnoties par sevi. Nevis pļik pļek... Labi, ka vēl bija saprāts nestrādāt un tikai parrunāties.

S SIA "Shopping Service" 26.01.2017

Labdien,
Сienījamais Edvins Rozentals!
SIA “Shopping Service” ar katru savu darbinieku noslēdz darba līgumu. Darba līgumā ir iekļauti darbinieku samaksas nosacījumi, darba laiks, darbinieku un darba dēvēju pienākumi un atbildība. Izlasot līgumu, katram pretendentam ir tiesības noslēgt vai nenoslēgt darba līgumu.
Jums bija tiesības nenoslēgt darba līgumu ar SIA“Shopping Service”, ja Jūs neapmierina darba nosacījumi vai darba samaksa.
Ņemot vēra augstāk minēto, SIA “Shopping Service” uzskata, ka Jūsu pretenzija ir nepamatota.

Ar cieņu,
SIA "Shopping Service"

L Leongīna Geiba 24.01.2018

Cienījamie darbinieki SIA"Shopping Service"!Es vakar pasūtīju zāles Stabilin.Man šodien atsūtīja Fitobalt tēju.Zvanu uz telefona nr,ar kuru sazinājos iiepriekšējā dienā,neatbild,Lursoft datu bāzē uzrādīts te. nr. arī neatbild. Ko lai tagad daru?Darbinieki ik pēc minūtes zvana no cita telefona numura.Blēžu bars!