AtrisinātaShopping Service - Neatgriež naudu

Ja tozhe zhdu vozvrata deneg bolee mesjaca. Zakazala tovar na 53 EUR, vernula ego po po4te v te4enii 14 dnei (18.07.16), transportnie rashodi nikto ne vernet, na nih ja poterjala 12 EUR. Kogda ne obnaruzhila deneg na s4etu (spustja 3 nedeli), pozvonila operatoru, okazalosj, 4to na jurid.adrese tovar nikto ne prinimaet i poprasili pereslatj ego na Straupes 3, Riga, 09.08.16 ja eto i sdelala. Toljko 25.08.16 Latvijas pasts podtverdil polu4enie tovara. Dala im e6e 3 nedeli, no na s4et denjgi tak i ne prishli. 27.09.16 Pitajusj dozvonitsja, no ne soedinjaet s operatorom, pljus eshe i zvonki k nim okazalisj platnie. Kak posle etogo doverjatj telemarketingu v celom??? Esli napishite zhalobu, podelitesj, pozhalusta, potom uspehami (stoit li na eto tratitj vremja).

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Iveta K. 11.10.2016

27.09.16 ievietoju sūdzību par SIA Shopping Service, ka viņi ļoti ilgi Neatgriež naudu. 04.10.16 man atsūtīja e-pastu (no [slēpt]@gmail.com SIA Shopping Service) ar atvainošanos par sagādātām neērtībām un ka naudas atgriešanas pieprasījums ir apstiprināts un man tiks atgriezta nauda pilnā apmērā par atpakaļ sūtīto preci. 06.10.16 man piezvanīja numurs +7 495 645 80 56, lai precizētu vārdu, uzv, pers.kodu un konta numuru un tai pašā dienā man atnāca visa naudas summa. 07.10.16 man piezvanīja jau no vietējā numura 67 660 727 un pateica, ka naudas summa ir pārskaitīta.
Paldies šai mājaslapai, ka mana lieta tika atrisināta. Lai veicas arī citiem;)

I

I Iveta K. 06.10.2016

Blagodarja etomu saitu, mne zaplatili denjgi uze 4erez 9 dnei i napisali email. Eto ne mozhet ne radovatj.

Es ari pasutiju Shopping Service preci uz 53 eiro,tas preces vieta atnaca vispar teja,neviens uz telefona zvaniem neatbild ,rit sutisu,ja nauda neatnaks rakstisu sudzibu.