AtrisinātaShopping Service - Krāpšana.

Labdien! 16.11.2016 pasūtīju "shopping service sia" pretparazitāro preperātu "bactefort", pilienu veidā, par summu 29,00EUR. Saņemot sūtījumu 24.11.2016, atklājās, ka ir atsūtīta tēja "fito balt".
Par cik sūtījuma saturs pēc būtības neatbilda Manis veiktajam pasūtījumam, nekavējoties, tajā pašā dienā ar pasta starpniecību atgriezu sūtījumu atpakaļ "shopping service sia".
No 24.11.2016 man tā arī nav izdevies ar "shopping service sia" sazināties (uz telefona zvaniem neatbild, paši neatzvana) ir radies iespaids, ka "shopping service sia" slēpjās vai ir pazuduši.
Lūdzu, iesakiet kā atgriezt naudu, šoreiz šis vairak ir principa jautajums, jo izskatās, ka esmu trapījis uz krāpniekiem.
Pievienoju sūtījuma atgriešanas pasta čeka kopiju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 02.02.2017

Uzņēmuma Shopping Service pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju.
2016. gada 14. decembrī SIA “Shopping Service” pārskaitīja naudu uz Jūsu norēķinu kontu.
Sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E erudits 15.12.2016

Es arī biju pasūtījusi Bactefort pilienus. Man arī atnāca 23.novembrī FITObalt tēja. 25.novembrī nosūtīju tēju atpakaļ, sekoju sūtījumam. 01.decembrī firma saņēma atpakaļ preci. 14.decembrī man atgrieza (ieskaitīja kontā) naudu. viss beidzās labi.

E erudits 15.12.2016

Arī zvanīju firmai uz šādien numuriem +371 67660585, +371 67660727. Man atbildēja abas reizes.

E erudits 15.12.2016

Nosūtu informācijai tādu instrukciju, pēc kuras vadījos, nosūtot preci atpakaļ: