www.sudzibas.lv Shiki sushi Slikts serviss un viesmīļu nepietiekamā apmācība.

Shiki sushi - Slikts serviss un viesmīļu nepietiekamā apmācība.

Pāris dienas atpakaļ bijām sūtījuši suši ar piegādi uz mājām. Ap sešiem vakarā zvanot, mums atbildēja , ka piegāde būs 2 stundu laikā. Mēs bijām izsalkuši, bet suši tur ļoti garšīgs , tā kā piekritām gaidīt. Astoņos , kad bija jau pagājušās 2 stundas , kas bija maksimālais piegādes laiks , es prasīju puisim, lai piezvana pārjautā , cik vēl jāgaida. Viņš labu gribot, atbildēja , ka viss var gadīties , varbūt kurjers jau brauc. Pēc 10 minūtēm viņi paši pārzvana un saka, ka kurjers jau ir izbraucis. Labi, gaidam. Pēc 40 minūtēm ne suši, ne kurjera. Mans pacietības mērs jau pilns, mēs dzīvojam 7 minūšu gājienā no restorāna , bet kurjers kā uz Dobeli aizbraucis.
Zvanu jau es un jautāju , kad tad suši būs. Uz ko man atbild , ka kurjers jau ir izbraucis. Pieklājīgi atbildu, ka tas bija teikts jau pusstundu atpakaļ. Neko vairāk par “ kurjers jau ir ceļā” un “atvainojiet par gaidīšanu “ nesaņēmu.
Pēc trīm! gaidīšanas stundām mēs beidzot sagaidījām kurjeru un gribējām norēķināties ar karti, uz ko kurjers atbild , ka tikai skaidrā naudā jau kā pusgadu var veikt maksājumu. Neviena vārda no viesmīles par skaidro naudu mēs nesaņēmām!
Ēdot suši , konstatējām, ka avokado vietā bija gurķis. Ok, avokado droši vien beidzās un to aizvietoja , bet atkal, par šo neviena vārda no tā saucāmās “viesmīles “ mēs nesaņēmām.

really? 01.10.2018

Sadalaties jau no bada, un gaidat 3h un ka izradas dzivojat 7MIN! gajiena attaluma no tas vietas un nevarat savam kajam uz turieni aiziet? Esat sasniegusi augstako tizluma liimeni,ar to ari apsveicu! :D

L Labvēlis7 02.10.2018

Jusu stulbuma līmenis ir tik liels, ka nevarējāt saprast, ka pat ja es aiziešu , pa 5 min. suši man nepagatavos tik ātri. tā pat vairāk par divām stundām ir jāgaida.

really? 02.10.2018

Kas taa par iestadi un darbiniekiem, kur Susi pagatavosana aiznem 2h? Gliemezi stradaa? Ja lietpratejs to dara, tad tas aiznem ne vairak par 20min, bet ja kaiminju Janka, kas no YouTube iemacijies, tad ta ir cita lieta..

N Nils P 15.09.2019

auns tu susi nekad netiek gatavots 20minutes pirkart bet teju 30lidz 40minutem plus vel nav teikts cik vini kopa pasutija gabalus,un vai tam taisitajam uzreiz sanaca tas viss