Shadler tehnika - Krāpšana

Iegādājamies Shadler ledusskapi - tā bija kļūda, tas ir Ķīniešu ražojums ko te Latvija viens krāpnieks cenšas pasniegt ka kādu vacu ražojumu. Vācija neka tamlīdzīga nav un nebūs. Shadler nosaukums izdomāts vientiesisiem, patiesība letākais ķīniešu gals, bez garantijas bez rezerves dalam un ar nožēlojamu kvalitati. Mājaslapa pilnīgi meli, neviens vaciets zināt nezina par šādiem Schadler mesliem. Nevienam neiesaku uzrauties uz šo meslu...

N Nauris_Kr 15.03.2019

Sūdzība ne par ko! Lietas būtība nav norādīta ,kādu modeli nopirkāt,kur? Kas nestrādāja un vai jūs sazinājāties ar servisu,PTAC?
Es arī vakar nopirku siera salātus Rimi un tie bija negaršīgi...

E Eksperts RD 05.07.2020

Ka ne par ko, sitos sudus pardod un pec tam izvairas no servisa, nemaksa nodoklus un atkal nakamais SIA.

E Eksperts RD 05.07.2020

Kur nopirkat? Cirks tas tak neviena normala veikala Shadler suds nav noperkams. Paradiet Vacija kura veikala tas ir, pat Latvija ta nav lielajos veikalos.

E Egon Sumakers 21.12.2020

Vispār esmu dzirdējis ka Schadler veikalos varot nopirkt jebko bez čeka - bet kā tad ar garantiju? Un vai tad valstij tiek nodokļi?

Z Zane Strode 23.12.2020

Ptac esot ap 50 sudzibas no pataretajiem par sho Schadler krapnieku kantori

A Anete K 22.10.2019

Man ir mājās Schadler tvaika nosūcējs un plīts, kalpo jau 3 gadus brīnišķīgi.

E Eksperts RD 05.07.2020

Neiet runa par sudzibu bet gan par to ka tada zimola Vacija nav, ka viss kas sarakstits majaslapa ir blenas. Tas ir uzmeteju kantoris Foron SIA kas valstij palicis parada simtiem tukstosus. Prastakajas Kinas rupnicas pasuta sudus un te pensionariem krame makaronus ausis.

Anete = Shadler uzmeteju veikals

A Antons Grosbergs 10.07.2020

Tev laikam nav sanacis redzet Philips, Tefal, Miele, Brock, Siemens. Sadlers ir Foron kantoris ar letas Kinas sudiem, turklat t kaktu bode valstij palikusi parada tukstosus, no Vacijas tur nav ne smakas! Vacija no Schadlera nav ne smakas!

I ilerien 22.11.2020

jociigi ka bilde parakstam zagta no spoki.lv @ anete

E Egon Sumakers 21.12.2020

Kādus 3 gadus, tas kantoris Schadler ir uzcepts 2018 gadā, apgrozījuma nekāda - tātad garantijas un dzīvotspējas visdrīzāk nekādas, Izskatās ka te pats veikals atbildējis. Veikalā arī neviens nerunā Latviski - tas arī ir pretīgi.

E Eksperts RD 05.07.2020

schadler - ir foron sia balelinu izgudrojums, vacu inzenieri tas gan ir smiekligi. Поищите Шадлер бренд в Германии, ненайдете - такого, это профанация. Тагого бренда некогда в Германии небыло.

F Frančeska 2 05.11.2020

https://schadler-gmbh.de/equipment/ Vācijā ir gan tāds uzņēmums, bet nodarbojas ar citu

I ilerien 22.11.2020

lai buutu skaidraak
shovakar apseedos pamekleet ko tad esmu nopircis jo
kaukaa jociigi palika peec sarunas ar pazinju no vaacijas ka nav redzeejis taadu brendu

atradu tikai lv un esti saitus
saaku rakties pa uznjeemumu registriem
atradu TIKAI lv
... es ceru ka vismaz valsts paredzeeto servisu ja vajadzees veiks
no otras puses
labi mazgaa nesuudzos

O Oskars Zepa 21.12.2020

Tadas brenda arzemes vispar nav, izskatas pec baiga suda. Paintresejos, draugam kas pircis veleni agrak- ta tekot, katru hadu remontejot, servisa nekada, Kinas letais gals. To vietejais darbonis uzcepis brendu, tas kurs tirgojis lietoto tehniku lidz sim Bruninieku ielas uki. Uzmanieties, aiz vaciskas siltes neka nav, profonacijas kantoris.

O Oskars Zepa 21.12.2020

Shadler - это кидалова, низкосортный Китай выдают за немцов. Сматрите этикетку где произведено изделия. Чуть что обращайтес в PTAC я в эту кантору ненагой. Такую дрянь не за какие денги покупать нелзя. Нет смысла.

J Janiz Zveijnieks 17.01.2021

Reģistrēts nosaukums SIA "Brand Shop LV"
Reģistrācijas numurs, datums 44103118258, 20.08.2018
PVN numurs LV44103118258 (ar 13.09.2018) Eiropas PVN reģistrs
Reģistrs, datums Komercreģistrs
Juridiskā adrese Rīga, Bērzaunes iela 9, LV-1039 Pārbaudīt adreses īpašniekus
Pamatkapitāls 2,800 EUR, reģistrēts 20.08.2018 (reģistrēta apmaksa 20.08.2018: 2,800 EUR)
CSDD CSDD reģistrētie transportlīdzekļi
Brīdinājumi, atvērtie procesi
Komercķīlas Nav Maksātnespējas Nav
Nodrošinājumi Nav Likvidācijas Nav
Apturēta saimn. darbība Nav Reorganizācijas Nav
Darbības ierobežojums Nav
VID administrētie nodokļu parādi, EUR Nav Pārbaudīt tiešsaistē VID aktuālo nodokļu samaksu
Nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā
Gads 2019
Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā 36.75 (tūkst. EUR)
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis 3.11 (tūkst. EUR)
Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas 14.96 (tūkst. EUR)