www.sudzibas.lv Seksam.lv neadekvata riciba

Seksam.lv - neadekvata riciba

Nesaprotu kas notiek, te seezu portaalaa, te peelsni uzmet tekstu "#12-1 Piekļuve portālam jums ir liegta līdz" un tas viss, ne liidz kam ,ne kaapeec, vai jums ir taa bijis? kas pa vainu? portaalaa ir daudz draugu un tur eju jo var forsi paplaapaat, kaa saka "nosist" laiku...
pat nekaadas kontaktinformacijas nav , varbut jus zinat?

godmode 05.12.2012

Labākais seksa portāls ir sūdzības.lv!

F FIBija 27.01.2013

Seksam.lv portala vispar nekadas kartibas nav!!!Un nedod Dievs ne ta paskatisies uz moderu izredzeto pusi, bloks garantets.Administacijai viss pie pakaljas.Tas pats ar profila bildem, -tik pamegini kadu smukaku bildi ielikt, moderes tak to nespej pardzivot, varetu padomat, ka mes nesam kadu atbildibu, par vinu pretigajiem gimiem.Bet nu ja, tada kartiba tur ir, tu nedriksti skaistuma zinja parspet moderes, Smiekligi

L lieldienu.zakjis 30.04.2014

miccy - Tu neesi vienīgā, ar kuru šis vietnes moderatori šādi izdarās, pie tam - vispirms izrevidējot Tavu profilu pēc saviem ieskatiem un nobloķējot! To viņi tur dara ar apskaužamu regularitāti!
Tikt tiešām tur ir reti kretīniska administrācija! nebrīnos, bet - prostitūtas, kas tur sludina savu "seksuaalo izklaidi bariņā" gan neaiztiek! DOmāju, ka ir kāds kretīns (vai kretīnu grupa), kas "moderē" gan seksam.lv, gan dažus citus portālus.