Seesam - Kasko

Sveicināti, Izlasīju vairākas kasko "sūdzības" par seesam latvia, un secināju - Praktiski neviena argumenta, vai konkrētu situāciju apraksta?! Personīgi nespēju to tad uztvert nopietni... Vai tiešām kāds ieklausās šādās, atļaušos pateikt - "muļķībās", kur nav minēts praktiski nekas konkrēts?Ar to vēlos teikt ka ja jau ir sūdzība pamatojiet, vai tiešām jūs domājat ka darbinieku nekompetenci nevar novērst ja tāda ir? Izskatās ka neviens jau seesamam neko nesaka, tikai tukši šeit pakurn... Un ceļ neslavu.Vienīgā lieta par to iebraukšanu peļķē vai tml. - vai tiešām cilvēks nejēdz, ka ja ir tik milzīga peļķe ka mašina tur var palikt, un ka ūdens saskādē motoru, ka vajadzētu uzmanīties un apbraukt, ja jau pat mūsu valdība nav pažēlojusi naudu un uzlikusi vairākas brīdinājuma zīmes vietās kuras regulāri stipra lietus laikā aplūst?! Šēit ir vērts atzīmēt ka par šādi radītiem bojājumiem, neviena apdrošināšanas kompānija nekompensē, un es personīgi atļāušos piebilst, ka apdrošina pret negadījumiem, neparedzētām lietām utt. Bet ne jau pret muļķību... Kā arī ja jau seesam neapmierina pamēģiniet kādu no b kompānijām, vai g kompānija un tad tikai novēlu lai nekas jums neatgadās. Māris

U

A Alex 27.05.2010

Pilnīgi piekrītu! Nekonkrēti apgalvojumi.
Apdrošināna ir līgums - ar to ir jāiepazīstas pirms tā parakstīšanas. Seesam nekad neatsaka izdomātas lietas, viss notiek saskaņā ar noteikumiem.
Man, personīgi liekas, ka Seesam's ir pats labākais apdrošināšanas kantoris Latvijā! Attieksme kolosāla un ļoti individuāla pieeeja. Viņiem tiešām ir svarīgi klientam piedāvāt labāko!!

Visu cieņu!
A.

J Jāzeps 28.05.2010

PIrms kāda gada Seesam atteica par to, ka cilvēks ar savu mašīnu, savā lauku sētā uzbrauca virsū savam traktoram. Pamatojums - netika izsaukta policija divu TL sadursmē. It kā pamatoti, ja ņem pēc burta. Bet. Klienta vaina - godīgi izstāstīja kā bija. Būtu piezvanījis savam brokerim un uzprasījis, kā rīkoties, būtu kaut ko samuldējis un pie atlīdzības ticis.

G Gatis 28.05.2010

Šķiet, ka Māris un A. ir viena un tā pati persona. :)
Nē, nu nav jau Seesam tas sliktākais variants, bet nav arī labākais.

I Inga 28.05.2010

Man arī bija darīšana ar Seesam, atlīdzību dabūju brīdī, kad vērsos pie vadības, pie tam ļoti operatīvi. Pirms tam man teica, gaidiet, vēl nav atbildes no Policijas, un kad piedāvaju pati iesaistīties atbildēja, ka nevajag. Meitenes laipnas, bet bezatbildīgas, negrib uzņemties atbildību par savām kļūdām. Atlīdzība salīdzinot ar otru kompāniju, kur arī biju pieteikusi satiksmes negadījumu Seesam bija lielāka.

M Maris 02.09.2010

Es neesmu A :) nezinu kas ir A.
Par to traktoru - Jāzep, ja jūs mudinat cilvēkus melot, tad manā skatījumā jūsu komentārs neko nav vērts, jo tā būtu pēc būtības krāpšana, vai tad tiešām ir vērts ieklausīties krāpniekos, protams neapgalvoju ka jūs tāds esat. tikai gribētu piebilst ka šādus cilvēkus vajadzētu sēdināt cietumā. - Izklausos pārāk pareizs, ne? :)
Kā arī nezinu situāciju, bet izklausās amizānti - pats savā traktorā iebrauca, protams izsaku līdzjūtību, bet tomēr . . .
Un ja jums gadās problēmas ar kādu vilcināšanos, tad ir jāgriežas konkrēti pie tā kurš jums polisi pārdeva - neuzskatu ka viņa darbs ir beidzies kad viņ;š jums rēķinu ir iedevis, lai kustās, man bija ķibele ar atlīzdību (kavējās ar tāmes saskaņošanu), sazinājos ar savu kontaktpersonu Seesam, un viss tika ātri nokārtots, nedaudz protams satraucos kad 2. dienas man neatbildēja neko konkrētu, bet nu beigās nebija nekas traģisks.

Ar cieņu,
Māris

L lalaaaa 20.03.2014

NEKAD, es atkārtoju NEKAD nesapīties ar tiem Igoriem, Olgām un citiem idiotiem, kas tur strādā. Tik nekompetentus darbiniekus pirmo reizi redzu.Pat Makdonalda darbinieki māk labāk pasniegt burgeri. Viņi ne tikai velk garuā lietu, bet maitas atļaujās neizmaksāt neimantoto kasko ar pamatojumu, citēju- mums taču arī ir izmaksas! IDIOTI, citu vārdu man nav. Kāpēc tad es to fakino KASKO vispār pirku, lai Jūs analfabēti savas pakaļas sildītu?????? Es no šī brīža celšu neslavu visos iespējamajos portālos, kamēr tur kāds to kriev idiotu varzu nenomainīs. Darbinieks uz jautājumu pēc kāda tirgus jūs nosakat vērību, ja negadījums noticis ārvalstīs- 3 reizes mainīja savas domas- LV, nē EU, nē LV, tad lika man uzgaidīt TĀLSARUNAS laikā un pajautāja visu zinošajam galvenajam žīdam. Nu bļāviens kur tie studenti tiek zem nosaukuma- galvenais bla bla bla... Tādu attieksmi tikai no LV krieviem var sagaidīt! Tāpēc tauta- uzmanaties- NEKAD nesapinaties ar SEESAM- meļi un krāpnieki!!!

C coucou 03.05.2016

Palasot šos komentārus prieks, ka savu kasko paņēmu https://www.iizi.lv, nekādas problēmas ar viņiem nav bijušas.