www.sudzibas.lv SEB Banka Slikts serviss

SEB Banka - Slikts serviss

Biju sadomājis klūt par SEB bankas klientu un atvērt kontu Valnu ielā, Rīgā. Aizgāju uz viņu filiāli un rezultātā mani daudz maz atrunāja pašas bankas darbinieki to darit. Pirmkārt, viņiem ir pilnīgi vienalga, vai viņiem būs +1 klients vai nē. Otrkārt, viņiem nav pilnīgi nekādu individuālu piedāvājumu pilnīgi ne pie kādiem nosacījumiem.

Tad es par so situāciju es uzrakstīju uz viņu klientu servisa epastu. Cik pārsteigs es biju, ka vinu atbildei nav īpasi liela sakara ar to situāciju, ar kuru es saskāros. Cik pārsteigts es biju, ka viņi nepielika ne mazākās pūles, lai noskaidrotu situāciju un mani tomēr dabūtu kā klientu.

Vienīgais pozitīvais moments ar SEB banku bija zvans uz viņu klientu servisu - tur reti laipna meitene atbildēja uz pilnīgi visiem maniem jautājumiem.

To, ka viņi neatbild Facebook - nu tas jau pats par sevi ir skaidrs.

Ir Latvijā bankas ar krietni labāku klientu servisu un tā noteikti nav SEB banka. Diemžēl. Lai gan būtu tik vienkārši pārņemt labāko pieredzi no SEB Zviedrijā.

Papildināts Alex2020 23.03.2016

Pacco_al 23.03.2016

Pilnīgi piekrītu bankas nostājai, ja jau pirmajā saskarsmē bankai ar klientu rodas problēmas, šāda tālākā sadarbība nav ne tikai produktīva, bet pat nevēlama.
Noteikti raksta autors (-e) ne pirmo dienu ir LV un noteikti jau kādā no bankām ir konts. Tā arī lai paliek, nav ko klīst no bankas uz banku un ar savu īpašo piedāvājumu pieprasīšanu "čakarēt" bankas darbiniekiem smadzenes. Vēl pat cents nav komisijās samaksāts, jau pieprasa atlaides, statusu, servisu un īpašu apkalpošanu. Par ko? Tikai tāpēc ka ir atvēruši bankas durvis. Nē ar to ir par maz.!

Z zilais valis 24.03.2016

Eu, kas tas par slimnieku, ar kuru vajag kkādā sociālajā tīklā komunicēt? Vēl varbūt gribēsi, lai banka ar tevi iekš Tinder runājas? :DDD

Es katru nedēļu nestu šokolādi, tai SEB bankas darbiniecei, kura mani būtu mēģinājusi atrunāt no konta atvēršanas, tajā izspiedēju kantorī. Viņiem taču jau pat bija doma depozītam piemērot negatīvu procentlikmi. Naudu pārskaita tikai bankas darba laikā, bet komisijas naudu norēķina neakarīgi no tā vai maksājums veikts laicīgi vai ar nokavēšanos. Sū..., ne banka!