www.sudzibas.lv Saurida Nekvalitatiiva gaaze balonos

Saurida - Nekvalitatiiva gaaze balonos

Iegadajos Saurida Latvija gazes balonu un palietoju paaris dienas un tas bija viss!!! griezos pie paardeveeja, bet izradaas man nebija ne garantijas talons, ne ceks. VAIRS NEKAD MUUZHAA NEPIRKSHU LIETUVIESHU BALONUS UN NEIESAKO TO CITIEM. cena var likties mazliet leetaaka, bet kvalitate un peec paardoshanas serviss - NEKAADS! :(
Saurida fuuuuu

A amnēzija 25.08.2009

hm-m-m...dīvaini..ir bēdīgi ka tā notiek...tomer pašam pircējam ir jābūt uzmanīgākam kad iegadājies preci zinot ka taj VAR kkas notikt...un jāpieprasa kaut čeku..labi ir ja pārdevējs uzliek zīmogu uz čeka...bet ir pašam jāgriežās pie pārdevēja...
Jābūt uzmanīgiem mūsu laikos..

K Kaspars 28.08.2009

skopais maksaa divreiz. Saurida Latvija ar savu gaazes kvalitaati un klienta servissu ir zem katras kritikas.

L lauceniece 02.09.2009

nekad nepirshu nekvalitatiivu balonu, tomeer taa ir mana un apkaarteejo dziiviiba

J jānis 06.09.2009

Nopirku balonu no SAURIDA, galīgi aprūsējis un netīrs, kad aizvedu mājās un pieslēdzu pie plīts, visa māja smirdēja pēc gāzes, tad griezos pie pārdevēja, lai balonu samaina, bet tas atbildēja, lai uzrādu garantijas talonu, citādāk nevarēšot līdzēt, bet man nekāds talons nebija izsniegts, arī čeku pērkot neiedeva. Tagat nezinu ko darīt.
Vairs no leišiem gāzi nepirkšu, tas nu noteikti, kaut arī latu lētāk!
Vienā vārdā sakot leišu sūds!

S Sandris 07.09.2009

mana oma arii nopirka, prieciiga ka ietaupiija vienu latinju, tagad uz pliiti normaali nevar uztaisiit neko eedamu :o(

M Marianna 10.09.2009

arii pie mums bauskaa ir paraadiijusies shii gaaze, cik saprotu nav veerts meegjinaat??

I Ivans 25.02.2010

Saurida Latvija gazes baloni galīgi aprūsēji !!!
gāzi nepirkšu

S Sauridaklients 21.09.2010

Paldies konkurentu firmām par reklāmu.

M marijazeltina 29.11.2010

ko lai saka leisi gazi pilda no tas pasas mucas, kur latvijas propans abi labi doiet krievu gazi ta ir ista

I Irīna 04.12.2010

Bija iespēja nopelnīt, piedāvāja man tirgot SIA Saurida gāzes balonus. Par gāzi neko sliktu teikt nevaru, pati lietoju un klienti arī nesūdzējās, bet kas notika, kad tirgošanas punktu slēdza...

Savāca gan tukšos, gan pilnos balonus - izrakstīja pieņemšanas-nodošanas aktu, arī kvīti par pilnajiem baloniem izsniedza, bet stendu, kvīšu grāmatiņu un naudu teica, ka savāks citreiz...

Šodien saņēmu vēstuli no parādu piedzinējiem, ka pēc līguma laušanas neesmu atgriezusi nedz stendu, nedz balonus, nedz naudu un pārējo...

Kaut kāds sviests!!! Gaidu tagad pirmdienu - būs jāzvana...

M marijazeltina 31.12.2010

pati tirgoju ja ir braki ir melna gaze bet pardevejam ir janomaina balons un noteikti panem ceku jo gramatina ir katram . es pati personigi nomainiju 8 balonus un 6 nebija ceka bet es tak redzu ka tas ir mans ar baltas krasas plekisiem un apruseis nekrasots es nomainiju uz sitiena bija situacija ka kaiminiene panema bet gaze bejdzas tresaja diena un vina uzsildija udeni kafijai tris rejzes diena un neko man nepateica bet pat sada situacija ari ir janomaina un ja ne var te interneta atrast nr sauridai pasai uzspiediet google.lv un tur ierakstiet sia saurida.lv uzliekam tirgonus negodigus uz ausim

K klients 31.03.2011

Nepērciet Sauridas balonus un neielaidieties nekādās saistības ar Sauridu. Tā firma visus Latviešus uzskata par muļķīšiem un aborigēniem. Paši redziet kāda kvalitāte tiem baloniem un avārijas serviss arī nav nekāds. Tāpat uz telefona zvaniem ja, kas nevar nevienu sazvanīt.

P Patriots 31.03.2011

Leiši piš debilos letiņus visos caurumos.Veikalu tīkli-leišu, piena pārstrādes kombināti-leišu, pat gāzes balonus tautieši vairs nemāk tirgot.Vienīgais ceļš-čemodāns, lidosta, Dublina.

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Nu nez, es vienmēr mainu gāzes balonus LG maiņas punktos un nekādu probzu! Nekad pat neviens man nav piedāvājis kautkādus STAVRIDAS balonus!

č Čoms 31.03.2011

Tie laikam domāti īpaši apdāvinātiem klientiem, ne katrs tādus var iegādāties.

S smiekli nenāk 21.07.2015

Devīze: "ātri vedam, ilgi deg!" šovasar ne pavisam Ogres pusē nedarbojas! www.saurida. lv logo marķēti 27L baloni savam daudzgadīgajam sauklim un piegādes moto neatbilst, nedarbojas!!! 13.jūlijā atveda, bet tā kā šņāca mazais deglis, vidējie un lielākais vispār ik pa brīdim apdzisa, tad - 14.07. uz vakariņu laiku - paldies!, "pakurināšu" elektrisko, negribu uzspert gaisā pusmāju un kā invalīds atlikušo mūžu atlīdzināt kaimiņiem radītos gāzes sprādziena bojājumus un pārdzīvojumus! Vienvārdsakot - blēžu statuss leišu gāzes kompānijai Latvijā!