Saulkrastu zobārsniecība - zobārsts

2010.gadā apmeklēju Saulkrastu zobārsniecību, lai pārbaudītu zobus! daktere Ozola saloboja zobus. Nepagāja pusgads, kad nācās atgriezties, jo sāpēja viens salabotais zobs! Man veica rengenu, kur parādījās, ka zoba kanālos ir strutas! Daktere Lejiņa noņēma blombi, iztīrīja kanālus, ielika 2 skrūves un blombi pa virsu! Biju neapmierināta, kā strādā šī iestādē, tāpēc uzrakstīju iesniegumu Veselības Inspekcijai, nepagāja 2 dienas, kad man zvanīja no zobārsniecības un piedāvāja atmaksāt naudu, ko esmu samaksājusi, lai tikai tā lieta neietu tālāk. Protams, mani tas apmierināja, jo samaksāju turpat 100ls un man atdeva naudu!
tagad esmu Vācijā, nav pagājuši 3mēneši, jau 3 dienu mokos ar šausmīgām zobu sāpēm, vaigs sapampis, tagad atkal jādodas pie ārsta, bet šeit šie pakalpojumi maksā lielu naudu! esmu tik vīlusies un dusmīga, kā 2 reizes pēc kārtas var sabojāt vienu zobu?!!??neiesaku nevienam doties uz šo zobārsniecību, jo nevar zināt, varbūt pēc neilga laika būs jāatgriežas un atkal jālabo!!!

G

ā ārsts 15.09.2011

Pirms raksta sūdzību, ir jāiemācās to darīt bez drausmīgām kļūdām. BLOMBES sabiedrībai ir pazīstamas kā plombes ;) Un Tava situācija var arī īsti nebūt ārsta vaina, bet gan higiēnas trūkums. Pusgada laikā ap plombi zobā var veidoties sekundārs kariess, kurš ļoti viegli var skart zoba pulpu ( nervu un asinsvadu sakopojums), tādējādi rodas arī sastrutojums. Šis gadījums ir strīdīgs.

S sanita 28.09.2011

piekrītu komentāram-arī'' zobārsniecība'' vajadzētu rakstīt-zobārstniecība. Un šādas kļūdas vēl pie tā, ka dators pats pavelk apakšā sarkanu, viļņotu līniju, sak, kaut kas nav pareizi izrakstīts. Analfabētisms, Gita!

I inga 28.09.2011

Bet nu faksts ir tāds, ka Saulkrastu zobārstniecība tiešām ir diezgan traģiska. Izņemot dakteri Nolli - visu cieņu, tā ir ļoti laba ārste :)