Satversmes 100 pants - vai nedarbojas?

Satversmes 100.pants noteic: ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Kāpēc LV tas nedarbojas?

P

H harijs 01.04.2011

Latvijā vispār nekas nedarbojas!

č Čoms 01.04.2011

Tur nu gan tu stipri kļūdies.Latvijā darbojas visi iespējamie cilvēku kāšanas mehānismi, sākot ar oficiālo valsts reketu un beidzot ar cietumnieku lohotroniem.

M mirdzinja 02.04.2011

Satversmes 100. pantā iekļautā cilvēka brīvība ir ierobežojama brīdī, kad viņa tiesība sāk ietekmēt otras personas tiesības, kas izriet no satvermes 95. panta.

A andrejs 15.11.2011

sveicināti!sakarā ar to ka!latvijas nestabilitāte pastiprinās!es latvijas republikas zemessargs pieprasu!tākā mums nākošajiem pensionāriem nav par ko ārstēties-pēc speciāla iesnieguma, ar speciālām zālēm atļaut nomirt!man40!un es jau mokos!un man darbā slikti paliek!slikti nepaliek!sāp!man bija14padsmit!strādāju!a tagat kā nēgrim!a dēties nau kur!kredīti!visiem kredīti!laikam totāls muļķis esmu!a sakarā ar valdības likumiem mūs darbā, lai nopelnītu, čakarē kā kaimiņu āžus!