www.sudzibas.lv Sattva Recruitment SIA SATTVA Recruitment

Sattva Recruitment - SIA SATTVA Recruitment

MILIE LAUDIS! NEATSAUCIETIES UZ FIRMAS SIA SATTVA Recruitment PIEDAVATAJIEM DARBIEM; TIE IR BLEFI UN CILVEKI IR SVESAS ZEMES UN BEZ DARBA PALIKUSI. ZINU KO RUNAJU ES DZIVOJU VACIJA UN REDZU KA LATVIESI ATKAL IR NELAIME SEIT NONAKUSI!!!

SIA SATTVA Recruitment sai firmai nav realu darba piedavajumu!!!

B

R Russkij blja 21.04.2013

K state da Polnostju tebja podderzhivaju Firma GAVNO Kak i ih sotrudniki !!!

S stienis 25.05.2013

nebrauciet caur so firmu, vini ir krapnieki. solija ka bus darbs normala dzivesvieta. atveda uz kautkadu pritonu kur pa 4 cilveki istaba. darbu ari dod 1-2 dienas nedela.

K kaivens 31.01.2014

GALIGAKIE PIDARI TADUS KA SATVA FIRMA SALIKT VIENA RINDA UN APSAUT

E EJIETPASUUKAATMAN 10.12.2014

a ko jus visi auna pieres domajat??? ka jums ne par ko arzemees maksaas??? smadzenju pasiem kaa caaliem, pasi neko nejeedzat, jo rievu nepietiek. bet kaa, jums ubagiem, bomziem piedava savilkt galus, un vismaz kaut kadu darbu iedod, taa sudzibas.lv pilns ar debilajiem naudeklu txt. jums jau jebkurs darbs buus par gruutu. labi, veel vecie nunnas var piiksteet un naudeet, bet sitie 20+ svabraki, ko jus vispaar mauniet? jus ko, vispaar APDALIITI ESAT??? ejiet ATsuukaat.

I Ieva Ieva 10.06.2015

šie man arī solija, bet es neļāvos apkrap un uzdevu konkrētus jautajumus cik saņēmšu, jo netaisos braukt no mājam projām dēļ 500€ pazuda, ka nemetās vairs pat neatbidēja.ŽuĻiku banda, viņus jābāž cietumā!!!

B Berzinsh 05.07.2015

SATTVA ir agrākais Aventus, LinkOrg, PREC.lv un vēl citi --- visus nosaukumus

neatceros, bet shēma darbojas jau no 2008. gada noteikti.

Vienas un tās pašas personas, kam gandrīz katru gadu tika anulēta licenze --- tad paņēma

jaunu nosaukumu un dabūja jaunu licenzi un turpināja tādā pašā garā.

Tagad manīgās darbones laikam kļuvušas gudrākas, ja jau kopš 2013. gada vēl joprojām tas

pats nosaukums --- NVA izņemta licenze 1B, kas nozīmē:

pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar darba meklēšanu, AR TO SAPROTOT KONSULTĒŠANU

DARBIEKĀRTOŠANAS JAUTĀJUMOS, INFORMĒŠANU PAR BRĪVAJĀM DARBA VIETĀM

un citus līdzvērtīgus pakalpojumus, kas paredzēti, lai piedāvātu vai atvieglotu personai darba

tiesisko attiecību nodibināšanu.

Un neko vairāk par PLIKU DIR.ŠANU tas nenozīmē --- neko un nekur viņas nevar iekārtot.

Cilvēki, ESIET MODRI !!!

д Денис1383 25.01.2016

Требуется номер телефона хоть одного потерпевшего!!!!