www.sudzibas.lv Sattva Recruitment Darbā iekārtošana

Sattva Recruitment - Darbā iekārtošana

Labdien, nekādā gadījumā nesaistieties ar šo firmu, arī es esmu izmantojuši šīs firmas pakalpojumus, diemžēl.jums sola darbu, un visu, bet aizbraucot, nav darba, nav naudas, labākajā gad, jums būs trīs līdz četras dienas ned. darbs, bet no jums neatkarīgi no tā būs jāmaksā par dzīvošanu un arī jāiztiek ar atlikušo, nu labi ja 50- 80 eiro.Un no jums tiks atskaitīta nauda par darbā iekārtošanu, 200eiro par ko firma šeit lv Jums nebildīs ne vārda,lai gan it kā šeit jau būsit pirms tam jau ofisā samaksājis par iekārtošanu,un Jūs vēl maksāsat arī ceļa izdevumus 150eiro. Tas viss notiekās braucot uz Nīderlandi.tas nav izdomāts mēs braucām, 9 cilvēki, ar busiņu, un visi atgriezās mājās, kad nu kurš tika pie iespējas vai draugi vai vecāki nopirka biļetes uz mājām.

R