www.sudzibas.lv Šarlotes Zobārstniecība Ginekoloģija Dr. Maija Dace Broša

Šarlotes Poliklīnika - Ginekoloģija Dr. Maija Dace Broša

Sveiki, Vēlos padalīties pieredzē, kā man gāja ar dakteri M.Brošu. Iemesls, kāpēc man bija nepieciešama ārsta vizīte - es vēlējos sākt lietot kontracepcijas tabletes. Sazvanījos ar Poliklīniku un jautāju pēc tuvākās iespējamās vizītes pie kādas no ārstēm. Man piedāvāja šo ārsti un es piekritu.Aizgāju pie viņas, teicu, ka šī pie viņas man ir pirmā reize, un iemesls, kāpēc es esmu te, ir tāds, ka vēlos dzert tabletes. Un tad sākās. ES noklausījos lekciju par to, ka visi cilvēki ir slimi, un neviens nevar būt drošs, ka ir vesels. Ka, kontracepcija neaizsargās no dažādām slimībām, un ja gribi mīlēties droši, tad ir jālieto prezervatīvs, nevis jādzer zālēs. Pēc šīs lekcijas viņa jautāja man, vai esmu droša, ka esmu vesela - protams, ka esmu droša. Vai esmu droša, ka mans puisis ir vesels - jā, esmu! Nākošā lekcija bija tāda, ka nekad nevari būt drošs. Visu nosaka analīzes. Pārbaudīs mani. Ja, man viss būs labi, tad nākošajā vizītē izrakstīs man tabletes, bet ja nē - domās, ko darīt ar mani un manu puisi!Lieki teikt, ka es jutos drausmīgi. Saprotu, ka drošs tu nevari būt ne par ko.. bet ar toni un attieksmi, kādā viņa ar mani runāja, es nebiju saskārusies. Sajutos kā staigājoša slimība.Pagāja 2 nedēļas un es gāju pie šīs pašas ārstes, lai uzzinātu rezultātus. Ureaplazma - pozitīvs. Es uzreiz jautāju, kas tas ir? Ko tas nozīmē? Man nekas tāds nav bijis! Viņa man pajautāja - kas tev nav skaidrs?? Ko īsti Tu nezini? Tā ir seksuāli transmisīvā slimība! Es prasu, lai man izskaidro, kāda tieši, jo es nezinu, kas tas ir! - Kā? Kas tev nav skaidrs? Es tev iedošu speciālista slimību un ej ārstēties. Tad jau redzēs, vai Tevi sūtīs pie manis atpakaļ vai nē!Es biju šokā!Zvanīju tai nozīmētajai ārstei. Tur tāda pati attieksme! Uz jautājumu, ko darīt situācijā, ja man draugs netiek pa dienu kopā ar mani pie viņas, ko darīt? Viņa atbildēja - tad, lai viņš zvana man un nāk tad, kad viņš var!!!!Nopietni? Kas tā par attieksme? Protams, atvēru internetu un sāku lasīt, kas tas ir un ko tas nozīmē. Neko sliktu es neatradu. It kā esot normāla lieta. Pēc pāris dienām sazvanījos ar draudzeni, pastāstīju situāciju, nosaucu ārsti pie kuras man jāiet, viņa uzreiz pateica, lai neeju. Ļoti sliktas atsauksmes esot. Tajā pašā poliklīnikā ir viņas ārste, lai es aizeju pie viņas. Pierakstījos un gāju. Aizejot pie šīs dakteres, uzreiz jutos ērti un labi. Pastāstu situāciju, parādu analīzes rezultātus. Parādu lapiņā pie kādas ārstes man bija jāiet, viņa prasa, kāpēc esmu nosūtīta pie ādas ārsta? Vai man ir problēmas ar ādu? Nav, nekādu problēmu. Izrādās, ka tā nav nekāda slimība. Tas ir pilnīgi normāli. Pārbaudīja mani un viss ir kārtībā. Tad rodas jautājums? Kāpēc izejot no viena kabineta ar asarām, es jūtos slikti, nederīga, un nesaprotu, kas ar mani tagad notiks. Bet izejot no cita - viss ir kārtībā. Varbūt Šarlotes poliklīnikai būtu vairāk uzmanība jāpievērš saviem ārstiem? Es neapšaubu Dr. Brošas profesionalitāti, taču attieksme ir briesmīga. Aizmirsu piebilst, ka gaidot rindā pie Brošas, kāda kundze man jautāja, vai esmu apmierināta ar šo dakteri, es teicu, ka nē, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis. Taču kāda cita sieviete, kura dzirdēja mūsu sarunu, piekrita man un teica, ka ja viņai būtu varianti, viņa arī neietu pie viņas. Es varbūt esmu vienīgā ar šādu gadījumu, tad ceru, ka tā arī paliks. Bet, meitenes, ja jūs neesat precējušās ar bērniem, tad izvēlaties kādu citu ārsti.

E

Y Young adam 06.02.2016

Ureoplazma vispar nav "nekas tads", bet gan bakterija, ko arste ar antibiotikam, piekam abiem partneriem vienlaicigi. Ilgtermina boja urincelus un rada problemas grutniecibas laika (ja ir ureoplazma vai mikoplazma, paliekot stavokli, tik un ta naksies arstet).
Tapatpiekritu, ka ir diezgan riskanti bez gumijas gulet pat ar labas attiecibas esosiem partneriem. Ne tilai uzticibas/neuzticibas del (par kuru visdrizakas neuzzinasi), bet ar tapec, ka viriesiem nav ieradums sekot lidzi savai reproduktivajai veselibai un arstet lietas, kas iegustamas ari parastakos veidos, neka sts - ja virietim sis kaites ies padsmit cm, lidz noklus un ietekmes organus, sievietei - milejoties bez gumijas - viss tiks piegadats uzreiz labi dzili ieksa.

Bet Brosa vispar ir diezgan "bez ceremonijam", ja..

M Madara Gradkovska 29.03.2018

Sveika!
Kāds bija tas ārsts, pie kura pēc draudzenes ieteiktā devies?

J Julija Korolova 31.08.2016

Это отвратительная поликленика, я ребенка ( 4 года) привела с болью, в регистратуре ответили - " запись толко на декабрь " ,а сегодня на дворе 31.08.16

M misss7 05.02.2018

Piekrītu katram vārdam, kurš uzrakstīts sūdzībā. Man bija vizīte pie šīs ginekoloģes. Kopumā esmu iepriekš bijusi pie divām ginekoloģēm. Broša bija trešā. Man vienmēr likās, ka ja cilvēks ir nelaipns pret otru, tad tādu pašu attieksmi saņems pretī. Savukārt, ja laipns - tad arī pretī būs pozitīva attieksme. Kā tad.. Es izgāju no kabineta gandrīz raudot. Gribējās tik daudz ko pajautāt, bet gala rezultātā nepajautāju tieši NEKO. Viņa man jautāja, kādas sūdzības. Izstāstīju savu lietu, pēc tam pajautāja, cik sen pazīstu partneri ar kuru bijis dzimumakts. Atbildot, ka 3-4 mēnešus, sekoja viņas komentārs - TIKAI? Un skatiens tā itkā es būtu pilsētas prostitūta. Tad man veica pārbaudi. Neko nepasakot sāpīgi iegrūda makstī instrumentus.. Tagad jāgaida atbilde par analīzēm, kuras saņemot es iešu pie citas ginekoloģes, jo šāda attieksme nav normāla. Ja ir jau tāds nogurums un visas sievietes noriebušās, tad jāiet pensijā! Ja šo lasa meitene, kura nekad nav bijus pie ginekoloģes - nekādā gadījumā neej pie šīs, jo viss priekšstats būs sabojāts! Esmu iepriekš bijusi pie divām speciālistēm, viss ir bijis lieliski, tā kā pieņemu, ka trāpījos šoreiz uz izcili sliktu izņēmumu. Žēl, tiešām žēl, ka cilvēks strādā savā jomā tik ilgi, ka jau ir galīgi notrulinājis attieksmi.

S salinas 25.04.2018

Lūdzu neejiet pie šīs ginekoloģes Brošiņas.Mana meita pēc viņas vizītes stundu raudāja.Piekrītu visam šeit rakstītam, tāda attieksme ir vienkārši drausmīgā.

T thundercatss 15.08.2019

Šeit mans stāsts, ko arī ierakstīju atsevišķā sūdzībā, ceru, ka kādam noderēs, lai izlemtu, vai doties pie šīs ārste. -
Vēlos sūdzēties par Rīgas 1. slimnīcas "Šarlotes" poliklīnikas ginekoloģi vārdā Maija Broša. Šī bija mana pirmā vizīte. Jau ieminoties par to, ka ar konkrēto veselības problēmu esmu saskārusies iepriekš, ārste teica- "atkal ar sevis diagnozēm, es tev noteikšu, kas par vainu, stāsti man simptomus." Kad jautāja, vai intīmo attiecību laikā izsargājos, pateicu, kā ir- ka ar tagadējo partneri nelietojam prezervatīvus, un, ka vēlos arī sākt lietot kontracepcijas tabletes.
Broša uz mani paskatījās ar izsmieklu un izteica apmēram šadus komentārus- "nelieto prezervatīvus? Tev galvā kaut kas vispār ir? Tu ar ko domā? Tu dzemdēt gribi? Neesi padomājusi, ka varbūt tev ir seksuāli transmisīva slimība? Vēl te brīnās!"
(pirmkārt, PAT, ja es gribētu dzemdēt, kas ir šī ārste, lai ar mani tā runātu? kas tie par riebīgiem komentāriem? Esmu pieaugusi sieviete kurai jau pāri 20 un kopš kura laika ārsti nosoda savus pacientus? Vai tad nenāku pie ārsta, lai risinātu problēmas?! biju TĀDĀ šokā. Nebija pagājušas ne trīs minūtes, kopš ienācu kabinetā!
Vēl, kad Broša jautāja, kad man pēdejo reizi bija mēnešreizes, es atbildēju, ka īsti neatceros, jo tās vienmēr bijušas neregulāras, bet ka pēdējo reizi bija aptuveni maijā.
Brošas reakcija, atkal - "mamma arī kalendāru lietot neiemācīja?!" izsmejošā un ļoti riebīgā tonī.

Vizītes beigās- "tā, kontracepciju un zāles (problēmas risināšanai) es tev neizrakstīšu, iesi uz sonogrāfiju un tad nāksi pie manis vēlreiz un tad domāsim par ārstēšanos un kontracepciju"

Lieki piebilst, ka es pie šīs ārstes neatgriezīšos. Labi, ka biju tikusi pie Brošas caur valsts kvotām, nevis maksājot 30+ eiro par to, ka mani nolamā un beigās nekādus medikamentus neizraksta.

Izejot no kabineta biju pilnīgā šokā. NEVIENS ārsts NEKAD ar mani tā nav runājis. Kas tā vispār par attieksmi, tik tiešām, ja riebjas sievietes, ja visas uzskati par maukām un muļķēm, tad par sieviešu ārstu vispār nav jāstrādā!

J Juhans 78 04.09.2019
Slikts serviss

Nekad vairs tur neiešu... Bez komentāriem...

L labvakarlatvija 19.03.2020

jau gadiem eju pie dr.Brošas. cilvēks runā taisnu valodu un sauc lietas īstajos vārdos. paldies Dievam, kopš esmu bijusi pie viņas, nekādas problēmas man arī vairs nav bijušas un vismaz bilde arī skaidrāka galvā par visām šīm lietām - REĀLISTISKI beidzot, nevis uķi-puķi. var jau protams iet uz privātklīniku un baudīt, kā ap tevi auklējas un izraksta visādas jogurtu svecītes un kapsuliņas priekš nepārējošām sēnēm u.c. problēmām, taču diemžēl fakts ir tāds - ja Tu negribi fiziski izsargāties un nespēj nevienu turēt aizdomās, tad vajag pierast pie nepārejošiem pārsteigumiem!