B bubu 21.07.2013

lai nevainotu visas santas, , , , , tad tieši vainīga ir Santa Grosberga, , , , , , , tie kas viņu pazist, tie sapratis pa ko iet runa, , , , , un tiešam tas tā ira, pilnigi piekritu, nekad muža nedodiet un nepalidziet santai, , , un melo acis skatoties, , ,

K kinogo 06.12.2014

Ha Ha Haaaaa . Cik aspratigi.
Kristap Nikulin es tev ieteiktu pieaugt ;) talu ar savu debiilismu netiksi.

Un pateiksu ta ņihuj pasam sutit visiem naudu, lai pec tam varetu draudet un prasnat atpakal. Pat ja no sakuma saki ka nevajadzes adot. Neviens tev nazi pie rikles neliek un nesaka lai kaut ko suuti! Bet gan patiesiba suti lai dabutu sexu un lai saietu kopa bet neviena ar tadu pretekli negules un nebus kopa.

Ka arii diezvai kads raksta citiem cilvekiem ka ir nogribejies, ka 22 gados pirmo reizi zaudeja nevainibu, velas ar visam pavadit neatvairami karstas naktis un t.t.. Ta ka to dari tu!!!

TB NEVAJAG STASTIT KA TIKAI SANTAI AIZDOD NAUDU JEB PAREIZAK SAKOT VIENKARSI PARSKAITI UN TIKLIIDZ KA KAUT KAS NEPATIK SAC DRAUDET UN PIEPRASIT ATPAKAL, TU TO IZSAKI PIETIEKOSI DAUDZ MEITENEM.!!!

Pirms ver vala savu lielo, netiro, smirdigo mutiti, padoma kadas tam visam var but sekas.

B bekija 07.12.2014

Paldies par komentāru kinogo.
To ka viņš ir idiots es pati zinu.
Bet sūdzība bija par citu cilvēku, kuram Šī persona ir parādā lielu summu, tā kā pirms rakstat uzziniet visus sīkumus.

K kitijasmile 09.12.2014

Ja tiesi un konkreti par Santu tika rakstits
Kaut gan es tam nepiekritu, jo Kristaps pats suta VISAM naudu, tikai del ta lai butu kopa, sagada nez cik tur karstas naktis un t.t.
Bet neviena ar Kristapu kopa nebus. Otkart vins pats aizdod, pasaka ka atpakal nebus jaadod, paiet laiks sak draudet un pieprasa atpakal. Tak kur logika??? Plus vel piedraud ar daudzko. Tak milie cilveki neviens ar varu nevienam neko neliek sutit. Ta ir pasa cilveka vaina.. Un kapec suta, tapec ka kopa grib but.
Kadas izinas ir jasanem no Kristapa. Atnac jeb atbrauc sovakar pie manis, pasedesim romantiska svecu gaisotne, es tevi neliksu visu nakti miera, mums bus nezeligi kaisliga nakts. Nu fujjjjj, pat pretigi iedomaties.

Tapec Kristap ieteiksu vienu pirms dod naudu ta pat vien, padoma jau ieprieks un nevis vienreiz bet tavam gadijumam 10 reizes.

Un lai vairs neredzetu un nedzirdetu ka manai meitai raksti tada tipa sms, kur nu vel pa draudesanu ja pats pie visa esi vainigs.°
Ceru, ka sapratisi bet ja ne naksies saukt pie atbildibas

B bekija 09.12.2014

Labdien!
Man nav nekāda sakara ar Kristapu.
Un jūs būtu viņas mamma, cik es zinu tad viņa pagājošo vasar nomira.
Vienkārši es gribu atgūt savu doto naudu, vai vismaz atvainošanos no Santas puses par viņas vārdiem pret mani.
Lai jums jauka diena!

K kitijasmile 11.12.2014

Ka tik ne ar. :D:D:D:D:D:D:D nesmidiniet okey??? ;)

so neraksta nekada santas mamma, ka ari santas mamma nav mirusi ta ka domajat ko rakstat labak;)

ar so arii si saruna tiek izbeigta.;)

Nebriinos, ka so visu raksta Kristapa mamma ;) :D:D:D Jus tik makat apvainot, ne ko vairak bet pa savu delinu dizi daudzko lidz galam ta ari nezinat.

Un varbut vienreiz pietiks rakstit bezsakarus labak noskaidrojiet faktus kurus vel nemaz nezinat;)

V VarenaaTejkana 11.12.2014

Nezinu kapec, bet es seit iegaju un domaju, ka raksts būs par Santa Klausu!

Ho Ho ho!

B bekija 11.12.2014

Jā piekrītu ka daudz ko nezinu.
Bet jūs par to saucamo " nevainīgo Santu" arī daudz ko nezinat.
Tā kā esam kviti.
Lai jums jauka dzīve:(

K kitijasmile 12.12.2014

Un ka vel zinu;);) Un tici labak par jums, tapec nevajag rupji sakot dirst to, ko nemaz nevajag;);)

B bekija 12.12.2014

Kā tad ka zināt, kur tad tādus smukus vārdus var iemācīties, kā tikai no " nevainīgās Santas"
Tādus kā jūs tikai izmācīs, pašiem piedzīvojot nodevību un dzīves grūtības.
Tā kā beidziet te runāt muļķības.
Lai jums, atmaksājās dzīvē viss!

nu tad jau zjebis:D
Sac atbildet pa vardiem Inesit.;) Talu ar visu so netiksi. Labak izzaudzini savu delu ka nakas nevis pamet pusrata..

un nedraudiet man. ;)

K kitijasmile 13.12.2014

Un zini ieteiktu sava dela sms izlasit . Ko vins raksta citam meitenem, ka ir nogribejies un grib sexu. tadel ari suta naudu. un nevajag telot ka neesi Inese tapec nevajag telot citu cilveku tas jau sen ir novecojis. ka ari neaizmirsti ka braucam viena autina gandriz vai katru dienu. ;)

B bekija 13.12.2014

Es par dēla izdarībām neatbildu un nevajag vainot visā mani, jau tā es daudz esmu zaudējusi, pat viss lielākam ienaidniekam es to nenovēlētu.
Un ne jums spriest par manu dzīvi.
Ja jau jūs tik gudra, tad nevajag slēpties, iznāciet gaismā, neviss apvainojiet mani, nezinot visu taisnību.
Mēs visi esam gudri rakstot, tā kā neglaimo sev.
Dzīve ir bumerangs.

K kitijasmile 13.12.2014

Tu ar savu bumerangu vari ieskrieties. Es zinu visu, ko man vajag zinat un velreiz saku labak par teviim!
Slepaties jus bet re es jus atkodu;)
Ka ari tu iesaki visu so bezprigelu, nejau kads cits.

Un es gan domaju, ka jums deretu bisk pievaktet savu delu jo saja gadijuma liekas, ka vinam ir 13 gadi, nevis 23.;) Pats vins ir vainiigs pie visa nevis kads cits.

Nekas gan satiksu jus autobussa.. Bet neaizmirstat, ka pa visu ari ir jaatbid.

Jums pat nav ne jausmas, ka jusu dels prot melot un iestastit to, ka nemaz nav. Tacu jus noticat

B bekija 14.12.2014

Labdien!
Kaut kā nēesmu ar jums tuvbrālības sadzērusi.
Pirms mani apvainot, varbūt jāuzzina visa vēsture, no abām pusēm.
Dēlam jau ir 23, tā kā viņš ir pilngadīgs un man par viņa izdarībām nav jāatbild.
Par to bezpriģelu, es tikai gribēju atgūt savus 80.00latus ko personīgi Santai iedevu pagājošo gadu un viss.
Par to ka dēls melo es zinu, jo tagad par viņa melošanu es maksāju pusalgas, lai nepazaudētu mājas kur dzīvot.
Par satikšanos autobusā, gribētos gan, bet pēc jūsu toņa izklausās, ka cilvēcīgas sarunas tur nevarētu sanākt, jo jums ir sava taisnība, bet man sava. Tā kā labāk beigsim šo tukšo runu.
Un es jau sen esmu piedevusi Santai ir par solijuma laušanu naudu atdot.
Lai jums jauka diena!

K kitijasmile 14.12.2014

Nu tad beidzat te rakstit visu so. Panemiet pazvaniet santai un izrunajat visu normala veida toc tac var izdarit, lai beidzot ir miers un bez Kristapa iejauksanas. Ka ari ludzu iznemiet so stulbo saraksti ara.. Vairak es jums neko neluudzu

J jurists13 16.12.2014

Jā, izklausās sarežģīta situācija.Bet cik zinu, Santa nekur neslēpjas, telefona numurus nemaina.Ir vērts viņu uzmeklēt.

K kitijasmile 17.12.2014

nu uzmekle;):D

J jurists13 18.12.2014

Man jau nav viņa jāmeklē, es zinu kur viņa tagad dzīvo.Santai vienkārši nav sirdsapziņas, viņa nezin ko nozīmē dzīvot godīgi.Krāpa cilvēkus agrāk un dara to arī tagad.Staigā ar saviem bēdu stāstiem un cenšas iežēlināt citus.Melo vienā melošanā acīs skatīdamāš.Tu laikam Kitijasmile esi kāda viņas radiniece ja jau tik ļoti viņu aizstāvi.Vai arī tā esi tu pati, Santa?