www.sudzibas.lv Sanitex darba intervija

Sanitex - darba intervija

Neiesaku nevienam strādāt šajā uzņēmumā ja pat darba intervija notiek ar tik briesmīgu atieksmi, vadība ir parādījusi sevi kā vulgāru un nekompetentu. Ienāk 3 sievietes un 1 vīrietis, 4 sieviete Taņa ieplanē (tieši ieplanē, jo savādāk to nosaukt nevar) ar pusizdzeru netīru kafijas krūzi, ko sarunas laikā arī malko.
Stāstiet! Pārstāstu īsumā savu darba pieredzi nobeidzot ar to ka ir rekomedācijas no iepriekšējiem darba devējiem.Uz šo piebildi man atbild ka tas netika jautāts, un ja vajadzēs tad arī prasīs. Tad seko jautājumi, godīgi sakot stulbi, piem; Jūs visu dzīvi plānojat strādāt šajā amatā?:D:D, Kas Jums teica ka Jūs esat labs darbinieks?
Jautājumi tika formulēti tieši tā, ar pazemojušu intonāciju. Principā ar šo saruna ir beigusies, jautāju ko piedāvājat Jūs no uzņēma puses, nelielu ieskatu, darba laiku, atalgojumu?(parasti darba devējs sniedz nelielu ieskatu par uzņēmumu, sarunas sākumā vai beigās)
Es biju šokēta ar atbildi : Bet Jūs taču lasījāt darba sludinājumu, Jūs zinājāt uz kurieni nācāt, tur ir viss norādīts!!! Protam ka es lasīju gan sludinājumu, gan iepazinās ar mājas lapu, bet ir jābūt ar cilvēciskai attieksmei, kas šaja uznēmumā pilnīgi iztrūkst!

T

K katja 14.09.2011

labais:D:D

S sis 15.09.2011

Pilnīgi piekrītu, draņķu kantoris, sievietes kas tur strā'da patstāvīgi neapmierinātas, reti kad pasmaid, katra jūtās zvaigzne, Fui predīgi pat pieiet

S Stanis 21.09.2011

Piekrītu. Šajā uzņēmumā darbinieks netiek uzskatīts par cilveku. Arī darba intervijas -aicina, sola atbildi nedēļas laikā, pēc mēneša sauc atkal, atkal sola atbildi pēc nedēļas. Protams ka atbildes nav. Uz trešo aicinājumu vairs neatsaucos, jo paskaidroju, ka man nav velēšanās pa tukšo braukat uz viņu teātri! Un viss "krutākā ar krutākajiem jautājumiem un nievājošāko attieksmi" ir tāda kundze Dina. Nu viņu ir man liekas diezgan grūti pārspēt kādam. Padomajiet pirms sūtiet savus CV uz turieni! Ja galīgi nav ko darīt tad varat izvēlēties izklaidēties tajās darba intervijās!

L Lācis 28.09.2011

Sūdzās tikai tie, kas tur netiek pieņemti darbā, vai no turienes ir izmesti. Neveiksminiekiem, neveiksminieku problēmas. Ja esi dīkdienis vai misters/misis maigums tev tur nav ko meklēt. Ja cilvēks ir nepašpārliecināts, viņam liksies, ka viņu nekur neciena. Veiksmi darba meklējumos, Iesaku māklera darbu, tur visi ir skaisti, galanti un pieklājīgi.

S Sencis 01.10.2011

Постоянная текучка кадров, посмотрите в нете.
Наглухо прогнившая контора, кто ж..пу Литовцам не лижет, тот долго незадерживается в этом гадюшнике.
P.S. Кому нравится заниматся ануслингом, можете высылать свои CV :)

X xmas 01.10.2011

Vismaz labi tas, ka viņi uzreiz parāda kas ir kas un, ka tur nav ko meklēt.Malači zvaigznes.

D darba devējs 04.10.2011

Varbūt dārgie sāciet ar sevi un tad ar dubļiem nolejiet citus. Staigāt no viena uzņēmuma uz otru, vieglākas dzīves meklējumos un piekakāt pilnu internetu ar saviem trulajiem prātulojumiem, citu neko jūs nemākat, riebjas! Dibiniet jūs uzņēmumu, rādiet kāds esat visugudrais vadītājs-līderis, cik ideāli mākat vadīt padotos un vēl jo vairāk veikt intervijas! Uz priekšu, kāpēc esat tur kur esat? Ja neesat spējīgi nedz kustināt savas smadzenes, nedz pakaļas, tad savas gudrības labāk apkārt nebārstīt! Iemācieties cienīt cilvēkus, kas nebaidās riskēt un dara!

S Sencis 07.10.2011

Если мозги утекают, значит, они есть. Уже хорошо. Значит, они высокого качества, иначе они никому не были бы нужны и не утекали.

I Irēna 14.10.2011

Lācis un Darba devējs Jūs pēc sevis spriežat ???

Jebkura uzņēmuma darbinieks var palikt bez darba- arī Jūs, nav svarīgi esat algot darbinieks vai īpašnieks. Meklēt jaunu darbu nenozīmē uzreiz, ka esi neveiksminieks. Var meklēt arī jaunas attīstības iespējas, jaunu pieredzi, iespējams viss, palasiet teoriju.
Tas nenozīmē, ka uzreiz pret cilvēkiem vajag izturēties, kā pret mēsliem - šajā kompānijā rīkojas tieši tā !
Es ļoti ceru, ka katrs kas meklē darbu izlasīs šos komentārus un šī kompānija vairs nevarēs atrast sev labus (!) darbiniekus, tadejādi viņai nāksies pieņemt darbā neveiksminiekus, kuri aiz izmisuma sūtīs tur savu pieteikumu -tur viņiem arī vieta!

Aizejiet uz kursiem - kā pareizi vest darba interviju ! Jums noderēs !

K kostiks 24.04.2012

Darba intervijās un arī vēlāk ir jāziedo visi nervi un sava dzīve. Jārēķinās ka tu esi nekas un darīsi to ko tev liek. Kantoris ļoti labs ja tev nav pieredzes, ja tev nav izvēles. Pēc darba šajā kantorī visi citi būs viss labakie darba devēji :) Un nekad nedomā ka tu varēsi tur strādāt ilgi, jo atlaišana notiek momentāli.

I Ixx 11.06.2013

Biju uz darba interviju, it kā uz konkrētu amatu "Personāla lietvedis", kuram bija izvirzītas konkrētas prasības, un sludinājums bija "uz prombūtnē esoša darbinieka laiku". Bija daudz jautājumu par manu pieredzi. Bet mani izbrīnija fakts, ka intervijas laikā netika pateikts nekas par veicamajiem uzdevumiem, iestrādnēm esošā amatā, esošā darbinieka prombūtnes laiku, vakances/prombūtnes iemeslu, u.tt. Man sāka rasties aizdomas, ka viņi paši nezin ko un uz ko meklē. Kad uzdevu jautājumu, vai tad Jūs nemeklējat uz konkrētu laiku ar konkrētiem pienākumiem, atbildi nesaņēmu. Kad pajautāju par algu, kāda ir šim amatam (jo tomēr kāds cilvēks to darbu jau ir darījis), saņēmu atbildi, ka viņi vēl skatīšoties situāciju tirgū, patreiz nezina (respektīvi sauks uz intervijām, laikam kurš mazāk prasīs), par šādiem (algas)jautājumiem runāšot tikai otrajā atlases kārtā, tieši pēc mēneša, ja viņiem tas būs aktuāli.

Izejot laukā jutos drusku piečakarēta, jo pirmkārt, biju CV norādījusi uz kādu atalgojumu pretendēju. Otrkārt neuzzināju, ne pienākumus, ne algu, ne prombūtnes laiku un iemeslu. Treškārt, protams, ka mēneša laikā, reti kurš neatrod darbu. Ceturtkārt, man radās sajūta, ka tā vienkārši ir tirgus izpēte par atalgojuma līmeni, par niansēm darba specifikā, jo tika prasītas tieši "detaļas", (bezmaksas pieredzes paplašināšana). Acīmredzot cilvēkam, kurš meklē darbu, viņu acīs ir tik zema vērtība, ka nekāda sniedzama informācija nav jasagatavo, bet domāju, ka pilnīgi katru pretendentu interesē atalgojuma jautājums, vismaz no - līdz.
Tiem, kam vēl jāiet te uz interviju, iesaku palasīt citu cilvēku komentārus, kurus es izlasīju, bet padomāju, ka varbūt tā nav...Laikam jau ir, ne jau par velti tik daudzi cilvēki raksta par nepārtrauktām dīvainībām...

Nandia 11.06.2013

Šajā uzņēmumā un citos līdzīgos ir vajadzīgi cilvēki ar baigiem mērķiem, kas gatavi brist caur visiem purviem un peļķēm, bet lai tik būtu panākumi - tā teikt - cilvēki ar pautiem!
Par jautājumiem - cik domā šeit strādāt un kas teica, ka esi labs - tas ir normāli. Līdzīgā firmā gāju atlasi un man uzdeva vēl stuporā novedošākus jautājumus. Visiem viņiem vajag daebiniekus ar apgriezieniem un pat līderus it visā un ar vēlmi.
Tiem kam netīk iet pa galvām vai strādāt savējo kolektīvā, bet līdzarto pievērt acis un pieņemt to kolēģu dīvainībad un raksturus - nav vērts iet uz šādu firmu atlasēm.
Viņiem tas ir bizness un neviens necuchināsies ne ar vienu. Nuuuu, ja vien jūs nostrādājot mazu laiku pie viņiem parādītu tādu super darbinieku no sevis :)))

S SarmuxXX 25.10.2016

Biju uz darba interviju pirms ~mēneša. Neko sliktu nevaru pateikt. Intervija kā intervija, ar normāliem jautājumiem. Arī Dina (par kuru rakstīts vienā no iepriekšējiem komentāriem) ļoti kompetenta un saprotoša sieviete. Vienīgi dīvaini likās, ka vienā no intervijas kārtām jārunā pat ar augstāko vadību, bet tas tā...
Šobrīd nevienu nelobēju, jo nepazīstu personīgi nevienu tur strādājošo.
Ofiss viņiem jaunās, skaistās, plašās telpās - radās patīkams iespaids.

C Creizy_15 30.12.2016

Intresanti man likās kapēc ejot uz parunām intresē gimenes stavoklis? Jautāja vai ir bērni? Vai vēlos bērnus tuvākā vai tālakā nakotnē? Blin es tak esmu sieviete viss var mainīties šobrid nevelos pec 6 meneši vēlešos. Nepatīkami

Latviešu tautas 30.12.2016

====
Likumi AIZLIEDZ uzdot tadus jautājumus!

C Creizy_15 30.12.2016

Protams Cv nebija noradīts ne ģimenes stavoklis ne informacija par bērniem. Par savu dzivi pēc 5ciem gadiem atbildēju, sapņi jau ir bet nezinu kas notiks rīt. Tad arī saka taujāt par ģimeni un bērniem. Es pat nezinaju ko atbildēt zinot ārstu slēdzienu. Jā loti gribu bērnus, bet nav lemts