www.sudzibas.lv Sanitex Attieksme pret darbniekiem

Sanitex - Attieksme pret darbniekiem

Uzmanieties, šeit cilvēkus izmanto un ņirgājas par viņiem! Ir pat tik absurdas lietas, ka vadība čeko cik ilgi sēdēji tualetē, kāpēc pusdienas ēdi 30 min ja var paēst pa 15min. Būs savs viedoklis, redzējums (tavs viedoklis jau startā ir nepareizs, tikai Lietuva zin kā strādāt, bet tu esi muļķis/e) - tiksi atlaists uzreiz (piespiedīs parakstīt abpusēju vienošanos) Kadru maiņa vājprātīga, ne jau bez iemesla. Un tas viss ne melnā darba darītājiem, bet ofisniekiem. Katrā ziņā, normālos uzņēmumos algas vienlīdzīgos amatos ir daudz augstākas (ar visu nodokļu nomaksu) Fakts, ka par Sanitex ņirgājas viņu klienti, arī ir rādītājs. Cieniet sevi, apdomājiet vai doties šī uzņēmuma virzienā!

K

S shakalakalaka 09.03.2016

Kā izpaužas "piespiedīs parakstīt abpusēju vienošanos"? Vai Jūs piesien pie krēsla vai pistoli tur pie deniņiem?

L Lolita_Upcane 18.04.2016

Kaada amata Juus stradaajat? Dabuuju darba piedavaajumu no vinjiem, tgd domaaju.

U Uyuan 06.06.2016

Tiesa, ka atlaišanas Sanitex notiek: ātri, pēkšņi, tajā pat dienā, bez brīdinājumiem un iepriekšējām norādēm par neapmierinātību. Tas viss attiecas gan uz pašiem zemākajiem darbiniekiem, gan arī mīkstajos krēslos sēdošajiem. Neviens nekad nezina kuru kurā brīdī vienkārši atlaidīs, jo ja tu nepiekritīsi parakstīt "abpusējo vienošanos" tiks atrasti iemesli, lai tevi savādākos veidos izšvilptu ārā. Piemēram ar nopietnu pantu un atsauksmēm par tevi, kā nekam nederīgu darbinieku (gadījumā, ja gribēsiet strādāt kautkur citur) Sludinājumi ir bieži, jo tiešām bieži atlaiž, vai vienkārši paši salūzt un aiziet. Normāliem - labāk nesūtiet cv, paņems to kurš izmisušāks, ar zemu pašapziņu, jo tāds kādu laiku labi vergos un neiebildīs par ikdienas murgu. Kad atkopsies, tad atlaidīs. Vienkārši vajag pavērot cik veselīgu sejas krāsu tie sāk strādāt, un kādi stresaini un izmainījušies sejā pēc pusgada. Plusi noteikti ir tādi, ka pieredzi var iegūt fenomenālu, pēc tam būsiet kā buldozers, citi darbi un problēmas šķitīs smieklīgas, darbs ar lāpstu šķitīs kā pasaka un iespējams sēdēsiet uz nervu zālēm

B bijušaisdarbinieks9 11.08.2016

Arī man ir izcila pieredze! Pieņem darbā mani, jāiet pirmdien slēgt līgums, pasaka, ka neslēgs līgumu, jo šauboties vai esmu uzņēmumā uz ilgu laiku. Pluss vēl visu laiku izsludinātas vienas un tās pašas vakances..Uzaicina uz interviju un beigās izrādās, ka neviens neder, jo pēc nedēļas atkal tā vakance izsludināta!
Neiesaku Jums šo uzņēmumu, čakarē pamatīgi, aicina tik uz darba interviju no sākuma nepieņem, uz citu vakanci pieņem, bet kad līgums jāslēdz tad pasaka nē. Un personāla speciālisti....laikam skatās, kas patīk kas nē un uz tādu principu pieņem.

Bueno 14.10.2016

Šajā uzņēmumā neviens nevienu nebrīdina! Strādāsi kā zirgs bet par algu izdzīvot varēs. Problēma: ja atšķirsies no kolēģiem, tad atradīs par ko piesieties un ātri būsi prom! Tad labāk iesaku BLS.

D DiAna Luksa 18.04.2018

nepiekriitu! Stradaju jau 5 men un par algu nesudzos! pat vairak neka solija