www.sudzibas.lv SANDRAS VIĻUMSONES PRIVĀTPRAKSE, SIA Nekvalitatīva zobu ārstēšana

SANDRAS VIĻUMSONES PRIVĀTPRAKSE, SIA - Nekvalitatīva zobu ārstēšana

Bija problēma nosista daļa no priekšējā zoba, par cik es pie viņas jau sen esmu gājis tāpēc devos pie viņas Sandras Viļumsones. Viņa man pieaudzēja šo zoba daļu, bet pēc 2 mēnešiem izkrita pieaudzētais zobas un atkal nācās doties pie viņas, pieaudzēja atkal, šoreiz noturējās ilgāk apmēram 7 mēnešus uz atkal izkrita. Plus no tā visa viņa man vēl pārbaudīja visus pārējos zobus vai nav nepieciešama arī citu zobu ārstēšana, un viņa atbildēja, ka viss kārtībā nekādu caurumu nav, lai atrādoties pēc gada.
Tāpēc kad 2 reizi jau izkrita es vairs nedevos pie viņas, bet gan pie citas zobārstes valmierā Līgas mazkalnes, Viņa pieaudzēja atkal man klāt zobu, bet tagad pieaudzēšanas process bija daudz ilgāks un vairāk manipulācijas tika veiktas, kā arī pārbaudīja pārējos zobus un atrada tajos 5 caurums un 2 samērā nopietnus.
Tāpēc nevienam neiesaku iet pie Sandras Viļumsones, ja grib palikt ar veselīgiem zobiem.

J

S Sauliite 13.06.2011

kaut kā nepārliecinoši skan! priekšzobu pieaudzēšana ir ļoti "neforša" manipulācija, tā var gan turēties tikai pāris dienas gan vairākus gadus, zobārsts ne vienmēr ir noteicošais faktors tam ilgumam ;) un par tiem caurumiem - lai būtu korekti varēji vismaz minēt termiņu pēc kāda ieradies pie cita speciālista!!!

J Jānis 14.06.2011

Pēc 1 nedēļas

J Janis1914 24.05.2023

Tieši pēc Līgas Mazkalnes ārstētiem zobiem viss ir jāpārtaisa un klīnikās saka, ka zobārstes vaina.