www.sudzibas.lv "Salūte" SIA /Bērnu Zobārstniecība Bērnu Zobārstniecība "Salūte" SIA Sūdzības

"Salūte" SIA /Bērnu Zobārstniecība - Bērnu Zobārstniecība "Salūte" SIA Sūdzības

Četrus gadus vecam bērnam "Salūte" SIA bērnu zobārstniecības kabinetā tika salaboti divi zobi (uzliktas blombītes). Viena blombe pati izvēlās pēc 3 dienām, Bet otru zobu pēc nedēļas nācās izraut, jo pēc tā blombēšanas bērns ieguva smagu, strutainu iekaisumu, zobs palika melns un nomira.

E

H Helēna777 11.03.2013

Mans dēls (pusaudzis) apmeklē šo klīniku pastāvīgi- un tie vairs nav piena zobi. Labāku ārsti nav iespējams iedomāties! Viņš pie zobārsta pat iemieg, neskatoties uz to, ka viņam nepieciešama nopietna anestēzija un no adatām viņš baidās vairāk par visu! Laikam visi ārsti nav vienādi, bet manam dēlam- pusaudzim ir paveicies, paldies personālam!

R Romija 11.03.2013

...un kāpēc 4 gadus jaunam bērnam ir cauri zobi, mammīt???

B birutamammite-sarmīte 06.11.2017

Mammīt,apsveicu ,ja jūsu bērniem ir veseli zobi!Tā kā manas draudzenes puikam ir astma,lietot dažādus inhalātorus ir viņa ikdiena.Šie medikamenti ,kas tiek pūsti elpceļos ļoti bojā zobus.Kuru ļaunumu jūs labāk izvēlētos?

N Navaruizdomatniku 11.03.2013

Tik un tā zobi būtu izkrituši

I insss 16.05.2013

Sveiki. Ne jau pie visiem zoobārstiem "Salūtē" var aizmigt. Daktere Rebeka pat nepajautājot ieliek it kā skaistās krāsainās blombītes, bet to ka viņas ātri izkrīt un kas darās zem salabotiem zobiem viņai pofig. Nerunājot jau par viņas lauciniecisko, bravūrīgo izturēšanos. Mazākus bērnus vest pie viņas neieteiktu ... Izlemat paši

T Tilda 28.11.2014

kas darās zem salabotajiem to pastāstīja zobārsts, kuram nav konvejiers... kad krāsainas plombes izkrīt vai sāp...
nezinu, kāpec tur aicina bērnus, administratore lūdza uzmanīties no stikla galdiņa uzgaidāmā telpā- bērns varot nogāzt virsmu ;)
tikai Tev Romij bērni nekad starp edienreizem naskus need. zales nedzer, siekalu sastavs bez kariesa...

E ELLIO 28.11.2014

Svarīgi ir, lai bērns iemācītos pareizi un rūpīgi kopt savus zobus un vecākiem vajadzētu saprast kad dot un kad nedot našķi.

G gumi 08.10.2015

Mums diemžēl vizīte pie zobārstes Diānas izvērtās ļoti nepatīkama - ne tik daudz vizīte, cik tās pēcefekts. Acīmredzot viņa bija iešpricējusi par daudz stipru anestēziju un nepievērsa uzmanību, kārtīgi neizskaidroja bērnam, ka nejūtīgo lūpu nevajag kodīt. Rezultātā viņš tiešām bija nesmuki sakodījis to vietu un izveidojās milzīgs jēlums (50 centu monētas lielumā), kas nedēļu neļāva normāli paēst. Bērns raudāja, dzīvoja pusbadā, lūpa sāpēja un sadziedējām to tikai ar zāļu palīdzību. Ar dakteri Rebeku bija ļoti pozitīva pieredze, ļoti žēl, ka piesakoties šoreiz, sekretāre bez brīdināšanas pierakstīja pie citas dakteres...

G gumi 08.10.2015

E Evita Elksne 21.04.2016

Vēlos pastāstīt savu pozitīvo pieredzi un subjektīvo viedokli par zobārstniecības klīniku Salūte un dr. Rebeku. Vedu savu septiņgadnieci uz šo klīniku, jo kādā citā klīnikā man kā mātei nolasīja morāli par to kā tik tālu var nolaist bērna zobus, ka viņa neuzņemšoties atbildību un sūtija uz Stradiņa klīniku. Biju pilna ar pašpārmetumiem, jo sevi par sliktu māti neuzskatu. Painteresējos par citām iespējām, jo Stradiņi pateica, ka bez maksas tikt var tikai pēc gada, bet .par maksu jebkurā laikā. Tā kā tie jau bija kaula zobi kas bija neatgriezeniski sabojāti tad Stradiņos bērniem tos labo par pilnu maksu. Kolēģe man ieteica apmeklēt Salūti un nevienu brīdi par to nenožēloju.
Dr. Rebeka - viņa neauklējas un nebārsta laipnības, bet runā ar pacientu tā kā tas ir un pieeja ir ļoti korekta un profesionāla. Par meitas zobu problēmām nevienā brīdī komunicējot ar dakteri es nejutos, ka esmu savam bērnam neatgriezeniski sabojājusi visu mutes dobumu. Viņa piedāvāja vairākus variantus ko varam darīt šai situācija. Sīki un smalki par katru pastāstīja, lai es kā neprofesionālis arī kaut ko varētu saprast un pieņemt lēmumu.
Mana meita - lai arī zobārsta apmeklējums (neskaitos higēnistu) viņai bija pirmais uztraukums liels viss nezināms un jauns. Kādā brīdī pat sākās raudāšana un dr. diezgan stingri pateica, ka tas būtu jāizbeidz jo tad viņas nevarēšot kļūt par draudzenēm. Man protams kā mātei biku dūša apskrējās, bet... Bet tā kā pirmajā reizē mums labošana nesanāca, jo bijām ar iesnām un ar iesnām daktere neņēma tad ejot prom es meitiņai visu apstāstīju par to, ka daktere ir jāklausa un jāļauj viņai strādāt, lai šis proces būtu pēc iespējas patīkamāks. Un viņa saprata. Nākamās trīs reizes bija bez asarām, kliegšanas un visādām citādām histērījām neskatoties uz to ka divi zobi bija patiešām diezgan bēdīgā stāvoklī . Jāsaka, ka vecāki netiek aicināti līdzi uz kabinetu tajā atrodas tikai pacients un daktere ar palīgu. Bet meita ar prieku gāja māsiņai līdzi un bija lepna ka izturējusi bez nevienas asaras. Par ko arī saņēmusi uzslavu no dakterītes gan vārdiskā formā gan diplomiņa un otro reizīti dzēšgumijas formā.
Pēc šīs manas pieredzes varu teikt tikai vienu ka katram savs dakteris, jo kas der vienam pilīgi iespējas ka otram tas nederēs. Jo pirmo zobārsti mums ieteica radi kuri tik ļoti viņu saslavēja, bet es biju vīlusies un zinu ka citiem es viņu noteikti neieteikšu. Turpretī dr. Rebeku es labprāt ieteiktu visiem tiem pacientiem kuriem ir vajadzīga profesionāla, korekta pieeja bez kaut kādas uzspēlētas laipnības un lišķības. Jo mēs ejam pie daktera ārstēties nevis meklēt draudzību. Un ja viņš var man piedāvāt sevi kā profesionāli un nenobīties no smagākiem gadījumiem esmu apmierināta. Ceru ka ar dr. Rebekas palīdzību būšu saglābusi meitiņas divus lielos kaula zobus.

J jabads 01.06.2016

Šausmīga iestāde. Tik neprofesionālu zobārstu laikam nav nekur pasaulē. pirms dažiem mēnešiem bērnam sāka augt apakšējie vidējie zobiņi, aizvedu viņu uz šo iestādi. tā bija milzīga kļūda. izrāva tikai vienu traucējošo zobu, otrā pusē atstāja, kā rezultātā apakšējie vidējie kaula zobi sāka augt šķībi. Aizvedu bērnu lai izrauj apakšžoklī piena zobiņu kas traucē augt vidējiem zobiem, zobārste vārdā rebeka manam bērnam izrāva divus aukšzobus, atstājot traucējošo zobu neskartu. ES ieraugot ko viņa sadarija bērna mutē paliku mēms.
Desmitreiz padomājiet pirms apmeklējiet šo drausmīgo iestādi.

E EvitaLu 14.10.2016

Dr.Rebeka Brīvmane salaboja manus zobus 17 gadus atpakaļ - neviena plombe nav izkritusi! Visi radi un draugi, kam ieteicu šo zobārstu ir ļoti pateicīgi par labi paveiktu darbu un labu attieksmi!