www.sudzibas.lv Salons Impērija Valmierā Slikts serviss, netīrība

Salons Impērija Valmierā - Slikts serviss, netīrība

Salonā impērija Valmieras centrā esmu bijusi vairākkārt. Lielākoties devos turp uz solāriju, gandrīz katru reizi sagaidīja ļoti neapmierināta salona darbiniece, kas bez maz vai dusmojas, ka esmu sagādājusi viņai darbu, pretīga vīpsnājoša attieksme. Ieejot solārija ģērbtuvē nav pietiekama apgaismojuma, bieži vien pie pašas solārija iekārtas var novērot itkā "neredzamajās" šķirbās putekļu čupas un zirnekļu tīklus. Kad ieguļoties solārija iekārtā nolaiž solārija vāku, tad skatam paveras dažādi pielipuši putekļi n dažādi mazi matiņi, spalvas. . Ir pat bijis tā, ka pie solārija iekārtas ir atstāts tīrīšanas līdzeklis, tad nu esmu pati iekārtu sev tīrījusi. Tas nav normāli. Bail arī saslimt ar kādu slimību tur. Sajūta, ka darbinieki grib tikai noskaitīt naudu, bet neko darīt. Vairs neapmeklēju šo salonu.

A afanasijs88 09.02.2016

Citu salonu apmeklēt nemēģināji,

A aradamm 10.02.2016

Mēģināju, bet tas nemaina faktu par visu kas notiek šajā salonā. :)
Ceru, ka Jums vieglāk palika apsaukājot mani par "aitu".
Lai Jums jauka un darbīga darbadiena!