www.sudzibas.lv Salons Coretti nekvalitatīvs pakalpojums

Coretti - nekvalitatīvs pakalpojums

šodien izmantoju kuponu zizu.lv salona Coretti svētki matiem: krāsošana, matu griesšana, keratīna maska un ieveidošana. Tagad jāmeklē frizieris, kas noversīs to ārpratu kas man ir uz galvas. Tāds iespaids ka tā ir mācību frizētava un ta friziere kas man matus grieza dara to ne parāk bieži. Bet par to, mīļais salona īpašnieks ir jābrīdina!!!Ja paņēmat darbā skolniekus tad pabridiniet apmekletājus! Par kuponu samaksāju 14 Ls. Man bija perfekti griezumi pat par 7 Ls, bet nu lai nogriež matus tā, ka nezini ka galvu pagriezt lai neredzētu par divreiz lielāku samaksu, vel tāda nebija. Ja jums dārgs savs izskats neizmantojiet salona Coretti frizieru pakalpojumus!

L lara 23.10.2011

Letom bila u molodogo mastera, kotoraja ne mogla ponjat' menja ni po-russki, ni-po-anglijski.blagodarja drugomu boleje opitnimu specialistu dogovorilis', shto budem delat'.u menja bilo kolorirovanije i melirovanije kornej. tak zhe posetila kosmetologa - tozhe molodaja devushka, ochen' neopitnaja i nestaratel'naja, pri rabote ispol'zovalas' kosmetika nemeckoj po-mojemu firmi, posle proceduri smila vsjo s lica, tak kak bilo oshushenije vozduhonepronicajemoj pljonki .

H Haralds 23.10.2011

Tikai nesaki man "zizu".

E Eva 27.10.2011

100000000000000% piekrītu Larisai. Manus matus vnk arī izbojaja un es tur vairs neko nearu darīt, jo mati ir krietni īsāki..

IZVAIRATIES NO ŠĪ SALONA APMEKLĒŠANAS!!!

L laila-laila 01.04.2012

Drausmīgs salons. Kuponos nopirku taisnošanas procedūru, kurā bija solīti perfekti gludi, zīdaini un nesabojāti mati 40-60 min. laikā. Tomēr friziere (pilnīgs skuķis tikko no 34. arodenes) pateica, ka ar šo procedūru mati nebūs iztaisnoti un noteikti sabojāsies - tā esot visām. Tā nu man ielika maskiņu un nepareizi apgrieza matus pa pakalpojuma cenu - Ls 60. Atmosfēra salonā ļoti nedraudzīga, visi darbinieki ļoti jauni.

S Sanita8 07.05.2012

Kas tā par taisnošanu pa 60ls??? Un pie tam vēl 40-60min laikā !?!?!?
Keratīna taisnošana?
Kāda starpība kāda meistare, galvenais, lai labi dara darbu!

S Sanita8 07.05.2012

"kurā bija solīti perfekti gludi zīdaini un nesabojāti mati 40-60 min. laikā."

L laila-laila 08.05.2012

Kuponā solītos brīnumus neraksta, bet apskatīt var te:

Coretti teica, ka tas ir pa vidam ķīmiskajai un keratīna taisnošanai, bet, kas tas ir - neizbaudīju.

Jā, man apgrieztā frizūra bija tik slikta, ka nevarēju ar viņu sadzīvot un pēc 2 dienām aizgāju pie savas frizieres, kura perfekti griež pa Ls 10, bez kuponiem.

S SantaDior 17.06.2014

Man šajā salonā ir sava frizierīte vārdā Linda, esmu ļoti pamierināta un vienmēr saņemu to ko vēlos un pat vēl labāk. Viņa arī ir jauna, bet prasmīga. Man patīk Coretti.

S Sirdspuķīte 01.06.2017

"Eiropas" manikīrs + "Gelish"
Cena 10.00 €, vērtība 25.00 €
Procedūra sastāv no nagu apstrādes un formas izveides
Netiek izmantota griešanas metode, lai atbrīvotos no kutikulas, tā vietā atmiekšķē un šķīdina to, panākot efektīvu rezultātu
Pēc gēllakas uzklāšanas, meistars ieziedīs kutikulas ar īpašu eļļiņu un rokas ar barojošo krēmu.
izmantoju šo kuponu ko tagad arī nožēloju.attieksme nekāda,manikīrs nekāds,neko tur nešķīdina ,nekāda efektīva rezultāta nebija.izgāju no salana ar nesakoptām rokām ,diezgan nevīžīgi uzklātu gēllaku kura pēc divām dienām sāka lobīties nost.