www.sudzibas.lv Saldus autoskola Slikts servis, neadekvata instruktors Jura Bluma uzvedība

Saldus autoskola - Slikts servis, neadekvata instruktors Jura Bluma uzvedība

Inspektors vienkārši neadekvāts atļaujas kursantu sašaurināt,nosaukt par stulbu vistu.Dod mistiskus līgumus parakstīt, ja mācies šajā autoskolā tad ja vēlies lauzt līgumu un iet pie cita intstruktora tad jāmaksā sods 200 eiro un mācību braukšanu karti nedod.Neiesaku šo autoskolu nevienam,nebojājot sev dzīvi!

M Māradruvaskalne 17.10.2016

Nau taisnība.To var tik uzrakstīt cilvēks kuram slinkums pašam mācīties vai arī augstāk sevi vērtē par instruktoru.Cik esmu braukusi neatkarīgi cik pareizi vai nepareizi braucu neēsmu tikusi apsaukāta.Šo sūdzību nevajag ņemt vērā.Autovadītāja apliecību iegūstam mēs paši ar savu vēlmi un attieksmi pret mācībām.Tā kā Saldus autosskolai viss ir ok!!!Šie apvainojumi ir lieki.

T trakaisvepris 09.05.2017

Nu nezinu. Ideāls instruktors. Tiesa ir reizes ka viņam apnīk kad sajūgu beidzu nost , bet tikuntā instruktors labs. Un ja tu mani autoskolas tad visās skolās būs sodnauda par līguma laušanu, tas ir normāli, bet tikuntā ar šo autoskolu var viskautko sarunāt. Domāju ka sūdzība pilnīgi aplama!

J Janis Pirte 15.01.2018

Protams ja cilvekam padodas braukt tad vinjsh uzvedas normali, bet tiem kam neaiziet tik atri, vinsh uzvedas neprofisionali un ar savu raksturu stresina jauno shoferi un tad velvairak visi pedalji juuk.

G Gulbenietis 18.01.2022

Man viens čoms zābaks prasīja pārbaudīt vai šis ir ielicis pirmajā ātrumā, kad ir noparkojies, jo pats nesaprotot. Ja jūk pedāļi pirmajā nodarbībā ok, bet vēlāk jau trīs pedāļus ir jāmāk atšķirt.

2litriBocmanis 08.05.2018

Nezinu, cik es mācījos gan teorētisko apmācību vadīja adekvāti cilvēki, gan braukšanas mācīja adekvāti. Es domāju, ja sajūgu met nost nevis laiž lēnām, tā ir cilvēka vaina, un nav ko pašam savās problēmās vainot citus cilvēkus.

2litriBocmanis 08.05.2018

Un līgums no juridiska viedokļa ir pamatojams, un mistisks ir tikai sūdzības veidotāja intelekta līmenis...

S scKG 07.06.2018

Pilniigas mulkibas,normaali paskaidro un iemaaca!

Z Zaiga 18.01.2022

Pirms 10 gadiem pie viņa liku tiesības. Rullēju vēl tagad. Man likās superīgs instruktors, uzmet pa foršam jokam, var par visu pasmieties. Bet saka taisnību, kā ir. Super instruktors.