www.sudzibas.lv sac sturisi darbinieku terorizesana

sac sturisi - darbinieku terorizesana

anita boitmane jeb sac sturisi darbinieku terorizetajs ir daudzkart dzirdets ka direktore anita boitmane vienkarsi morali darbiniekus noved tik talu ka lai darbiniekam nebutu nervu sabrukums vins vienkarsi uzraksta atlugumu vel tur notiek mahenacijas ar simtlatnieku programmam cilveks nostrada savu simtlatnieka laiku pectam tas pac cilveks strada talak simtlatnieka programmu tikai uz cita cilveka varda un tas vel nav viss sac iemitniekiem tiek barota partika ar notecejusiem terminiem un izsniegtas kontrobandas cigaretes un tur notiek vel daznedazadas pretlikumibas anitas boitmanes vadibaa

I IngaP1 02.01.2024

Piekriitu visam rakstiitajam. Aprupes centra pensionariem tiek piegadatas kontrobandas cigaretes,kuras pieved autoveikals.

Par A Boitmanes ir dzirdets tikai tas “skaistaakais” - mobings, bosings, darbinieku apkaunosana/apvainosana citu klatbuutnee, meli citiem uznemumiem,lai gutu savu labumu.

Zheel,ka nav neviens,kas sho personu apstādinātu beidzot.