www.sudzibas.lv Sabīne Veilande Skropstu pieaudzēšana

Sabīne Veilande - Skropstu pieaudzēšana

Dāmas, esiet vērīgas un uzmanīgas meklējot skropstu pieaudzēšanas meistaru.Skropstas esmu likusi bieži un domāju ka es spēšu atšķirt meistaru no kārtīga nemākuļa darba bet es kļūdījos.
Sabīnes Veilandes darbu foto uz mani atstāja iespaidu, ka šī meistarīte tiešām zin ko dara.

Meitene šķita jauka un patīkama, taču aizejot mājās mans draugs uzreiz noteica, ka var redzēt līmes pikučus, pašai gan tos bija grūti saskatīt un Sabīne bija atstājusi tiešām labu iespaidu, ka negribējās domāt par negatīvu iznākumu.
Pagāja tieši divas dienas un sapratu, ka viss gan neizskatās kā ierasts un jau vēl pēc divām dienām skropstas pārplīsa kā uz pusēm un izveidoja trepi.

Meistare kas noņēma man skropstas bija šausmās, jo neskaitot acīm redzamo ka manas skropstas bija ļoti cietušas, arī līmes pikučus, kas pēc pašu skropstu noņemšanas bija jāattīra no manām skropstām nebija nemaz tik viegli un ātri noņemami.

Lēmums protams paliek katras pašas ziņā un varbūt kāda ar Sabīnes darbu ir tiešām apmierināta, bet es pie viņas vairs nekad nedošos, kā arī nevienai neieteiktu to darīt.
Protams tagad pameklējot informāciju par viņu internetā ir skaidrs ar ko vajadzēja rēķināties, bet diemžēl nebiju tik attapīga un nekādu izmeklēšanu pirms tam neveicu.

A absk5 24.10.2016

Tādu meistaru tagad ir daudz!
Ja gribat līmes kilogramus uz skropstām,tad braucat uz Čiekurkalnu 2.līniju likt!Bet ja vēties lai vinas griežās,krīt ejat uz Barona ielu!

P ponciks1 24.10.2016

ja tā ir tā pati Sabīne, kas sevi Facebook sauc par Sabine Sabinciks, tad par viņu ir ĻOTI DAUDZ sliktu atsauksmju. Bet viņa turpina sevi reklamēt un meitenes tāpat turpina iet, kamēr katra pati "neuzraujās".... Pati biju pie viņas ielikt keratīnu matos, viņa man lika 20 minūtes stāvēt uz ielas, pirms laida iekšā (pat kāpņu telpā neielaida, ziemas laikā!!!) , lika mazgāt matus dušā, kura bija saplīsusi "šlanga" un puse ūdens tecēja uz galvas, otra- uz griestiem :D Turklāt viņa vienlaicīgi taisīja šo keratīnu gan man, gan kādai svešai meitenei .. Protams, ka noturēja ilgāk, kā vajag. Diemžēl tolaik biju pārāk jauna un naiva, lai laicīgi saprastu viņas dabu un aizskrietu projām :D

Nemaz nerunājot par vairākām sūdzībām par viņu, kad viņa tirgo smaržas, vecu fake zīmolu kosmētiku un, izliekot sludinājumu somas pārdošanai, katrai meitenei privātos ziņojumos raksta citu cenu, no 50 līdz 80 eiro :D

C choco 01.12.2016

Kas par meistaru, katru dienu ielika sludinājumu, bet pati neatbild. Mēs sarunājām datumu, bet man neatbildēja uz īsziņu - kur atrodas...pa velti gaidīju pāris stundas... NEIESAKU!!!!

D Dīvainīte 23.01.2017

Pamanīju, ka AndeleMandele.lv šobrīd aktīvi tirgo viltotu MAC kosmētiku!! Viss Ķīnas fake, kas maksā 10x mazāku naudu nekā viņa pārdod, piedevām sludinājumos slavē, cik kosmētika laba utt.
Ceru, ka kāda uzgooglēs un šis komentārs palīdzēs neiekrist ar pirkumu!!

K kika913 22.12.2017

tā ir tā pati Sabīne(viņas tel-27846200), diemžēl arī man slikta pieredze ar viņas sniegto pakalpojumu :(. Sazināties ar viņu nav iespējams, jo neatbild uz ziņām.

dāmas, neiekrītiet!

S Sieviete_ 11.06.2019

Nu jau viņa slēpjas zem - @SkaistasskropstasRīga
Skropstas (3D) tika uzliktas 07/06/2019 (darbs tika veikts 50 minūtēs, kaut pati “speciāliste” minēja, ka 3D aizņem līdz 1,5h), jau tai pašā vakarā sāka krist ārā pa vienai skropstai (lai būtu nojausma, uz vienas mākslīgās skropstas ir 3 sariņi), katru dienu izkrita no 2-4 skropstām. Visas kopšanas metodes ievēroju, kā “sertificētā speciāliste” norādīja, bet ir tikai pagājušas 4 dienas (no solītajām 3-7 nedēļām) un gan acu iekšējie kaktiņi, gan ārējie ir izkrituši. No 3D īsti nekas nav palicis. “Sāļš” prieks uz 4 dienām uzlikt pa EUR 35 skropstas. Mēģināju iziet uz kontaktu ar “speciālisti”, bet tikai un vienīgi nosodot, ka visi citi vainīgi (tai skaitā laikapstākļi) ne viņas “darbs”, neko citu nesaņēmu. Nu seciniet paši “kvalitāti” un “speciālistes” darbu. Pieņem Jelgavas ielā 63, 2 stāvā, Rīgā.