www.sudzibas.lv Ryanair Nozagtā nauda

Ryanair - Nozagtā nauda

Neieteiktu nevienam šo Ryanair!!! JŪS NEMAZ NEPAMANĪSIET KA NO JŪSU KARTES NOSKATĪS SĀKOTNĒJI NEAPSTIPRINĀTO BOOKINGU!!! Esiet uzmanīgi!!! Bukoju online, vienu karti nepieņēma (neēsot derīga- kaut zinu ka viss bija ok), otru karti pēc ilga apstrādes laika akceptēja!!! Nākošā dienā atnāk uz manu e-pastu paziņojums: payment card not authorised, booking canceled. Saprotu- atcelta! Pasūtīju biļetes citur! Pēc 2 dienām (ieraudzīju jau krietni vēlāk)- NAUDA NOSKAITĪTA no otrās kartes!!! Zvanu jautāju kāpēc,- saka ka ATCELTS bija ar pirmo karti, BET ar otro booking bija pieņemts. Viņu atruna- vajag skatīties refrences nr. BET man ar pirmo karti neviens nedeva nekādu referenci!!!!! Domāju, ka atceltā un apstiprinātā reference ir viena un tā pati, bet izrādās tās ir citas. Ja tomēr bukosiet ar šiem blēžiem, un saņemsiet atteikumu- esiet gatavi, ka nauda tomēr būs noņemta ( un to jūs uzzināsiet pēc 2 dienām). WIZZ AIR ir nedaudz labāka pieeja!!! NELIDOJIET AR RYANAIR!!!

P pukjiite111 12.08.2019

Jā, man bija tieši tāpat! Pirktajai biļetei sākumā rādīja, ka nav izdevies to nopirkt un, kad nopirku vēl vienu, konstatēju, ka nauda atvilkta par abām biļetēm!
Sūdzējos un aviokompānija raustīja plecus.