Ryanair - 24h gaisaa

Tiem, kas nezin!!!Ryanair lidmashiinas atrodas gaisaa 24h dienaktii vinas nolaizasuz 30min, lai izkaapj un iekaapj pasazieri un izkrauj vai iekrauj kravu, kaa arii lai uzpildiitu degvielu.Tad izseciniet pashi kaadaa tehniskaa staavoklii siis lidmashiinas ir.Cik zinaams ir gadiijies, ka ryanairam saakas tehniskas probleemas lidojuma laikaa, bet par laimi vienmeer bija iespeejams paspeet nolaisties, kaadaa lidostaa

A A 21.06.2009

Air Baltic vai nav kas analogi?

Neesmu Lidojis gan ar Ryanair, bet nostāsti eiet BBRRRRRiesmīgi!

P pika 21.06.2009

Es esmu, lidojusi ar Rynair uz londonu, jo ar Rynair pa lēto var... bet tas tā..
Taču, jā arī esesmu dzirdējusi briesmīgus nostāstus... gan par apkalpi, uttt

M moisha 21.06.2009

jāpērk savs kukuruzniks

A Anonima 23.06.2009

Jā, taisnība ir par tām 24h un 30 min apgriezienu, taču, Ryanair iepērk jaunas lidmašīnas un izmanto tikai apmēram 3 gadus un pāc tam pārdod, ņemot vērā, ka lidmašīnas mūžs ir līdz pat 30 gadiem. Tāpēc par lidmašīnu tehnisko stāvokli nav ko uztraukties.

A A 23.06.2009

Anonima! Kur JUMS tāda informācija?

ģ Ģirts 23.06.2009

VIspār bija filma par 2 angļu meitenēm, kuras gāja strādāt Rynair un bija drausmas...
+ bija viens atgadījums, ka kāds/kāda aizmirsa smaržas un apkalpe tās katram gadījumam saglabāja... un pēc aiznākamā lidojuma bija apvemts 1 sēdeklis un to visu notīrīja ar salveti lai drausmīgi neizskatās un izgāza smaržas pa virsu un nākamajās sekundēs cilvēki kāpa jau iekšā lidmašīnā.

R Rita 23.06.2009

cik zinu, tad pa nakti lidojumi nenotiek :))
un lidmašīnas visas ir jaunas / ar uzliektajiem spārnu galiem /, kuras sāka ražot samērā nesen, , , , paskatiet to pašu airbaltic-neviena jauna modeļa :(
nācās 4 gadus izmantot Rynair pakalpojumus, katru mēnesi 2x, un ne reizi nebiaj problēmas.
P.S. nenormāli baidos lidot un čekoju visu, kas kur notiek, attiecībā uz lidojumiem.

B Baņkieris 23.06.2009

Man nav saprotama šitā pīkstēšana!
Jūs nopēkat biļeti par 20 latiem un gribat lai jūs par šo summu aizgādā uz otru pasaules malu un vēl lai piedāvā biznesa klases pakalpojumus!!!
Ja gribat biznesa klases pakalpojumus, tad arī ir pienācīgi jāmaksā.
Ryanair iepērk jaunas lidmašīnas, kas maksā paprāvu naudu un ekspluatē to 3 gadus, tad šo trīs gadu laikā ir jāatgūst vismaz 45% no lidmašīnas vērtības! Un lidostas arī iekasē naudu par laiku ko atrodies uz zemes pie viņiem, tāpēc arī tā stāvēšana ir minimāla un ekspluatēta lidmašīna tiek pēc maksimuma, jo savādāk jau nav jēgas pirkt jaunas lidmašīnas un ieguldīt naudu.
Par tīrību salonā: bet cienījamie, kas tad to salonu piemēslo? Kādreiz paskatieties kas paliek aiz jums! Nezin kāpēc pasažieri domā, ka salons ir miskaste, kurā var atstāt visu to, kas pašam nav vajadzīgs! Nemēslojiet paši un tad arī salons būs tīrāks!

H haahh 23.06.2009

Piekriitu pilotam...

J J 25.06.2009

Pilnīgi pareizi, Pilot! Nekāda vaina Ryanairam, lidoju regulāri, apkalpošana vienmēr bija ja ne augstākajā, tad ļoti labā līmenī, prasmīgi piloti, ērta lidošana. Vienreiz nācās lidot ar Airvaltic no Briseles - nekad vairs nezimatošu šo aviakompāniju! Tādas tarantaikas un vecas grabažas kā airbalticam nav nevienai aviokompānijai! Viņi uz Vāciju lido pat ar propellerniecēm, šadu troksni un neērtuma pakāpi vēl vajag pameklēt!

D Diāna 25.06.2009

Es arī piekrītu Pilotam, lidojiet pa santīmiem un vel ekstras prasiet. Par tīrību atkarīgs no darbiniekiem un pasažieriem. Ja lido ar krutu kompāniju visi tādi kārtīgi, a Ryanairā uzvedās paši kā cūkas.. Nenovērtē iespēju kuru mums dod, pašu izdevīgumam.

O ozo4 26.06.2009

Nu nepiekrītu šim teiktajam, jo cik esmu lidojis ar ryanair tad viss ir bijis ok

G Gunta 26.06.2009

Manuprāt, Ryanair-am vajag uzcelt pieminekli, nevis nozākāt! Kā gan citādi vidusmēra latvietis ar parastu aldziņu varētu apceļot puspasaules! Lidoju vidēji katru mēnesi, tikai ar Ryanair, un esmu apmierināta ar visu. Protams, žēl apkalpes, kam tik maz iznāk atpūsties, bet kauns par pasažieriem, ja ir tādi, kā aprakstīts, un vēl lielāks kauns, ka nenovērtējam to, kas mums dots.

K Karina 27.06.2009

Es arī līdoju katru mēnesī, un vienmēr biju apmierināta. Tomēr es arī saprotu ka gadīties var visādi, ja līdo par tādu naudu ka arī jebkādu citu vienmēr jābūt gatavam. Bet man līdojumu laikā nekad nebija nekādu problēmu. Tieši otrādi personāls bija vienmēr uzmanīgs un laipns, un līdojumi bija vienmēr laikā. Arī ar tīrību viss bija ok! Tiesa vien ka pasažieri biežāk kompānijas uzvedas ne visai forši, tas gan bija redzēts. Ko lai ar viņiem dara?

L Laura 01.08.2009

HALLO!!!starp citu Ryanair ir jaunākās lidmašinas, tā kā par kvalitāti nesūdzos! Tad kad lidostā ir TĀDA migla, ka nevar redzēt cauri- TIEŠI RYANAIR NOSĒDĪSIES un 100% droši!

R reinis 02.08.2009

Hmmm... Interesants raksts... Un jūs gribat teikt, ka piloti riskētu lidot ar tehniski nesakārtotu lidmašīnu? Kas tad īpašs ir vajadzīgs? Pēc lidojuma tiek veikta turbīnu pārbaude, kopējs lidmašīnas stāvoklis, uzpildīta degviela ieziests korpuss ar pretsalšanas līdzekli un uz priekšu... Bet to, kādas ir Airbaltikam cenas tas ir šausmas. Jau tagad uz martu pasūtot biļeti ekonomiskajā klasē, tā maksā 120 Ls. Būtu labi, ja Ryanair vēl lidotu uz London Heathrow!
Par pasažieriem... Pasažieri ir CŪKAS. It sevišķi tādi, kuriem ir no 20 - 25 gadiem. Esmu pavērojis, ka lidmašīnas lidojuma laikā sākas alkohola lietošana, pēc tam, kad žvingulis jau ir galvā - sākas kasīšanās un attiecību skaidrošana. Pudeles grab grabēdamas, un reizēm paliek neērti, ka tik tie idioti nesāktu kauties. Paši jau piemēslojam lidaparātus, un nevajaga brīnīties, ja sanāk iesēsties, , semečku čaumalu'' kaudzē.

K Katrīna 15.08.2009

Tā palasot dažus komentārus rodas iespaids, ka Ryanair jaunās Boeing lidmašīnas ir vecās konservu bundžas, stjuartes - vecenes ar 2 kl. izglītību, bet piloti gandrīz vai, , s buduna''. Bļin, bet kā paši pasažieri uzvedās tajās lidmašīnās - man pašai personīgi gribās šad tad sadot pa ģīmi dažiem, , ļoti kārtīgiem" pasažieriem, nalakajutsja kā cūkas un pēc tam sūdzās, ka Ryanair pārdotas alkohola pudelītes ir mazākas par Airbaltic. Bet ja kādam no šiem idiotiem meitene-stjuarte atbild nedaudz asāk nekā viņam gribētos, tad pēc tam viņi visos portālos pasludina, kā personāls ir draņķīgs. Nepatīk - nelido, nevajag te vienā dienā lamāt un nākamajā meklēt lētas biļetes tajā pašā Ryanair.

J jurka 06.09.2009

Kaut kā nav gadījies dzirdēt, ka Ryannair kādreiz būtu nogāzies. Nevajag pierīties šnabi vai viskiju pirms lidojuma, tad nebūs jāvemj. Ir gadījies, ka blakus ietraušas tāds lietotājs, smird kā lopiņš, labi, ka lidojums nebija ilgs.

B Bolaa 06.09.2009

Bik neesi saspiedies? :D
Parādi kaut vienu reisu, kur Rainis lido naktī (t.i. pēc plkst 23:59)!!! Ieej mājas lapā un paskaties, ka viņem vēlākais izlidošana reiss ir 23:45 un agrākais sākas tikai ap plkst 5.00, ne ātrāk un ne vēlāk. Tak naktīs vispār lidostas ir slēgtas reisiem, tādiem kā Rainim :D Tad, ja vēlies secināt, ka viņi lido 24 h, tad padomā ar galvu pirms tādu sviestu dzen :D
Starp citu, pēc statistikas Rainim ir mazāk problēmas bijušas nekā airbaltic :) Tikai 2 incidenti, kad ir bijusi nepieciešamība nosēsties piespiedu kārtā.
Esmu lidosjis 100 reižu, atsķirība var teikt, nav nekāda. Abi labi kukuruzņiki...
Tas, ka pasažieri ir cūkas jau nav atkarīgs no aviokompānijas, arī jūs paši te daži labi kā cūkas uzvedaties...
Pilnīgi greizi tev, RAIVO, šoreiz nogāja - izgāzies kā veca sēta, jo bubini par to, ko nezini :D

D Diana 07.01.2010

Raivo zinaašanai Ryanair lidmašīnas gaisaa atrodas labi ja 12 stundas, jo pa nakti taas tiek apkoptas!!!