www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Riebīga attieksme - N. Grasmane

RSU stomatoloģijas institūts - Riebīga attieksme - N. Grasmane

Dzīvās rindas kārtībā tiku pie ķirurģes Natālijas Grasmanes. Neiecietīga, augstprātīga, riebīga. Bija jāsamaksā par "konsultāciju" 20 eiro, bet tāda konsultācija, ka nemaz neiedrošinies vispār uzdot kaut kādus jautājumus vai kaut ko komentēt. Tas, ko tev citi ārsti ir teikuši "...man vispār neinteresē!". Tas, ka tu tagad nevari uzreiz operāciju taisīt "ir tava problēma" - nekādus ieteikumus konkrētajā situācijā nesagaidīt. Grasmane man izrakstīja diagnozi un cenu par operāciju, skatoties uz 8 gadus vecu rentgena attēlu! Man bija epastā atsūtīts rentgena attēls, kas taisīts pirms gada citā iestādē - nespeciālista acīm redzams, ka situācija ir mainījusies, bet uz tā pusi viņa pat galvu nepagrieza, jo tādas bildītes neskatīšoties. Es prasu, vai var izprintēt kaut kur, lai labāk redzams. "Ejiet, printējiet!" Kur to var izdarīt? Neatbild.

Nezinu, cik labi vai slikti viņa taisa operācijas, bet ārstam ir ne tikai ar zobiem, bet arī ar cilvēkiem jāstrādā. Bet cilvēks tu jūties kā pēdējais mēsls tādas ārstes acīs, bet tik maksā maksā maksā.

Tiešām pretīga sajūta no viņas kabineta iznākot.

C

S SALAS 28.06.2017

Izcila necieņa pret pacientiem. Nesaprotu kāpēc ir vajadzīgs pieraksts, ja jāsēž nenosakāmu laiku dzīvajā rindā. Ja iepriekšējā dienā zvana un noteikti jautā vai tiešām ieradīšos uz norādīto laiku. Vai tiešām ir neiespējami ko plānot. Un administratore pilnīgi aizmigušas neko nezin neko neredz. Pirms manis rindā jau pusotru stundu sēdēja grūtniece 5 grūtniecības mēnesī viņa bija ieradusies no tālienes ar vilcienu un sēdēja jau pusotru stundu , bet beigas izrādījās ka viņas ārsts vienkārši ir atvaļinājumā. UN SAKIET VAI TAS IR NORMĀLI, VAI TĀDIEM IR NEPIECIEŠAMS PAPILDUS FINANSĒJUMS, VAI TIEŠĀM MANI NODOKĻI IR JĀIZNIEKO ŠĀDIEM ŠAMAŅIEM KURI IEGUVUŠI IZGLĪTĪBU PAR VALSTS LĪDZEKĻIEM , BET STRĀDĀ ENTAJĀS PRIVĀTPRAKSĒS!