RSU stomatoloģijas institūts - Krāpšana

Ļoti ļoti slikts serviss. Liek gaidit 15 minutes un tad liek pārzvanīt un tad liek gaidit vel 40 minutes, lai telefoniski pierakstītos pie ārsta. Pretigs serviss, tiešām pretīgs. Man sap zobs, zvanu un klausos kaut kadu debīlu mūziku - vienu un to pašu dziesmu apmeram stundu!!! Stundu!!!!!!!!!! Stundu nevar pacelt telefonu!!!!!!

E ELLIO 21.11.2016

Vai tad stomatoloģijas institūts ir vienīgais zobārstniiecības kabinets Rīgā?
Un kāpēc tad zobs ir tik ielaists,ka sācis sāpēt? Varbūt reizi gadā aiziet pie zobārsta uz pārbaudi?

R Ritvars 21.11.2016

Ļoti ,Ļoti žēl ka stomatoloģijas institūts ir vienīgā zobārstniecība rīgā. Var būt vajadzētu apmeklēt zobārstu mazliet biežāk nekā tikai tajās reizēs kad jau slēdzies ārā no sāpēm. Nesaprotu kur ir problēma? ja nepaceļ klausuli 5min laikā zvani uz citu zobārstniecību. Vai arī jūs esat iedomajies, ka esat vienīgais stomatoloģijas institūta pacients?

Acīmredzot, zobu sāpju gadījuma vajag meklēt zobārstniecību, kas uzņem akūtus pacientus, nevis tērēt laiku un nervus, lai pierakstītos RSU.