RSU stomatoloģijas institūts - Ilgas Urtānes attieksme

Gribu brīdināt cilvēkus izvairīties no ortodontijas ārstēšanas Stomatoloģijas institūtā pie Ilgas Urtānes. Visam šim murgam izgāju cauri. Taisnoju augšējos zobus un nedaudz viens zobs bija šķībs arī lejā, saistībā ar to katru reizi uz mani kā pacientu tika izdarīts spiediens, lai lieku breketes arī lejas zobiem. Iemeslu kāpēc jāliek breketes arī lejas zobiem I.Urtāne pamatoja ar to, ka ja lejas zobi būs šķībi, tad noņemot breketes no augšzobiem tie pielīdzināsies apakšai un kļūs atkal šķībi. Aizgāju pie speciālista uz citu klīniku, kur man paskaidroja, ka tās ir pilnīgas muļķības un augšzobi nepaliks šķībi, ja lejas zobi nav taisni. Stomatoloģijas institūtā tā ir tīrākā naudas pelnīšana. Brekešu ielikšana maksāja 450 Ls + katru mēnesi koriģēšana 15 Ls (gada garumā)+ izņemot breketes 52 Ls par metāla plati, kuru vēl gadu jānēsā.
Brekešu izņemšana vispār bija mokas. Man pieraksts bija uz konkrētu laiku, kabinetā mani ielaida tikai pusstundu vēlāk. Māsiņa noņēma metāla stīpu un es vēl 20 minūtes gaidīju I.Urtāni, kamēr viņa tur pat kabinetā nesteidzoties izrunās savas darba lietas ar citu kolēģi. Ar pacienta laiku vispār neviens nerēķinās! Kad viņa beidzot atnāca, tad pateica, ka jāliek jauna metāla stīpa nevis jāņem breketes laukā. Kad nepiekritu, ka nebūs nekādas stīpas likšana, bet ir jāņem ārā, I.Urtāne kļuva neapmierināta un ar visu spēku, knieba ar knaiblēm ārā katru breketes klucīti no katra zoba. Vēlos piebilsts, ka jau iepriekšējā mēnesī pati I.Urtāne gribēja ņemt laukā breketes, bet tad domas mainīja un teica, ka nākamā reizē. Kad pienāca nākamā reize, domas atkal mainās un viņa negribēja ņemt laukā.
Šī iestāde ir tīrais konveijers un naudas pelnīšanas vieta, kurai par pacientu nospļauties!
Ja ir doma veikt ortodontisko ārstēšanu padomājiet vai to vēlaties darīt šeit.

S Serg 12.12.2013

Так чегож сходили после института только в одну клинику? надо было и в третью а затем и в четвертую идти, везде был бы новый вариант лечения. Если согласились с планом лечения так и лечитесь у одного специалиста а не мечитесь туда сюда, где бы подешевле с недоконченной работой.

O Olga_emk 20.02.2018

Ilga Urtāne ir izcila ārste. Runājot par Jūsu izmaksām, ejot pie ortodonta Jums ir jāreķinas, ka izmaksas būs lielas un, jā, ārste var mainīt viedokli, ja nākamās vizītes laikā redz, ka ir jāturpina ārstēšanos. Manuprāt, pie viņas ir pietiekami lielas rindas ar pacientiem, lai viņa māksligi pagarinātu Jums ārstēšanas laiku. Viņa knapi paspēj pieņemt esošus pacientus un viņai pavisam noteikti nevajag papildus neapmierinātus pacientus kā Jūs.
Es pati pie viņas pašlaik ārstējos un nekad nebija iemesla šaubīties par viņas profesionalitāti, pie tam viņa vienmēr ļoti pieklājīgi brīdina par izmaksām, var redzēt, ka noteikti netaisas apčakarēt.
Es vispār brīnos par šādiem komentētājiem ka Jūs - nomelnot ārsta reputāciju tikai tāpēc, ka Jums gribējās ātrāk noņemt breketes un vairs nemaksāt. Ja ārsts saka, ka ir jāturpina ārstēšanu, tas arī nozīmē ka ir jāturpina, galu galā viņa labāk zin. Par sarunām ar kolēģi arī nav skaidrs - pati minējāt, ka viņa izrunāja darba jautājumu, kuram visticāmāk bija augstākā prioritāte tajā minutē, pasaule negriežas tikai ap Jums.
No sevis prof. Urtānei vēlos novēlēt iztūrību pret šādiem kašķigiem un dumjiem pacientiem un turpināt savu tik ļoti mums vajadzīgu darbu. Paldies par labsirdīgu un profesionālu attieksmi!