RSU stomatoloģijas institūts - Šausmīga zobu raušana

Dva raza rvala zubi v Stomotologiceskom institute i oba raza uzasnoooo... Pervij raz menja posadii v kreslo, poprosili polezatj podazdatj, ja spokojno lezu, zdu oceredi. Pro6lo okolo casa+ okolo casa ozidanie v koridore. Smotrju ostalosj minut 15 do zakritija, vstaju sprasivaju v cem delo? Okazivaetsa pro menja zabili. Ladno, dalj6e ese huze stali virivatj zub. Virvali s uzasnoj bolju. Zatem idu za kurtkoj, uze vse zakrito, vraci domoj idut, vstrecaju svoego zubnogo, ona v 6oke, smotrju v zerkalo vse lico v krovi, vobsem uzas. A zatem ese okazalosj cto vracj ne do konca korenj vitasil.

2 moj pohod bil tuda ze, ponadeev6isj, cto v prevedu6ij raz bilo nedorazumenije. Vobschem, virvali mne zub, prihozu domoj bolit uzasno. Vobsem okazalosj, cto infekcija v zub popala. Stomatit u menja bil. Boli uzasnie... Vobsem nikomu ne sovetuju tuda idti...
3 raznih vraca- rezuljtat odin i totze...

J 10.10.2011

"...pie vinja varu iet ar smaidu sejaa! ;) "
Tiešām? Tik smieklīgs viņš izskatās?

J janis 11.10.2011

Biju pie Altroka, nepatika apkalpošana!

E Evita 01.11.2011

Mana pieredze ar St.inst. ar ir bijusi drausmīga. Vienreiz sapēja ļoti zobs. Aizgaju pie, vismaz tā izskatījās pieredzējušas ārstes, bet še tev! Ārste teica, ka man ir caurums, par kura sablombēšana būtu jāmaksā 60 lati plus rentgens, tomēr izdomāju aizbraukt uz citu klīniku, kur man pateica, ka man kanāli jātīra un tas izmaksāja ap 30 latiem tikai.
Arsti tur tiešām ir neprofesionāli!

. .kristine. 14.05.2012

Man izveidojās iekaisums pēc gudrības zoba izraušanas. Brīvdienās nekas cits neatlika, kā doties uz pieejamo iestādi. Pieņēma Dr. Juris Altroks, visu cieņu, lieliski. Visu izskaidro, runā mierīgi un stresā neiedzen. Iegrieza, patīrija, irakstīja zāles. Ar vieglu roku, nejutu pat kā iepotēja :)
Šodien biju uz pārsiešanu pie cita daktera, bija nedaudz konvejera sajūta, bet tas ir saprotams, aiz durvīm sten cilvēki pēc palīdzības un tādos apstākļos darbs nav atpūta. Profesionalitāti neapšaubu.
Vakar samaksāju 6, -, šodien 3, -, neteikšu ka dārgi. Privātpraksē būtu dārgāk.. un būtu jāgaida pieraksts, šeit bija dzīvā rinda - ātri.

Reģistratūrā strādā ļoti atsaucīgs personāls, laipnas un smaidīgas.
Ja cilvēks atnāk un uzbrēc, nav jābrīnās, ka ar to pašu atbild ;) būsim laipni.

M meiteens 13.06.2012

Arī mani šodien piemeklēja pirmā zoba raušana un ne tā vienkāršākā zoba - gudrības zoba. Gāju sēdētdzīvajā rindā un prieks, ka tiku pie Vadima Kļimeca :) Vienkāršs, smaidīgs, iejūtīgs un simpātisks ārsts! Paldies viņam, ka neforšo pasākumu viņš mācēja padarīt pēc iespējas vieglāku! :)

C cacina04 24.08.2012

visiem iesaku Dr. Juri altroku!visu laiku bija bailes bo zobarstiem!(kaa jau viesiem!:)
mana zobarste ieteica pie vina!ja man vel vajadzetu!es atkal pie vina ietu!cerams ka nevajadzes!:D

R rudzupuke89 04.11.2012

Esmu bijusi šajā ārstniecības iestādē vairākas reizes un vienmēr esmu saņēmusi ļoti pieklājīgu un pieņemamu attieksmi.. Pirmo reizi ar sāpošu zobu mani paņēma bes rindas. Par to biju pat izbrīnīta, jo parasti priekšroka tiek dota tiem, kas sēž rindā. Ja kādu neapmierina kaut kāda zobārstu attieksme vai vēl kaut kāda nekvalitatīva zobu labošana, raušana u.tt, piedodiet, bet tās ir Jūsu problēmas.. Iesaku doties Jums uz šo ārstniecības iestādi!

N Natalija 09.11.2012

Сегодня ездила удалять зуб с кистой. Почему -то не смотря на уважительное отношение к стомотологии волновалась, чего прежде за собой не замечала, как оказалось очень и очень зря, так как это был самый положительный опыт посещения специалиста подобного рода. Обаятельный, моментально располагающий к себе, с действительно золотыми руками хирург Vadims Kļimecs провёл просто виртуозное удаление шестого зуба. Безболезненная инъекция-да, да именно так. Я тоже до сегодняшнего дня и не предполагала, что такое возможно. Очень быстрое удаление и отвлечение пациента увлекательнейшими размышлениями философского характера. Огромное спасибо за Ваши навыки! Здравствовать Вам и процветать!

G ginča 04.01.2013

Esmu apmierināts, zobs ir izrauts un viss ir kārtībā. Atgrieza smaganu, sadalīja zobu pa daļām izrāva un aizšuva ciet, jā cena ir laba 65 ls, bet tirgus ir liels var jau pameklēt kur lētāk? Man jau pirms operācijas pateica cik tas maksās, bet manā praksē ir bijuši gadījumi, ka cena procesa laikā dubultojas. Arī pats process no solītās pusstundas ievilkās līdz pusotrai, bet tas taču ir saprotami. Narkozīte arī bij aprēķināta ļoti labi, jo nekādas sāpes es neizjutu .Liels paldies abiem dakterīšiem un arī māsiņai, uzvārdus neatceros, bet lai viņiem veicas!

M martusik 09.04.2013

tiesi lieldienu brivdienas nacas braukt pie zobarsta ar neciesamam sapem, nekas cits neatlika ka braukt uz St. institutu, bija diezgan gara rinda, tacu visus cilvekus arti iznema, pienaca mana karta, iegaju, teicu ka jarauj ara, jo jau strutas saka veidoties, normalas zobarstes vieta sedeja kaukada praktikante, kurai gadi 20, paskatijas un pateica ka vinja neko nevar izdarit, jo redz esot sapampis, teica lai dodos pie kirurga:D izraxtija zales. atbraucot uz majam(ogri) ar nepaciesamam sapem mani veda uz ogres slimnicu ceriba ka vsmz anesteziju iedurs, bet nekaa, paradot receptes, pateica ka izraxtitas zales man vsp nepalidzes! piedodiet pa izteicieniem, bet kada hrena tadta praktikante tur sez, ja nehuja nemak, es pa tam dienam tik daudz pardzivoju, galva jau visadas stulbas domas lida, tikai ar zalem vien iztureju! vienkarsi tadas dusmas, ka tevi ta prota pasuta un viniem galig pohuj, kas un ka! neskatoties uz to ka man tik 17 gadi, so to jau es saprotu, un to ta neatstasu!!!

K Kariii 15.12.2013

Vadims Klimecs Stomotologijas instituts очень хороший врач. Удалила уже 2 зуба мудрости, ооочень боялась. Но все хорошо. Идеальный врач. Всем советую .

A anna123456 28.05.2014

Купилась на оставленные здесь коменты, не стала дожидаться месяц в очереди к своей врачихе и пошла к Вадиму Климецу. Был маленький проблемный зуб. Удалил он нормально и хорошо обращался, но десна после этого нереально болела неск. дней (после моей вообще не болит - она таблетку кладет), и оказалось недочищен канал! оставлен пломбировочный материал. с тех пор уже неск.месяцев прошло, а в десне все равно что-то ощущается, как комочек :(

H hcv 12.06.2014

Šis kantoris ir beidzamā vieta kur var vērsties pēc palīdzības.
Padibeņu apkopojums ar krasnopoļski priekšgalā.

N nikaa 08.01.2015

Gāju Tukumā pie Jura Altroka, vajadzēja raut gudrības zobu.. Biju tik ļoti nobijusies, ka visas malas trīcēja.. Viņš visu - kas un kā būs - izstāstīja tik mierīgā balsī.. Pati nomierinājos jau pa to laiku.. Kamēr zāles iedarbojās - likās iestājies pilnīgs miers.. Es pat nepamanīju to brīdi, kad zobu izrāva.. teica, ka jāuzspiež uz zoba un jāpārbauda vai zāles jau iedarbojušās.. Biju pārsteigta, kad dakteris man parādīja jau izrauto zobu! Viss sadzija ātri un labi - pat antibiotikas nevajadzēja lietot, skaloju muti ar kumelīšu tēju, sālsūdeni. Nākamreiz, ja būs nepieciešams - tikai un vienīgi pie šī zobārsta iešu!

P Pavels 123 07.03.2015

Vadims Kļimecs вообще не советую обращаться к этому человеку (если его таковым можно назвать) . Выскажусь пусть его пациенты знают кем является в жизни их врач позиционирующий себя как глубоко культурный человек:
очередным утром (06.03.2015 г) отвозя на своей машине ребенка в школу, двигаясь по утренним пробкам все началось с того что перестраиваясь на другую полосу нагло не пропустил проявив агрессию - передвигавшийся на своем bmw x6 белого цвета. Ну да черт с ним, мало ли таких ситуаций у нас на дорогах подумав я продолжил двигаться по своему пути, далее в потоке совершая маневр обгона по левой стороне всей колонны господину не дало покоя видимо собственное чувство лидерства на дороге и заметив обгоняющий автомобильчик агрессивными рывками в боковую (левую) сторону начал препятствовать опережению. Замечу что проявив агрессию в таком виде подверг опасности моего ребенка который сидел как раз с той стороны и остается только представить что случилось бы если я не смог бы избежать бокового удара. Дальше остановившись рядом на одном из светофоров через открытое окно высказав свое недоумение от данного беспредела "властелину дорог" получил угрозу от, демонстрируя газовый балончик он еще ко всему пригрозил выпустить струю газа в мою сторону (смешно, это ли серьезный мужик?) . Получив доходчивый ответ с моей стороны на это противодействие выскочил из своего авто и нанес удар ногой по двери, после чего сел в авто и уехал с места проишедствия. Результат: помятая дверь, что является порчей имущества но самое главное испуганный ребенок который теперь боится ездить в школу. Наверное не подумал что сзади стоявшие авто могли зафиксировать на видео регистраторы все его действия... Благо дело нашлись отзывчивые люди которые не продолжили движение дальше и пошли на встречу (отдельное спасибо водителю валдису) .

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāra autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

Z zulu 19.09.2015

stomokologijas institutu izdzirdot nak sermuli paari.. Paris gadus atpakal nacas raut zobu ara jo blakus zobs spieda to nost taa nu klausoties dakteru teiktaja gaju raut ar ! Sausmas.. dakteris raveejs bij loti nelaipns noveda mani lidz asaram apsaukajot mani par norkomani ka nekopjot zobus ka jarauj ara (vsp nav nekada sakara ar kopsanu) raujot likas ka mute saplisis ! Beigas nacas vel lielu summu samaksat ! Pretigi man vel no tas vietas kadas 3dienas gazas asinis plus sapeja kadu nedelu gan zoklis gan smaganas un beigu beigas vel stomatitts pec ta apmeklejuma man mute uzradas. Zel ka tada pieredze bet man del jauka dakterisa un pieredzes ir reali bail iet pie zobarsta ! Esmu dzirdejusi loti daudz lidzigus stastus tiesi par zobu rausanu:(

K KGreke 12.11.2015

Pavels 123, ситуации на дороге ни какого отношения не имеют к професси человека. Мы прочли лишь вашу версию и это не значит, что всё было именно так, как вами описано.
В любом случае, это совершенно не относится к мастерству удаления зубов и не умаляет профессионализма Вадима Климца, как хирурга.

I IrinaKļava 16.09.2017

Хочу выразить огромную благодарность хирургу др.Жану Гришкяну не за профессианализм,а за простое человеческое отношение к пациентам,ведь нас каждый день приходит так много и все мы разные и наверное нет такого человека ,который, сидя в стоматологическом кресле ,не испытывает чувство страха.Доктор молодец умеет успокоить и к каждому пациенту найти подход и ... реально сидя в кресле, чувствуешь себя настоящим героем.Спасибо,Вам доктор! Вы настоящий профессионал своего дела.Удачи Вам!
16.09.2017 Ирина Клява.