RSU stomatoloģijas institūts - Šausmīga zobu raušana

Dva raza rvala zubi v Stomotologiceskom institute i oba raza uzasnoooo... Pervij raz menja posadii v kreslo, poprosili polezatj podazdatj, ja spokojno lezu, zdu oceredi. Pro6lo okolo casa+ okolo casa ozidanie v koridore. Smotrju ostalosj minut 15 do zakritija, vstaju sprasivaju v cem delo? Okazivaetsa pro menja zabili. Ladno, dalj6e ese huze stali virivatj zub. Virvali s uzasnoj bolju. Zatem idu za kurtkoj, uze vse zakrito, vraci domoj idut, vstrecaju svoego zubnogo, ona v 6oke, smotrju v zerkalo vse lico v krovi, vobsem uzas. A zatem ese okazalosj cto vracj ne do konca korenj vitasil.

2 moj pohod bil tuda ze, ponadeev6isj, cto v prevedu6ij raz bilo nedorazumenije. Vobschem, virvali mne zub, prihozu domoj bolit uzasno. Vobsem okazalosj, cto infekcija v zub popala. Stomatit u menja bil. Boli uzasnie... Vobsem nikomu ne sovetuju tuda idti...
3 raznih vraca- rezuljtat odin i totze...

A Alena 30.11.2009

Кошмар!!! какие Вы тут страсти пишете... Решила через GOOGLE посмотреть как работает эндодонтист в стоматологическом институте... и тут вышла на Вас... Ваши коментарии-отзывы мне аж не по себе стало... видимо стоит задуматься...

K kaspis 30.11.2009

Nesaprotu, kāpēc 1977. gadā dzimis nevar būt labs speciālists? Nav tak padsmit gadu, bet pāri 30. Pusmūža cilvēks..:)
Mani vairāk baida vecāki, ''izdeguši' speciālisti, kuriem jau viss pēc konveijera principa..

I indra 03.12.2009

Atceros 2008 gada ziemu, kad nelaimiigaa kaartaa biju izleemusi izraut zobu, jo bija nezeeliigas saapes, jo skita, ka plombe un zaales nepaliidzees, vienkaarsi, gribeejaas aatraak vairs nejust taas sausmiigaas saapes un sausmiigo nakti staigaajot pa istabaam surpu turpu arii ne, tuvaakaa iestaade, kas mani pieneema, stamatologijas centrs. Es nozeeloju to dienu, kad es turp vispaar ierados!!!
Pimkaart nenormaalaas rindas, beidzot tiku, kaut kaada jauna aarste tiko no studiju kreesla plus praktikants, seezu kreeslaa un klausos kaa tiek aprunaati klienti un vinu zobi, paseedeeju beidzot attapaas, ka es tur esmu, nosuuta mani uz rentgenu, atkal seezu rindaa, dabuju rentgenu, bet pie aarstes nevaru tikt, tur jau kaads ieksaa seez, gaidu atkal, o jaa beidzot sagaidiiju jau raudu aiz saapeem, visi skataas kaa uz duulas, bet asaras tik birst. Sii paskataas uz rentgenu un saka, raut arraa zobu nevajag, iztiiriisim kanaalinus uzliksim zaaliites, naakosnedeel salabosim, nevajag raut, ja vinu var glaabt, nu protams es sapriecaajos, jo zobs ir gandriiz pasaa prieksaa un piekritu. Iztiirija kanaalus, uzlika zaales, saapes mazliet rimaas.Aizgaaju pie kases samaksaaju 70LS+4 par rentgenu, eju maajaas. Pienaak vakars 23.00 raudu pilnaa riiklee, maneejais blauj, ka nedodu guleet, es blauju jo nezeeliigas saapes, gaidu riitu, 7.00 skrienu raudaadama uz stomatologojas centru, daktere mani nepienem, pienem cita, taa sausminaas, kurs tev tik nekvalitāti iztiiriijis kanaalus, es seezu sokaa, pasaku aarstes uzvaardu, sii aizkrien kaut kur, atnaakot saka, Tava aarste tevi pienems, aizejot pie aarstes, sii man saka pat neapskatot zobu, nu ko daram, raujam arraa, es vispaar uz pakalas 70 Ls esmu atdevusi veejam, bet neko saap tik drausmiigi, ka piekriitu, sii aizved mani pie kirurga, tur ir nezeeliiga rinda, beidzot pienem, vinam jau staav mans iepriekseejaas dienas rentgens, vins man prasa Tu patiesaam gribi raut arraa zobu, es jau kliedzu jaa nedomaajot, sis saka nu druscin pagaidi pasauksu pieredzeejusaaku aarstu, lai paskataas rentgenu un tad darbosimies, atkal gaidu, gaidu, beidzot atnaak, paskataas uz rentgenu vins taa skali saka protams, ka raut, tur nav ko glaabt, sakne ir neglaabjama, nu labi tad raujam, spriciiti vajag, es saku protams, ielaiz spriciiti, zobu juutu tik loti labi, taa kaa taas spriciite vispaar nebuutu ielaista tik vaigs nejuutiigs, saku iespriceejiet veel, es taks par to samaksaasu, bet vins saka: mums ir beigusies anesteezija, taadas saapes raujot nekad nebiju izcietusi, raudaaju un blaavu kaa mazs beerns, vins pat uzkliedza klusu!Beidza mani mociit aizgaaju samaksaaju 15 Ls par rausanu un 5Ls par sprici, biju laimiiga, jo zinaaju beidzot saapes paaries, atnaaku maajaas, naakamais riits, nezeeliigas saapes un pati nezinu no kaa tur viss asinains neko neredz, skrienu uz st, centr. pie taa kirurga, sis man izraksta kaut kaadu skalojoso liidzekli, kas paliidzees sadziit un vairs nesaapees, paiet nedeela kaa saap taa saap, , bet it kaa jau ir saaudzies, jau saudu meeli tur:)juutu zobs ieksaa, sapratu kaapeec man saap, ticiet nee, bet vairs negaaju, bet gan katru dienu ar pincetiiti kustinaaju, lauziiju, kameer dabuuju laukaa, varbuut kaadam ir paveicies un var teikt par so iestaadi labus vaardus, bet tad man likaas, ka es iedosu sos tiesaa!
Sirds atmaiga un tagad ir viss ok, bet katraa zinaa zinu, ka sajaa iestaadee peec paliidziibas es vairs nedosos!

N Natalija 03.12.2009

Nezinu ja vina tur strada, bet bija loti laba arste Dr Morozova.Tiesam viegla roka-vina man sataisija zobus 2004 gada un viss nekadas vairs problemu man nav.

A Agnese 03.12.2009

Kadas Jums problemas ja arsts dzim.1977.gada?Vinam tacu ir 32 g.un protams vins pabeidza institutu(piemeram es esmu Neatliekamas palidzibas arsts un dzim.1975 gada.un mana darba pieredze jau 10 gadi).

L liene 21.12.2009

Ko juss sakiet par endodontiem st.inst?? kuri labi irr??

J Janis 23.03.2010

PAr zobu rausanu Stomatalogijas Instituta varu teikt tikai to labako, tur strada loti profesionali arsti, man vajadzeja raut zobu, bet problema bij ka man ir paniskas bailes no stomatalogiem, jau ierodoties kabinetu saak vilk uz giboni, man ieteica veikt sedaciju, pirms zobu rausanas vena ieliek katertu un anestezeologa uzraudziba vena ielaiz nervu nomierinosas zales, tas ir ideals variants, man nav problemu un arstiem viegli stradat.. es pat isti neatceros ka man izrava, pie samanas es biju, bet ir tads "pofigs" ka pilnigi vienalga ko tev tur dara, tads taka viegls reibonitis un ne mazaka stresa un viss bez jeb kadam sapem un prieksh tadas extras nemaz ari nav dargi :)

S SeSkS 08.06.2010

Palasīju un sabijos!
Pats eju Jelgavā pie Andas Kaires 9labākā stomatoloģe jelgavā)!Izrāva man gudrības zobu, tagad viss piepampis un sāp!Pats biju vainīgs jo 2dienas pēc izraušanas aizbraucu uz jūru nopeldēties un pasauļoties!Tagad dzēru antibiotikas, un ja nepaliks labāk būs jābrauc uz st.inst.!Bet vairs neesmu pārliecināts ka to gribu! :(

B Batja 30.06.2010

Es peec kautinja zaudeeju prieksheejos zobus, aizgaju pie aarsta paprasiju vai var ieliekt vieta jaunus, vinjs pateica ej dirst.

S Sintija 02.08.2010

Labdien! Meklēju ārstu meitai. Viņai ir 4 gadiņi un no ārstiem šausmīgi baidās... Vai kāds var ieteikt labu speciālistu?

Z Zane 10.08.2010

Ja kādam ir nepieciešams zobārsts/ ortodants/higiēnists, varu ieteikt iet zobārstniecībā PORTA VIA. Laipna apkalpošana, strādā profesionāli un pieredzējuši ārsti. Vienmēr ar drošības sajūtu sēžu krēslā un tā rūpējas par pacientiem, prieks vienmēr iet uz vizītēm. : ) Šo klīniku nevar salīdzināt ar stomatoloģijas institūtu. Iesaku. ; ) Kā arī cenas ir apmierinošas, ir lētāk kā stomatloģijas institūtā. Ieskaties te : http://www.portavia.lv/kontakti.html

L liene 29.11.2010

Nevaru neko sliktu teikt par sso iestaadi, kaut arii esmu bijusi tur vienu reizi. Vajadzeja raut gudribas zobu apakssaa, dr. Juris Altroks sakumaa izstastija proceduuras būtību un loti profesionali izopereja. Biju loti sabijusies pirms tam, jo citi zobarsti pie kuriem griezos passi neneemās raut. Pārsteidza ka gados jaunais dakteris tik mieriigi un profesionāli to izdariija. Turpmaak iesu pie vinja un iesaku arii citiem!

I Ilze 29.08.2017

Piekrītu teiktajam. Dr. Juris Altroks ļoti labs ķirurgs - iejūtīgs, saprotošs un galvenais ļoti profesionāls. Ļoti labprāt ieteiktu viņu, ja nepieciešams zobārsts- ķirurgs.

Z Zane 06.12.2010

Varu ieteikt ķirurgu Ģirtu Šalmu. Profesionāli strādā un kā cilvēks ir ļoti patīkams. Esmu veikusi operāciju pie Šalma, rezultāts apmierina.
Kā arī, ja ir nepieciešams ortodonts, iesaku iet pie Gundegas Jēkabsones ( strādā gan Stomatoloģijas institūtā, gan klīnikā "PORTA VIA" uz Bruņinieku ielas 28). Laba dakterīte.
Un vispārīgi sakot klīnikā "PORTA VIA" ir iejūtīgi un prasmīgi dakteri. Vienmēr ir prieks doties pie zobārsta, jo zinu, ka procedūras tiek veiktas kvalitatīvi.

Z Zane 24.02.2011

Attieksme nekāda, izgaju no institūta noraudājusies, no dakttera puses nekādas sapratnes, viss notika, kā konvejā viens ārsts apkalpo 3 pacientus vienlaicīgi-berni blakus kliedz pilnā balsī un kā Jums šķiet cik ļoti tas pa nerviem uzdod...!
Nožēloju, ka tur spēru savu kāju, labāk piemaksāt vēl..un iet uz zobarstu privātpraksi..attieksme cita, aparatūra modernāka!
P.s.
Tādu riebīgu ārstu dēļ arī rodas tās paniskās bailes no zobārstiem...

> >s 24.02.2011

institūtā jau nav veca aparatūra!! Zane tu gāji uz institūtu un pētīji aparatūru cik tā ir jauna? :D

T ToZane 24.02.2011

Tu neesi tā pati Zane, kura savam 51 gadus vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu?

A Andulis 08.04.2011

Nesen biju pie Dr.Šalma uz operāciju! Esmu sajūsmā:)))) Rezultāts vienkārši lielisks visiem iesaku šo dakteri! SUPER!!!5

L Linda 09.06.2011

Es šodien biju P.Stradiņa universitātes stomotoloģijas institūtā, lai izrautu zobu un samaksāju tikai 16, 50 Ls.
No personāla puses un ārsta attieksme pret pacientu bija ļoti labs.Un ja man atkal būs kādas problēmas ar zobiem, tad griezīšos tikai šajā iestādē.

J Jānis 06.10.2011

Ārsti tur ir dažādi acīmredzot. Pilns ar jaunām dakterītēm un dakterīšiem, kam pieredze iespējams nav pat vēl gads. Visi viens par otru atsaucās ļoti labi,
TIPA VISI ESOT ĻOTI LABI
bet nu kā gan viņi viens otru neaizstāvēs??
bet palasot šos komentārus, kas arī gana patiesi skan, var ātri vien saprast, ka visi nemaz tik labi nevar būt!
Nav man uzticības tam, ka jaunās dakterītes, lai arī cik skaistas tās nebūtu, ir ievākušas gana lielu pieredzi, kā cilvēks, kas jau minimums 10 gadus ir pastrādājis.

Tātad arī iespējams, ka tie arī ir tie dakterīši, par kuriem te sūdzās.
Man arī tādu jaunu piedāvāja, nu gadi kādi pa vēl ne 30, ziniet, es atteicos un izvēlējos sev citu dakteri, vīrieti, kam bija tuvu pie 40, par kuru pagaidām vēl neko sliktu nevaru teikt.
Attieksme ļoti profesionāla, ļoti skaisti, pietiekoši paplašināti un tai pat laikā ne gari sniedza atbildes uz visiem maniem jautājumiem un to nebija maz.
Ļoti laipns, saprotošs, mierīgs un līdzsvarots.

Vienīgais ko nesapratu, kāpēc rentgens viņiem nav digitālais, jo digitālais izstaro tikai 90% staru no parastā rentgena. Bet tur dakteris nav vainīgs.

Tā, ka uzskatu- turiet acis vaļā, izvērtējiet ārstu kā cilvēku un nepieciešamības gadījumā palūdziet vizīti pie cita. To panākt nav viegli, bet mute un zobi ir Jūsu un jauni vietā pieaugušajiem vairs neaugs un nav jācieš no dakteriem !!!

Bet tagad par recepcijas darbiniekiem un kasierīti !!!
Nu ļoti viņiem visiem nepatīk papildus jautājumi un vēl mazāk tas, kāds tad nu ārsts būtu labāks. Viena jauniņā man jau gribēja sniegt atbildi, bet jau pastrādājusi kundzīte viņu momentā pārtrauca un teica tā, pie mums VISI IR LABI UN VISI IR VIENLĪDZ IEJŪTĪGI

Aaaahaaaa !! Tā nekad nemēdz būt !!
Palūdzu tad vismaz pateikt kādu ārstu, kas strādātu ilgāku laiku, vismaz gadus 10, arī to negribēja atklāt, visi esot labi un visiem esot laba pieredze un ne jau vienmēr ārsts, kas ir 10 gadu nostrādājis esot labāks par to, kas strādā tikai 2 gadus.
Savā ziņā tā varētu būt, bet, ja visi ir vienlīdz labi, tad tas nozīmē, ka vai nu tas, kam ir tā pieredze lielā visu gadu laikā nav attīstījies, jeb arī tas jauniņais bez pieredzes ir tik spožs kā cilvēks, kam 10 gadu pieredze, tā nemēdz īsti būt, jeb arī tas ir retums, ja tā ir

Tātad viņi visi ir sadziedājušies un viens otru sedz.
Cerams Jums laimēsies atrast tādu, kam būs laba pieredze, viegla roka un korekta attieksme pret pacientu. Ne sausa, bet lietišķa un nespēlēti, bet dabīgi laipna!

S Sincha 10.10.2011

Tiesaam Juris Altroks ir labaakais kirurgs un zobaarsts kaadu zinu. Visu muuzu man ir bijusas paniskas bailes no zobaarstiem, bet pie vinja varu iet ar smaidu sejaa! ;)
Pagaajushogad vinjs man izraava zobu kuru nenjeemaas aiztikt neviens cits aarsts, bez jebkaadaam probleemaam, pat neko nejutu par briinumu, jo tieshaam bija ljoti lielas probleemas(pilniigi no iekaisuma bija izveidojies caurums kaulaa liidz deguna blakusdobumam un bija pilns tur ar strutaam, dabuuju veel piestaigaat pie lora, pateicoties ''gudriem zobaarstiem'')
Dakteris Altroks mani var teikt izglaaba! :)