RSU stomatoloģijas institūts

Neiesaku mācīties, jo naudu kāš pa visiem galiem,pasniedzēji iedomājas, ka ir pasaules nabas,pazemo studentus.Pēc beigšanas vēl divi gadi jānostrādā un tad dabū sertifikātu, kurš atkal jākārto viņu drausmīgajā birokrātijas iestādē.Kursi maksā drausmīgo naudu, bet neiemāca tur neko, ja vien atskalda pirms 10 gadiem iemācīto vielu.Murgs!Ak, jā un jaunās telpas izremontētas par studentu maksāto naudu!Maitas!

I Igors 23.05.2007

Es īsti nezinu,kas to ir raxtījis par RSU Stomatoloģijas fakultāti..acīmredzot vēl students..Es IESAKU mācīties TUR,jo šajā iestādē norūda ārstus.Lai izmācītos,jāiziet daudzām lietām cauri.Bet esmu pateicīgs,jo esmu spējīgs cīnīties sīvā konkurencē..Bet..bez naudas,to izdarīt nav iespējams.Birokrātija?nauda?ahaa...paskatīsimies,kur viņas nav.Iestāde palīdz izcīnīt savu vietu zem saules.Kas attiecas uz zināšanām - vienmēr izstāstīti jaunākās metodes un tehnoloģijas..Lai nenopūstu nezināšanu purvā..jums ir internets,kur varat attīstīt sevi,vēl būdams students,neierobežota piekļuve,es domāju.Jācīnās,kolēģi,jācīnās,lai izaugtu..

O oiuy 25.05.2007

Klau dakter, Tu ar no tā institūta, ja?Tad Tev pašam par kursiem nav jāmaksā, zinām mēs kā institūta dakteri tiek cauri:))))))Ar skaistām acīm:)))))

I ieva 22.01.2009

Es arī mācos RSU tiesa ne stomatoloģijas fakultāte, pagaidām par šo skolu varu teikt tikai labus vārdus..jā viegli nav bieži vien ir jāsēž caurām naktīm pie grāmatām, bet es domāju ka pēc gadiem 6-8 tas viss atmaksāsies.Un runājot par pasniedzējiem visās skolās ir tā kaviņi uzskata sevi un savu priekšmetu par svarīgu..tur neko nevar darīt!Vienmēr jau ir citas iespējas kur iet studēt, nevajag jau iet uz komerciālajiem RSU.Tā kā turās kolēģi...viegli nav nekur..:)

E Endija 17.03.2009

Nupat pabiju valsts zobārstniecības centra rīkotajos kursos!Vājprāts, kursi no 9-15 maksā 40 ls, agrāk bija kafijas pauzes ar uzkodām, tagad nekā.Vēl nokāš biedra naudu, kas gadā sastāda 10 ls, ja aizmirstās samaksāt tad soda nauda 15 ls vēl klāt pie tiem 10 ls.
Asociācija neinformē par jaunāko zobārstniecībā, ir pašvaka mājas lapa, no kuras neko nevar saprast.Vienvārsakot īstā naudas kāstuve!

L Līga203 20.04.2013

Piekrītu tam ka SF ir galīgi garām. Piemēram mācoties zobu higiēnistu akademiskajā skolā, kas ir SF fakultāte - programmas vadītāja ir uz sabrukuma robežas, sekretāre ir iedomājusies, ka ir dievs, meitenes par lesbietēm sauc aiz muguras, pasniedzēji gan normāli, taču vadība ir galīgi garām! Grafiks tāds, ka nu tik turies! + tas maksā 2500ls gadā+ pēc diploma iegūšanas jākrāj kautkādi punkti! Neveinā citā valstī nau jākrāj punkti lai iegūtu sertifikāciju! Jāiet jāsēž 4h, jāklausās kautkāds sviests ko esi jau mācijies skolā + maksā par to. Es jums teikšu - mācoties medicīnas koledžā esmu iemācījusies uz 80% vairāk kā šeit + tas ir par brīvu. Labāk meitenes nemaz neejat tur mācīties, zinu ka ir Latvijā tikai RSU kur var šito iuzmācīties, bet tiešām labāk braucat uz Lietuvu vai kādu citu valsti!

E ELLIO 24.04.2013

Tagad biedra nauda LZA sastāda jau 20.ls gadā.:)
Kursu cenas arī pieaug, bet punktu skaitu par kursiem nez kāpēc samazina.
Uz obligātajiem kursiem ir izveidotas mākslīgas rindas, jāpiesakās bezmaz pusgadu iepriekš, lai tiktu uz sev nepieciešamajiem kursiem.
Sekretāres uzskata sevi par nez cik augstu amatpersonu un atļaujas visādas indīgas piezīmes izteikt ārstiem ar pieredzi.Laikam iedomājas, ja atrodas institūtā, tad skaitās gana augstā amatā:DDD