RSU stomatoloģijas institūts - attieksme

Biju aizgājusi pie dakteres xx(vārdu neatklāju, jo viņa varētu zināt, kas es esmu.) uz kārējo pārbaudi.Sāksim ar to, ka rinda gara un laiks iet.Pēc 40 min māsiņa beidzot iedomājās paņemt manu kartiņu.Es apsēdos, man apskatīja zobus un teica, ka varot redzēt tikai vienu caurumu, tāpēc to arī labošot.Man iešļircē zāles un pēc neilga laika jau jūtu to, ka nevaru just mēli un smaganas.Daktere pie manis pieiet un saka-tev taču nebūs nekādu pretenziju uzgaidīt 10 min?Nepagūstu ne atbildēt, kad daktere jau aizskrējusi vārīt kafiju un māsiņa runāt ar citām draudzenēm.Pa to laiku dzirdu kā "draudzīgais"Stomat.instit. dakterīšu kolektīvs aprunā visus pacientus, kas tik ienāk pa durvīm iekšā.Aprunā pat mazu meitenīti, kas bailīgi ienesa savu kartiņu.Māsiņa aiztaisot durvis vēl piemetina-nu kas viņai pa lietu?kur lai es bāžu tās kartes?nesaprot, ka mēs paauksim? Bet tai meitenītei bija kādi 7 gadi!!!
Labi, izskatās, ka daktere ir atcerējusies arī par manu klātbūtni kabinetā.Viņa pienāk man klāt in sāk ar urbi man urbt pašā nervā.Teikšu godīgi, tā bija pirmā reize, kad es no sāpēm gandrīz noģību.Es biju šokēta, jo sāpes paciešu ļoti labi.Bet šoreiz...Biju ar dūrēm ieķērusies krēslā un no acīm gribēja šļākties asaru straumītes.Daktere prasa-vai tev sāp?Es atbildēju, ka jā.Viņu tas īpaši neinteresēja un viņa vienkārši turpināja iesākto.Galu galā viņa ielika plombi, pat nepaprasot, vai varbūt es gribētu baltu.Ko es patiešām gribēju.Tad mani aizsūta uz rengenu-tur mani nolamā, ka man līdzi ir pārāk daudz mantu un liek apsēsties krēslā.Nobildē un liek iziet ārā.Es sēžu.Un sēžu ilgi, līdz kāda no jautrajām rentgenkabineta dakterītēm izskrien āra ar netīru kafijas krūzi.Viņa ierauga mani un pēkšņi atceas, es taču esmu tā meitene, kura vēl nav savas bildes dabūjusi!Viņieiet atpakaļ un iznākot man pasaka, ka man vajadzēs vēl uzgaidīt.Ja godīgi, gribējās kliegt, jo es biju viena, noslānīta ar atšālējušos žokli un vēl jo projām sāpošo zobu.
Kad beidzot savas bildes dabūju, eju atpakaļ pie dakteres.Viņa man pavēsta, ka nav redzējusi vēl divus caurumus un man būšot jānāk vēl vismaz pāris reizes.Pa ceļam vēl viņa pagūst pasmieties par manu šļupstēšanu dēļ tā, ka nejūtu savas smaganas.Man prātā bija tik viena doma:ātrāk tikt prom no tās elles mājas.

N NMPFeldsheris 28.11.2011

Kadas shaustmas...

Tu nenomiri ?????

Nabadziite... :(

S Sauliite 28.11.2011

Zobus vajag tīrīt un alus pudeles ar tiem nevajag vaļā vērt, tad arī nebūs tādi caurumi, kur uzreiz var nervu urbt sākt!Kā arī noklausīties svešas sarunas nav pieklājīgi! Un tas, ka būs zobarsts jāapmeklē vēl vairākas reizes ir tikai normāli, jo neviens normāls ārsts vairāk par 2 maziem caurumiem vienā reizē nelabotu!

A Alise 28.11.2011

Dažas reizes biju stomatologijas institūta. Šausmīga attieksme pret cilvēkiem un garas rindas. :(

M meenestinjs 28.11.2011

Sauliitei droši vien mutē vismaz pāris saujas veselu, asu zobu, tādēļ jau tik nikni kož katram sūdzībkalim, kura tekstu daudzmaz spēj saprast. Sauliit, nopērc gumijas brūtgānu - būs gan uz ko zobus patrenēt, gan mazāk uz pamācībām vilks!!!

T temīda 29.11.2011

Te nu bija labais stomatoloģijas institūts ar profesionāļiem.:DDD
Vienīgais ko viņi prot, ir nolikt citas privātprakses līdz ar zemi, kāst naudu par kursiem un sevi celt debesīs.Tie, kas tiešām tur strādā un ir profesionāļi, daudzi ir prom ārzemēs...

B Bete 03.01.2012

Neiešu pie viņiem, ka tāda attieksme pret pacientiem.

K kadrija 22.04.2012

b//...dz ...i.
es nekad muuzaa neiesu...bija doma, bet kaa palasu komentus taa vairs negribas...:/ iesu labaak uz savu sonre, citiem ari iesaku...viss ok, cena atbilst kvalitatei!

k

K Kerija 23.08.2013

Nezinu gan, man ir ļoti labas atsauksmes par Stomatoloģijas Institūtu. Gāju pie dakteres Ineses Zariņas (tā ir bērnu daktere). Man bija ļoti slikti zobi, taču viņa man visu salaboja, attieksme bija super. Vienmēr kad es ienācu, viņa jautāja, kā man iet, kas jauns, kā pa skolu. Arī viņas māsiņa bija ļoti jauka, abas vienmēr smaidīgas. Ar rentgenu man arī nekad nav bijušas problēmas, tā pat kā ar ķirurgiem un endodntistiem. Man tur ļoti patīk, bet varbūt tev gadījās slikta daktere. Žēl, ka neesi uzrakstījusi viņas vārdu, lai cilvēki zin, pie kura daktera iet un kura nē.

K Klients_17 13.09.2015

Esmu vīlusies. Nesaņēmu profesionālu palīdzību, kādu gaidīju. Neiesaku nevienam šo glauno iestādi.