www.sudzibas.lv Travel RSP ceļojums uz horvātiju

RSP Travel - ceļojums uz horvātiju

Raftings tika atcelts jo neesot sezona, bet pārējās tūrisma firmas no Latvijas gan brauca raftingā un viņiem sezona bija sākusies, nesaprotu kapēc par to bija jāmelo un jāatceļ. Atpūta un toletes ātrākais ikpēc 3 stundām.Autobusā nevarēja dabūt karstu ūdeni.Mājas lapā bija minēts ka ekskursija būs latviešu valodā,bet dēļ 4 krieviem speciāli informācija tika sniegta arī krieviski (kautgan viņiem ir pilsoņu pases, bet latviski nesaprata nevienu vārdu vai arī nevēlējas,kas atkal liecina par viņu attīštības līmeni). Pa TV tika rādīti krievu seriāli krievu valodā NENORMĀLI SKAĻI, kas traucēja darīt jebko citu, kautgan daudzi cilvēki iebilda pret šo krievu seriālu rādīšanu gide bija vienaldzīga un turpināja rādīt briesmīgos seriālus un padomju laika filmas, kur sākumā 20 sekundes rāda sirpi un āmuru, kas Latvijā ir aizliegts vispār ko tādu rādīt. Informācija no gides ļoti minimāla vispusēja. brauciens ar kuģīti ir laika un naudas izmešana zemē jo pretīgāk zivi pagatavot ir grūti(makreli) un jāmaksā 30 eiro un vair'ak arī neko nesaņem. Gide mēģināja visas apskates vietas pēc iespējas ātrāk apraut saīsinot iespēju kur aiziet un apskatīt, nezinu kur viņai bija jāsteidzas, jo bukletā rakstītie laiki bija ilgāki.Neiesaku nevienam šo tūrisma operātoru, un pats arī nekad vairs nebraukšu ar viņiem.

O oppaa 19.06.2015

Pilnīgi piekrītu, ka šī kompānija ir zaudējusi savu kvalitāti un vairs noteikti neizvēlēšos viņu pakalpojumus un visiem paziņām iesaku neko no šīs kompānijas neiegādāties!
Saziņas kultūra arī viņiem pieklibo...

D Doroteja_2 07.02.2016

Būsim reāli. Brauciena rezultāts atkarīgs tikai un vienīgi no grupas vadītāja. Jā, pēdējā laikā Travel RSP uz Horvātijām ir pārmetis savus Baltijas gidus, bet ... pašiem jāsaprot, ka kvalitāte nevar būt tāda pati. Baltijas un Balkānu valstis, lai gan kādam var šķist, ka skan vienādi, tās ir divas dažādas pasaules.
Diemžēl biroja domātāji to neredz un nesaprot. Rezultāts? Acīmredzams ;)

P Pozitīvā... 27.02.2016

Esmu arī braukusi ar šo kompāniju uz Horvātiju, viss patika ļoti , arī ar kuģīti bija fantastisks brauciens ! Secinu, ka laikam tā ir tāda laimes spēle , kāds gids trāpīsies un laika apstākļi ,kā arī no paša cilvēka, kāda ir lietu uztvere. Šī ir skaista valsts, tur ir ko redzēt un baudīt . Par tādu nelielu naudiņu , es teiktu ka mūsu ceļojums bija pat ļoti kvalitatīvs ! Novēlu visiem jaukus un pozitīvām emocijām bagātus braucienus ...!

R rota32 26.06.2018

Man gan šogad nebūs ar ko palielīties, jo brauciens tika atcelts:( un atvaļinajums sačakarēts...

A Artūrs Msia 05.07.2016

Sūds ar to, kādā valodā rāda filmas. Viņi rāda filmas, kur visas frāzes sastāv no vārdiem nah..., bļ.... un jo.... pi..... Es nejokoju. Pēc tam liek muļķis Maša un Lācis bez krievu lamu vārdiem.
Gidiņš Māris ir atsevišķs stāsts. Zemāk ir viņa iemīļotākie vārdi: Babuļi, Žīdi, Melnie, Sūdi, Figņas.
Stāsta par kaut-kādiem saviem dārziem un kā viņš kūpina gaļu savā mazmājiņā.
Nepārtraukti smēķē un pat 30 km līdz viesnīcai vajag izkāpt, lai nikotinomāns Māris veic sev nikotīna injekciju.
Un, protams, firma atklāti dezinformē klientus par to, ka informācija tiks sniegta arī krievu valodā. Gidiņš Māris atklāti atsakās atkārtot svarīgu informāciju krievu valodā un krievi vienkārši nezin, kur kā kad darīt.

S skandinieks 26.07.2018

Diemžēl arī man nācās ceļot gida Māra K. pavadībā. Arturam taisnība. Varu vēl piebilst, ka atpakaļceļā gids autobusā ar pasažieriem lietoja alkoholu un tā apdzērās, ka nekontrolēja savu rīcību.

J Jansejs 06.07.2016

Es arī biju šajā ceļojumā, atgriezos 04.07.2016. Nu jā, pirmās filmas ar šaudīšanos bija dīvaina izvēle, ņemot vērā, ka autobusā bija ļoti daudz bērnu. Bet maša un lācis bija loģiska izvēle, jo šo multfilmu mīl gan latviešu, gan krievu bērni. Visi priecājās.
Man, savukārt, gids Māris ļoti patika, jā, viņam ir īpatnējs sarunvalodas stils, bet viņš ļoti daudz ko zina, nelasa "no lapiņas", dalās savā pieredzē ( un tā viņam ir ļoti bagāta), savās domās, viņš tiešām ir ļoti kolorīta personība, bet viņš padara šo braucienu interesantāku, un viņš prot atrast pieeju gandrīz katram. Neskatoties uz viņa "iemīļotākajiem vārdiem", man liekas viņš ir ļoti izglītots cilvēks, viņš daudz lasa, un daudz interesējas par dažādām valstīm, tautām, kultūrām, un māk to interesanti izklāstīt. Manuprāt, tas ir ļoti vērtīgi. Es labrāt klausījos viņa stāstus, un starp citu, kad viņš stāstīja, kā pareizi kopt ābeles savā dārzā, lai katru gadu būtu raža, es labprāt to pierakstītu un izmantotu šo informāciju savām vajadzībām.
Nu jā, Māris smēķē, bet Horvātijā smēķē visi, un vēl drausmīgāk. Māris vismaz atiet maliņā, lai nesmēķētu virsū bērniem. 30 km līdz viesnīcai viņi apstājās, lai ielietu degvielu, lai netērētu tam laiku nākamajā rītā. Un man tā bija laime apstāties 30 km pirms viesnīcas, jo ļoti gribējās uz tualeti un nopirkt dzeramo ūdeni.
Saistībā ar informāciju krievu valodā, viņš sākumā krieviski pateica, ja kaut kas nav skaidrs, droši pārjautājiet, es visu pastāstīšu, viņš lieliski runā krieviski, bet nu tiešām, priekš kam tērēt laiku un 2 reizes atkārtot vienu un to pašu divās valodās, ja pamatā visu var saprast vienā valodā. Un kas nu nesaprot,viņš katram laipni pastāstīja individuāli, kas un kā.
Un vēl ļoti svarīgi - ar Māri autobusā ir disciplīna. Vienmēr un visur izbraucām laicīgi. Viņš operatīvi reaģē uz dažādām ķibelēm, kas var notikt brauciena laikā, un ļoti labi tās risina, Skaidri un gaiši, īsi un kodolīgi izklāsta norādījumus.
Tā kā mans verdikts ir tāds: Māris ir ļoti labs gids, labākais no visiem, ko esmu pieredzējusi braukājot ar travel rsp. (Esmu braukusi ar vēl 3).

S skandinieks 26.07.2018

Šī " kolorītā" persona Māris K., būdams gids savā "ipatnējā sarunvalodas stilā" kādu mazu puiku" autobusā visu ekskursantu klātbūtnē nosauca mīļvārdiņā, citēju - "mazais dirsējs . Nevar nepiekrist, pieredze Mārim bagāta, bet saskarsmes kultūra nekāda. Prastums vijās cauri ik pa brīdim.