www.sudzibas.lv Romāns Tanana Apkrāpj cilvēkus, izkrāpj naudu, mantu

Romāns Tanana - Apkrāpj cilvēkus, izkrāpj naudu, mantu

Roman Tanana (internetā Roman Samson), personas kods 240888-110**, uzturas Rīgā un Ikšķilē, Kārklu ielā 18A. Arī Norvēģijā Kongsgata 12, 4330 Ålgård. Brauc ar tumšas krāsas trešās sērijas BMW ar valsts reģistrācijas numura zīmi HJ- 109, dažreiz arī ar tumšas krāsas Volvo. Romāns Samsons vai īstajā vārdā Romāns Tanana,tusējas BMW forumā (bmwpower) ar nicku „Rom4iks_328”.http://www.bmwpower.lv/user.php?u=Rom4iks_328http://www.bmwpower.lv/search.php?context=Rom4iks_328&stype=users&type=1Forumā norāda, ka brauc ar 316i.Neiesaku ielaisties, nav labi beidzies! Uzmetējs! Latvijā +371 29919801, vismaz kādus gadus atpakaļ. Kas par putnu lieliski norāda balsojumu skaits un komentāri portālā UZMETĒJS.LVhttp://uzmetejs.lv/?l=2&item_id=10&article_id=253Neiesaku nevienam pat uzsākt sarunu, it īpaši darba devējiem! Redzot viņu, pārejat otrā ielas pusē!

R

I intresting 08.04.2015

a jus man vot pasakiet kapec ir tik DAUDZ URODU, tiesi pec 1985 gada, bet jo ipasi 90 gadu sakumaa. kuriem tagad 20+.
teiksu taa, spasinieku, un izlaistu urodu paaudze. neko labu si paaudze nesasniegs dziivee, tas jau tgd redzams, jo ZOG, KRAAPJAS, MELO (24 H diennnaktii), NARKO, 99% IR ATRO KREDITU PACIENTI, SASMEREJUSIES SUUDOS LIDZ NEMANAI DEL SAVAS ALKATIBAS, STULBUMA, IEDOMIIBAS, DEBILITAATES UN NEATTISTIIBAS.

I intresting 08.04.2015

bet pec 5-10 gadiniem sitos kretinus dziive buus kartiigi izjaajusi.
tad dziedaas citu dziesmu.

A Arturs1818 24.08.2015

Tas pats Romāns Tanana (Roman Samson Tanana). Var atrast arī te: http://vk.com/id159145146
Cik zinu, tad šis uzmetējs no Ikšķiles tagad slēpjās ārzemēs. Tie kurus viņš uzmetis un kam parādā, Latvijā apvieno spēkus viņa cienījamai sagaidīšanai mājās.

N Novx 30.08.2016

Iesaku uzmanīties, jo neatdot parādus un izdomā dažādas atrunas.